Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

biaaro

Well-Known Member
Детето ме предало на даскалската, че ги чувам работите и сега трябва да правя сайт на класа. Добре, обаче никаква хубава тема не намирам и почнах да се изнервям, че си губя времето за благотворителни неща. То има хубави всъщност, ама са по 50 гущера, а домейна и хостинга дето са за моя сметка са ми достатъчни:)

Та някой ако знае за някоя тема подходяща за 1,2,3,4 клас да свирка, пък аз ще видим как ще черпя:)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Ако закъсш нещо пиши да помагаме, иначе за тема намери нещо семпло. Все пак не е сайт за детска градина
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Нещо такова - не е фрее, но е приемливо :)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Ако закъсш нещо пиши да помагаме, иначе за тема намери нещо семпло. Все пак не е сайт за детска градина


Е няма да се престараваме чак толкова, все пак е на добра воля работата. Мерси все пак:) То не че няма да има някоя свиня майка(буквално) дето да рови за косури...
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Нещо такова - не е фрее, но е приемливо :)


Да, нещо такова, но да е по елементарно. Тея теми искат малко по-специфична работа, а класната може само да пуска новини и нищо друго. Ще трябва да и провеждам извънкласни часове как да работи с по-сложни теми:)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Това тук? Ако ще ти свърши работа драсни 1 лс и ще ти я изпратя, имам абонамент за тея хубавци ;)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

http://demo.weebpal.com/#education - направо си е цял инсталационен пакет с модулите и т.н. Free!
От теб се иска само да махнеш съдържанието и да добавиш ново.
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

http://smthemes.com/category/child/

само сменяй снимките с тези на класа и си готов
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Пич, хич не се занимавай. Тегли им 1 майна и да бягат у лево... Моята бивша класна от първи до 4 клас ми се хвалеше че и тя имала сайт, от училището им направили курсове, целия колектив, 20 учителки имали на класовете си сайтоне, бла-бла, викам дайте го да му хвърля 1 око да дам съвет, че предполагам че няма да е кой-знае какво, прати ми го жената, гледам някакъв сайт на weebly дето накачулили всички гиф анимации за деца, дето ги намерили, половин час се отваря сайта, буквите не се четат от шарения, сложили снимки на децата със всевмъзможни мигащи и дразнещи окото елементи, направо отврат. Баба ми би направила по-добре сайт, нищо че не може да работи с компютър. И като види, че УП няма възможности за такива глупости на които се радват и ще те гърчи да и слагаш плъгини и джунджории. Кажи трябват пари за домейн и хост - 100$ и просто ще се откаже и ще ти е мирна главата. Пък иначе майките, все ще са недоволни, дето и къстъм система да им напишеш, все ще е криво... Много ме е яд, че покрай моите сайтове за образование се занимавам само с такива... А таргета ми е учениците... Най-много им настрой 1 ово за 20 мин и готово имат теми, като за сайт на класа. То и без друго няма да се оправят с УП и ще те мъчи да и качваш работите... Мудъл не щат ли да им сложиш, да оценяват децата през него. Ба**и и нахалната пасмина са тия.
 
Ти хубаво ще го направиш но след това ще има 1001 въпроси как се работи с това животно ;)
Ако не е готина даскалката не се занимавай.
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Пич, хич не се занимавай. Тегли им 1 майна и да бягат у лево... Моята бивша класна от първи до 4 клас ми се хвалеше че и тя имала сайт, от училището им направили курсове, целия колектив, 20 учителки имали на класовете си сайтоне, бла-бла, викам дайте го да му хвърля 1 око да дам съвет, че предполагам че няма да е кой-знае какво, прати ми го жената, гледам някакъв сайт на weebly дето накачулили всички гиф анимации за деца, дето ги намерили, половин час се отваря сайта, буквите не се четат от шарения, сложили снимки на децата със всевмъзможни мигащи и дразнещи окото елементи, направо отврат. Баба ми би направила по-добре сайт, нищо че не може да работи с компютър. И като види, че УП няма възможности за такива глупости на които се радват и ще те гърчи да и слагаш плъгини и джунджории. Кажи трябват пари за домейн и хост - 100$ и просто ще се откаже и ще ти е мирна главата. Пък иначе майките, все ще са недоволни, дето и къстъм система да им напишеш, все ще е криво... Много ме е яд, че покрай моите сайтове за образование се занимавам само с такива... А таргета ми е учениците... Най-много им настрой 1 ово за 20 мин и готово имат теми, като за сайт на класа. То и без друго няма да се оправят с УП и ще те мъчи да и качваш работите... Мудъл не щат ли да им сложиш, да оценяват децата през него. Ба**и и нахалната пасмина са тия.


Знам ги тея работи, ама хванах се вече и ще трябва да се свърши работата... :) Аз всъщност първо отказах категорично, щото знам какво следва, обаче детето не ме остави и се пречупих:)
 
От: Re: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Ти хубаво ще го направиш но след това ще има 1001 въпроси как се работи с това животно ;)
Ако не е готина даскалката не се занимавай.

Даскалицата е много пекана, от тея всеотдайните (все още има такива, явно). Постоянно прави разни неща, медали, звездички, щуротии. И не за всички, а за всяко дете поотделно, поименно, къстъм неща дето се вика. Не я знам как смогва всеки ден да ги прави тея работи и то в във времето, когато не е на работа. Абе много се занимава с децата и е много културна и разбрана, та затова и аз и отговорих по тоя начин...
 
От: От: Re: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Даскалицата е много пекана, от тея всеотдайните (все още има такива, явно). Постоянно прави разни неща, медали, звездички, щуротии. И не за всички, а за всяко дете поотделно, поименно, къстъм неща дето се вика. Не я знам как смогва всеки ден да ги прави тея работи и то в във времето, когато не е на работа. Абе много се занимава с децата и е много културна и разбрана, та затова и аз и отговорих по тоя начин...

В такъв случай си заслужава, но иначе има много противни и нахални сред тях дето не заслужават нищо, ама хайде няма да пиша повече, че си обиждам аудиторията.
 
От: От: Re: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Даскалицата е много пекана, от тея всеотдайните (все още има такива, явно). Постоянно прави разни неща, медали, звездички, щуротии. И не за всички, а за всяко дете поотделно, поименно, къстъм неща дето се вика. Не я знам как смогва всеки ден да ги прави тея работи и то в във времето, когато не е на работа. Абе много се занимава с децата и е много културна и разбрана, та затова и аз и отговорих по тоя начин...

за такава даскалка и аз ще и направя и то ще е хубаво
ти поливаш бетона на темела им:)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Не ми стигнаха репутациите за всички, на когото не съм дал ще дам след 24 ч., че има ограничение:)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

А защо не им направиш една Facebook фен страница? Ще върши същата работа, а и лапетиите ще се радват :)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Може ли да пуснеш линка, ако не е тайна разбира се, да видим как долу-горе изглежда едно такова чудо. Или поне някой скрииншоти.

П.С за хора сайтове не изработвам, така че идеята/темата няма да открадна.
 

Горе