Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Не виждам как ще стане Слави трябва много да изпадне за да отиде в този кофтор - Само вижте кои се подвизава там

Дудука Баречков
Смотльото - Кошлучков
Съселите - Пендалчо и Андрейчо
Мухала - Карабовски

Не виждам каква работа може да има Слави в тази компания - Предполагам че по скоро ще закрие шоуто от колкото да отиде там.

Не виждам и как ще си позволят да му плащат хонорара който получава от БТВ - тоест ще трябва да ореже балети артисти и тн и то нищо няма да остане.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Аз мисля, че няма да отиде докато не му изтече договора или нещо такова. За тези неща май ще държи на принципите - не като Карбовски дето четохме, че имал договор пък го нарушил.
А после не се знае. Ако не може да поддържа този екип и го притиснат.....
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

тая телевизия ми е толкова смешна и аматьорска особено Бареков и Кошлуков като почнат да кашлят в ефир не знам какво ми става
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Абе то и Слави доста се поизтърка в последните години
може да си хване пътя без да го питат
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Слави все някога ще слезе от ефир но едва ли ще падне толкова ниско да отиде в такава дупка
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Тая селяния отдавна трябва да е махната от ефир.
Всяка вечер едно и също извъртяно и перифразирано....
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Гога ти май не си си папал фафлите тази вечер и си раздразнителен
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Слави си е пич, а едва ли ще иде в ТВ7, там няма да го вземат, все пак е неудобен за про-правителствената телевизия.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Манта, фафлите ми ги пипат редовно, не се притеснявай.
Не мога да повярвам, че има млади хора, които харесват дългия!
:lol:
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Слави отговаря за поне 50-100 семейства на екипа си, които се издържат само от шоуто му и трудно може да вземе такова рисковано решение. ТВ7 очевидно влага много повече пари отколкото изкарва и вероятно скоро ще изгърми като Про БГ и куп други велики телевизии, които отдавна вече не са между нас, а се носят из великите ловни полета на отвъдния ефир, защото ненадейно е секнала хранилката им.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Манта, фафлите ми ги пипат редовно, не се притеснявай.
Не мога да повярвам, че има млади хора, които харесват дългия!
:lol:

Всяка вечер се е*ава с Борисов и Цветанов - кой друг го прави ? :D Как да не го харесва човек?! :D
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Всяка вечер се е*ава с Борисов и Цветанов - кой друг го прави ? :D Как да не го харесва човек?! :D

Отдавна май вече не минавам за млад :)

И на мен беше почнал да ми писва и дори и сега не го гледам - просто щото отдавна не гледам ТВ обаче както отбеляза и ерос - евалата му правя че смее да си прави гаргара с мутрафона
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Отдавна май вече не минавам за млад :)

И на мен беше почнал да ми писва и дори и сега не го гледам - просто щото отдавна не гледам ТВ обаче както отбеляза и ерос - евалата му правя че смее да си прави гаргара с мутрафона

само той ли смее?
защо не признаете, че това което прави в момента никога не е било и не го прави само за шоуто? а заради неосъществени интереси...
 
От: От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

само той ли смее?
защо не признаете, че това което прави в момента никога не е било и не го прави само за шоуто? а заради неосъществени интереси...

Винаги е било така - и с царя, и със Станишев и винаги.



Ама нормално и за Буда да се напряга лично, защото Буда го измами. Виж бе - Буда му беше "приятел" и като го избраха - и той го заеба - ей затуй Слави го е яд. Ти ако си мислиш наистина, че имало 50/ 50 и някакви градинки там - това са пълни глупости. Просто БУДА го използваше
 

Горе