Дами във форума ?

Аз съм ?

  • Уебмастър

    Votes: 257 93.1%
  • Дама Уебмастър

    Votes: 19 6.9%

  • Общо гласове
    276
мен не ме интерсува конкретно затова и е незадължителна анкета.. по припцип сме се събрали за по важни неща като да почнем изкарваме повече пари от тези сайтове :)

приблизително 1:5 е съотношението при собствениците на сайтове
 
От: Re: Дами във форума ?

мен не ме интерсува конкретно затова и е незадължителна анкета.. по припцип сме се събрали за по важни неща като да почнем изкарваме повече пари от тези сайтове :)

приблизително 1:5 е съотношението при собствениците на сайтове

Да знам, сори за офтопика - напоследък много пиша глупости, сигурно е заради жегата... :oops:
 
От: Re: Дами във форума ?

махнах публичноста на анкетата в момента е напълно анонимна но процента говори за това че дамите трябва да го дават по смело в този бранш пола няма значение

100 % съгласна .
Само трябва време но то това се отнася за който и да е бранш .
 
От: Дами във форума ?

ае и аз съм жена! :twisted:
имам и як задник, за цици ставате много лакоми

имам и пищов

аз съм третата дето щеше да играе във филма Бандитките, но се отказах в последния момент
 
От: Дами във форума ?

Много малко момичета бре :(
Путкопутока не трябва да спира!

поздрави, айбиемчо
 
От: Дами във форума ?

Сложете и мен в бройката на дамите. От няколко дни съм във форума и смятам да поостана, защото доста полезни четива намерих тук.
 
От: Дами във форума ?

http://www.predpriemach.com/member.php?u=2813 нека нека се се увеличава броя на дамите във форума толкова че да почнат да ни объркават коя коя беше ..

Всичко зависи от активността, а имайки предвид твоята - няма от какво да се притесняваш ;).
 
От: От: Дами във форума ?

Всичко зависи от активността, а имайки предвид твоята - няма от какво да се притесняваш ;).

изобщо не се притеснявам но лично на мен ми се ще във форума да има и по вече активни дами
 
От: Дами във форума ?

http://www.predpriemach.com/member.php?u=2813 нека нека се се увеличава броя на дамите във форума.. "

Упс, взел съм първото "се" за грешно написано "не", което обяснява следващия ми пост.. :D (асхамед) :D - патентовам
 
От: Дами във форума ?

[FONT=&quot]Хубаво е да има и жени занимаваще се със сайтове, а още повече да са и в този форум поздрави към 12 рози [/FONT]
 
От: Дами във форума ?

Хубаво е да има и сайтове, занимаващи се с жени...
 
От: Дами във форума ?

12 рози :lol: вятър ни довял тук

Хубаво е да има и сайтове, занимаващи се с жени...
ами то има .......единия е този форум
 
Последно редактирано:
От: Дами във форума ?

хайде и аз да се включа тук под № 13 :p
Само как звучи "Уебмастърка" - никога не ми е минавало през ум подобно словосъчетание :)
 
От: Дами във форума ?

То не е и правилно, тъй като тази титла е без род (както доктор, учител и т.н.).
Иначе не просто е хубаво, а е важно да има жени webmaster-и, тъй като все пак и жените си имат нужда от своите си неща, а и без едната половина на нещата, те не са цялостни.
 
От: Дами във форума ?

Странна работа, във всички форуми на тема компютри, интернет, уеб и подобни на жените попаднали там се гледа като на случайно кацнали извънземни. Може би, защото ние повече четем - аз преди да задам въпрос първо изчитам всичко, което намеря в гугъл и по форумите и ако не намеря отговор, тогава отварям тема. Докато от друга страна форумите са пълни с теми от рода на "Помощ! Проблем!", добавени от уебмастъри - мъже и какъв е проблема - нещо, което е разисквано във десетки подобни теми из форума, ама кой има търпение да ползва търсачка и да чете...
 
От: Дами във форума ?

rak права си скъпа ....не става без четене и по добре така ... няма голяма полза ако се пита по принцип .....когато се задават конкретни въпроси тук винаги има кой да отговори и да помогне и то не заради това че сме жени .....просто знаят момчетата и са готини :)
 
Последно редактирано:
От: Дами във форума ?

rak права си скъпа ....не става без четене и по добре така ... няма голяма полза ако се пита по принцип .....когато се задават конкретни въпроси тук винаги има кой да отговори и да помогне и то не заради това че сме жени .....просто знаят момчетата и са готини :)
Наистина, в този форум има много голяма толерантност и няма обиди и подигравки - поне аз не съм усетила такива. В много форуми не само факта, че съм жена, но и това, че съм на 43 години е предизвиквало ирония - слава богу, мен това не ме притеснява. Откакто имам компютър, от около 4-ри години се постарах да го изуча доколкото можах и още се уча. Всичко съм научила сама с четене из нета. Сега не само че преинсталирам своя компютър, но помагам и на младежите, които подстригвам в салона си да оправят своите компютри. Дори ми се обаждат по телефона да ме питат какво да правят и аз им обяснявам в движение и се оправят. Направих си два сайта, сега купих домейн за трети и това ми е приятно - вместо да бродирам гоблени се занимавам в свободното си време с тях. Още не съм спечелила много пари от тях, но и не гоня кой знае какви цели.
 

Горе