Да втаса или не?

profusion

New Member
Да питам от десет дни събмитвам блога имам около 5 статии, как е по добре ? да продължавам събмита и да го оставям да втаса :lol: или докато събмитвам мога да вкарам още 1-2 контента?
 
От: Да втаса или не?

Най-добре напиши поне 30-35 статии и тогава започни с великото събмитване - мое лично мнение.
 
Последно редактирано:
От: Да втаса или не?

що се гъбаркате с човека бе

можеш да си добавяш статии и да си събмитваш, едното не пречи на другото
а той блога ще си втасва така или иначе
горе-долу гледай поне на 2 седмици да има по една нова статия
 
вие с тия директории ме унищожаватееееее - КОНТЕНТА МУ Е МАЙКАТА! е и линковете както би добавил радев :)
 
От: Да втаса или не?

кой се гъбарка

то е от времето


събмитването е доста досадна работа така че можеш да правиш каквото ти дойде на ума за разнообразие
 
От: Re: Да втаса или не?

ми като не слушат ще си ядат ушите


кво искаш да кажеш, че събмите няма смисъл ли :(
 
От: Да втаса или не?

субмитвай си от време на време, просто не е това най-яката-тактика вече
въпроса е да не губиш ценно време, което можеш да използваш да развиваш самия сайт.

накратко това е
 
От: Re: От: Re: Да втаса или не?

не , искам да кажа че има много по приоритетни фактори от тва прехвалено събмитване

би ли ги споделил тогаз с нас :oops:
 
От: Да втаса или не?

предполагам ще кажеш и да е 100% уникален :)
 
значи ето аз как правя контент - взимам някаква идея... пиша колкото мога да се сетя , намирам от 5-6 сайта различни неща по темата взимам по 3-4 изречения - пренаписвам ги , взимам и по 5 които направо копирам - ето ти една прекрасна рецепта за 100 уникален контент за пред гугъл
 
От: Да втаса или не?

И дваете ги прави, но уникалния контент е по-важен от събмита. Може и да си в 100 директорий ама с 5 артикъла, не виждам колко думички може да хванеш - и това в случай че са уникални. И колкото по-уникален е - толкова по-добре за ракването. Минаването тъкно обикновенно не носи същите резултати. Минаването тънко, ще рече копи и пейст от различни места, и ротация на изречеия и абзаци.

Тук вече зависи колко сериозно гледаш на блога и на това какво искаш да постигнеш с него. Не пречи 1 уникален пост + 100-200 директорий събмит на ден, даже мисля си че това е минимума в случая, ако само това е на първо четене в момента.;) И ако не са уникални - това с 1000 поста не ми изглежда шега.:)

Успехи.
 
От: Да втаса или не?

Всекидневно 200 директории и един уникален пост ама трябва да напусна работа и тогава :lol:, и все пак макар и да знам английски доста добре не се чуствам 100% уверен да пиша аз артикъли който да се четат леко от англоговорящ.
 
От: Да втаса или не?

Мисля че е не повече от 1.30 часа на ден. 1 час за събмита и 30 мин. за артикъла. Или го смучеш от пръстите или го преразказваш от някъде. И в двата случаи 250-400 символа се пишат бързо. А и винаги има опця да се плаща, но какво всичко трябва да се завърти колелото за да избива разходи по него - блога. не е за цял ден тази работа, но определено е стрикно - това е като система - но се свиква. Знам го от опит. :)

Има какво да измислиш по въпроса, но обцията на vetzkov не е лоша, ето ти някакво решение за проблема с английския. А директорийте са просто въпрос на всикване - и казах 100-200. Може и да е и долната граница.:)

Успехи, бате.
http://www.predpriemach.com/member.php?u=236
 

Горе