Да докладваме тази ФБ страница

nortrant

Well-Known Member
https://www.facebook.com/pages/Bulgaristan-Türk-Cumhuriyeti/344482989021128

да видим дали ще успеем
помолете и ваши приятели

fvibva.jpg
 
Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

И преди я репортвах и сега пак я репортнах... не мога да разбера защо още не е махната....
Не са достатъчно репортите, за да обърнат внимание. Ако са няколко акаунти, които пред това са репортвали и са били уважавани техните рипорти, ще е лесно и по-малко акаунти. :) За това се комбинират хора, но да си кача честно не знам коя е критичната маса, след която взимат под внимание рипортнатото. ;)
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

На тия преди седмица им репортнах сумати снимки, цялата страница и нищо не прамахнаха, изтриха и т.н. :)
 
От: Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

Не са достатъчно репортите, за да обърнат внимание. Ако са няколко акаунти, които пред това са репортвали и са били уважавани техните рипорти, ще е лесно и по-малко акаунти. :) За това се комбинират хора, но да си кача честно не знам коя е критичната маса, след която взимат под внимание рипортнатото. ;)

Комбинация от фактори е и тук, Blinky. :)
Една подобна страница я свалихме с 3 report-а. Дето викаш - и моя тежи, ама тук явно ще трябва нещо повече. То не е точно Hate speech... Ама предполагам, че скоро ще обърнат внимание.
 
От: От: Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

Комбинация от фактори е и тук, Blinky. :)
Една подобна страница я свалихме с 3 report-а. Дето викаш - и моя тежи, ама тук явно ще трябва нещо повече. То не е точно Hate speech... Ама предполагам, че скоро ще обърнат внимание.

коя опция според теб е по-подходяща?
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Давайте всички със всички профили да ги махнем тези наглите
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Докладвах и двете.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Много са бързи! :evil:

Състояние This page wasn't removed
Детайли
Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
Дата на докладване Днес
Собственик

Васил ЛеСки
Причина Hate Speech or Symbol
Дайте отзив
Ask Васил ЛеСки to remove this page

Чудесен съвет - да поискам от автора да махне страницата! :twisted:
 
Дано реагират. Мен ми е чудно колко олигофрен трябва да си, за да направиш подобна страница. Явно е, че никога няма да се отличиш с нещо "по-велико" от това, но не е ли малко против човешките ценности, ако ги имат де? Не знам, ако се сещате за още някоя подобна красота, да я нашариме тук. :)
 
От: Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

И тази я рипортнах. Абе какви са тези извратеняци?


Не ги знам що за изроди са, но по-лошото е, че са български мюсюлмани! Взаимства ли са от оная простотия спиндерман и са го приложили тук по най-гнусен начин. Не знам тези изкривявания се оправяха в казармата, там така се насаждаше уважение към националните символи, че на манго и през ум няма да му мине да направи подобна простотия. Към ден днешен това може би трябва училището да го решава ама явно не се справя много добре...
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Това не ми харесва....:twisted: съгласен съм със всичко казано до тук.

Но познавам доста българи мюсюлмани и тези дето ги познавам аз съм сигурен че биха се отвратили от това.....

Много ми мирише на ДПС-и БСП-и и тем подобни глупости.....играят си със огъня нали идват избори.....

п.с. репортнато :evil:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Има всякакви психопати... То се убиват и колят за това че го погледнал другия на криво, вие за една страничка се възмущавате.
 

Горе