Да докладваме тази ФБ страница

От: Да докладваме тази ФБ страница

Абе така е ама не трябва да се мълчи :evil:

А иначе от психопати аман....:twisted:

Блинки знам че ни трябват репчета :D ама ти давам .... Така е, и ако няма нищо в главите пак е проблем....
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Има и една страница ислямска българия или нещо такова. Всички постове бяха на грамотен български, но бяха във възхвала на алах. .... премахнах страницата, за да не насаждам омраза.

Ще рипортна и тази
 
Последно редактирано:
От: Да докладваме тази ФБ страница

Има и една страница ислямска българия или нещо такова. Всички постове бяха на грамотен български, но бяха във възхвала на алах. Вчера я рипортнах. https://www.facebook.com/pages/Ислям-Бългaрия/210392321135?ref=stream

Ще рипортна и тази

Аз не виждам общото :shock:

за мен тези две страници:
https://www.facebook.com/pages/Християнство/76462002051?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Ислям-Бългaрия/210392321135?ref=stream

са една тема..... това за което говорил тук за В.Левски, България и Турция е съвсем друго.....
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

С ислямидирането на ромското население те започват да се самоопределят като турци, от където най-лесно се започва и турцизазията на страната. Ньмам нищо противъм никоя религия и етнос, но в българия се изповядва храстиянство и не считам за уместно да се разпространяват такива страници било то за ислям, будизъм или каквато и да е религия различна от основната в страната.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Има и една страница ислямска българия или нещо такова. Всички постове бяха на грамотен български, но бяха във възхвала на алах. Вчера я рипортнах. https://www.facebook.com/pages/Ислям-Бългaрия/210392321135?ref=stream

Ще рипортна и тази

Виж какво пише в описанието на страницата - "мюсюлманите в България" а не "турците в България"
няма причина да се докладва тази страница, още по-малко да я изтрият

С ислямидирането на ромското население те започват да се самоопределят като турци, от където най-лесно се започва и турцизазията на страната. Ньмам нищо противъм никоя религия и етнос, но в българия се изповядва храстиянство и не считам за уместно да се разпространяват такива страници било то за ислям, будизъм или каквато и да е религия различна от основната в страната.

Не може да забраниш изповядването на дадена религия. Реакцията при опит да се направи ще е много сериозна и ще нанесе много щети. Освен това, изповядващите ислям ще се затворят още повече и ще се отделят.
По-добре е да си изповядват каквото искат, но да не се отделят от България - защото с тях ще се отдели и територия.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Да. Добре. Както и да е. Ще си коригирам поста да не им правя черен пи ар на страницата, но лично аз съм я докладвал, както бих докладвал и страница за индуизъм, шинтуизъм или местните вярвания на канаките в България. Бих докладвал и страница насаждаща омраза у българите към друг етнос.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Трябва да превъзмогнем тези неща и да живеем заедно иначе ще разделят България.
Аз съм готов да ги приема, ако това е цената.

Знам, че сте гледали репортажи и това което се вижда е потресаващо.
Това е заради изолацията - икономическа и всякаква друга. Ако се налеят пари в Родопите за да живне района - ще мислят само за Турция друг път!

Положението щеше да е съвсем друго ако нямаше партии най-вече като ДПС и донякъде като Атака.
Има много населени места в България където мюсюлмани и християни живеят заедно без никакъв проблем. За тях не е проблем това, че изповядват различна религия. А и не би трябвало. Бог не е човек, че всеки да си има "техен".

В едно малко селце където има църква и джамия, християни и мюсюлмани събират пари за ремонт на църквата защото има по-спешна нужда от ремонт отколкото джамията.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Напълно съм съгласен, но това са част от хората. На дали някой обикновен младеж отродопите, с образование подходящо за възрастта си седи зад такава страница. Всички такива неща са организирани от хората които искат да турцизират България. За това съм толкова остър. Познавам много мюсюлмани и нямам против тях нищо, тъю като са готини хора, но какно аз не шервам цитати от библията, ттака и те не шерват цитати от корана. Нито насаждат вярата си, както според мен прави страницата.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

По-горе един колега беше дал страница за Християнството.
Няма да ми е приятно ако един мюсюлманин я докладва само защото той не изповядва същата религия!

Нямам идея чия е страницата която даде, но може да е на някой съвсем нормален българин които изповядва ислям? Ако е така, как би се почувствал при изтриване на страницата?
Аз не видях един пост които да призова към нещо лошо. Разединението е нещото на което сме свидели в последно време и час по-скоро трябва да се намери решение което да спре това.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Много ми е чудно, ако някой направи такава страница за Кемал Ататюрк дали ще просъществува 1000 човека да я "харесват".

Тъпи ли са от фейса, все едно не работят българи там и не знаят кой е тоя на снимките и защо основната тема е гавра с личността му.


Вчера 5-6 репорта и нищо...
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Някой по-нагоре попита защо страницата още не е махната. Ще обясня. Страницата е на турски и докладите се преглеждат от турски служители. Каква мотивация може да има един турчин да вземе под внимание докладите и да премахне страницата? Никаква.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

You reported Bulgaristan Türk Cumhuriyeti for containing hate speech or symbols.
Затвори
Състояние This page wasn't removed
Детайли
Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Такъв отговор получих след като докладвах страницата...

This page wasn't removed

Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Репортнах страницата и ФБ ми върна отговор, че няма да я махне !!! Безобразие !
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Репортнете корицата + първите 3 поста. Може и да им щракне.
@nortrant, споменах по-горе, че така не е много подходящо да се репортне. Ще помисля за по-добър вариант.

EDIT: Даже и корицата отказаха да махнат, току-що получих разглеждане на доклада. :mad:
 
Последно редактирано:
От: Да докладваме тази ФБ страница

Дейба фейсбук педалите и на мен така ми отговориха:

Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
 

Горе