Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Статус
Not open for further replies.
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

"Нирвана кючек", да му е честито на покойния Кърт Кобейн. :)

А за Веско само добро, все пак това да си с всяка управляваща партия си е вид стратегия. Особедно като си медийна звезда и реално може да взимаш участия само на такива събития - РД на МВР и подобни. Аз не го виждам на някой купон на Пайнер. Особедно ако гледам каква аудитория ходи и по тези селски сбирки.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Мене ме радва :)

[video=youtube;m9nWIhVB0EE]http://www.youtube.com/watch?v=m9nWIhVB0EE[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Преди В. М. трябва да помолим да спрат да пеят:

  • Графа
  • Дичо
  • Любо
  • Слави
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Всеки е велик в даден момент, а в друг е на дъното. Това, че има фенове зад гърба си, означава нещо.. А ти колко фена имаш? Сега ме дразниш, утре може да ми помогнеш за друга тема тук в този форум... Защо е необходимо да пускате въобще подобни теми за размисъл? Да вземем да завиждаме на всеки българин, постигнал нещо.. или да се опитваме да постигнем нещо смислено!?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе ВМ пее от 30 години и в 28 от тях никой не забеляза че пее фалшиво или е некадърен - покажи ми някъде преди 2009 да е имало подобни изказвания на твоето. След като направи прословутия химн на МВР просто го емнаха и си правят гаргара с него но това че е изпял една подлизурска песен не значи че не може да пее - това че се поти също не значи че не може да пее - гледал съм и Том Джоунс на концерт яко се поти ама на никой не му пречи и не създава групи да помогнем на ТД да не се поти.
Мене също не ме кефи ВМ но явно не изпитвам нужда да избивам комплекси - тази ти тема можеше да мине и за остроумна преди една две години но сега е като да разказваш вицове за Рейгън.

А колкото до Бербатов не мисля че има нужда да се прави такава група - той отдавна не играе.

Mantaman, тази тема не е за музикални инвалиди. Ако беше, отдавна да съм те поканил да демонстрираш лошия си вкус. Пробвай се ето тук.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

@TheCrazyBastard, прав си не му е тук мястото. но какво от това, така или иначе си говорим и ако забелязваш никой не хейтва, а просто иронично го усмива. може да се направи разлика, нали? и да ти кажа, то и Пеньо има фенове, ама никой не иска да е на неговото място. дядо ми, баба ми, много го харесват, ама си е малко куцо някой млад като мен да каже, че става.

тук постигат хората нещо смислено и доста успяват. мога да се обзаложа, а това, че днес Веско на прицел нищо не значи. никога не се храни някой успял, против политиката и манталитета на повечето тук е. всеки има много по-висши цели от това да храни някой потящ се чичко, който сменя политическите си възгледи всеки мандат. :)

@harkon, баце спри да шерваш такива бози, ще сгромолясаш форума по търсачките. :)
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

@harkon, баце спри да шерваш такива бози, ще сгромолясаш форума по търсачките. :)

Студена влага нека ги облива. :mrgreen:
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе щом тази тема не е за музикални инвалиди предполагам че ти си някой известен музикален критик или пък много преуспяващ певец на кавъри.

Отдавна те наблюдавам че в определени насоки ти холопа дъската обаче с тази тема абсолютен нонсенс направо утрепа всичките си досегашни изстъпления на тема цайтгайст и тн.

Но както се казва всеки има право на лош вкус.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе щом тази тема не е за музикални инвалиди предполагам че ти си някой известен музикален критик или пък много преуспяващ певец на кавъри.


Не е необходимо да съм музикален критик, за да разпозная лошо изпълнение, но щом за теб това е необходимост, положението е по-лошо, отколкото си го представях.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Отдавна те наблюдавам че в определени насоки ти холопа дъската обаче с тази тема абсолютен нонсенс направо утрепа всичките си досегашни изстъпления на тема цайтгайст и тн.

По темата Цайтгайст са се изказали много по-умни хора от теб. Ти не правиш впечатление.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Его го и китайския Веселин Маринов :mrgreen: :

[video=youtube;iLDQS2-dD7E]http://www.youtube.com/watch?v=iLDQS2-dD7E[/video]
 
От: От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тези руски и сръбски чалгарски дегенерати нямат нищо общо с България и трябва да ги бесат по улиците за гаврата с името Българин

Witness :D

375539_10150400924771256_278427226255_8830744_717453705_n.jpg


Кой с рокля, кой с хавлия. Но модите се въртят. Навремето е било модерно да си пролееш кръвта за знамето, сега може да си избършеш потта с него. Няма нищо, карай да върви. :(


296174_10150312130416256_278427226255_8453955_833184883_n.jpg

По последни изследвания се оказва, че концертите на Веселин Маринов имат лечебни свойства. На последния концерт един инвалид станал и си тръгнал.
:lol:


293405_10150313223241256_278427226255_8458150_1669065294_n.jpg


Българин постави рекорд в дисциплината "хвърляне на диск". Дискът бил на Веселин Маринов.
 

Прикачени файлове

  • 375539_10150400924771256_278427226255_8830744_717453705_n.jpg
    375539_10150400924771256_278427226255_8830744_717453705_n.jpg
    59.8 KB · Преглеждания: 3
Последно редактирано:
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе погледни в долният десен ъгъл на монитора имаш часовник - като кликнеш върху него показва януари 2012 нямаш ли чувството че си изостанал с развитието си поне две години - 2010 щеше да си много актуален с тая тема, но сега само предизвикаш съжаление също като ВМ
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе погледни в долният десен ъгъл на монитора имаш часовник - като кликнеш върху него показва януари 2012 нямаш ли чувството че си изостанал с развитието си поне две години - 2010 щеше да си много актуален с тая тема, но сега само предизвикаш съжаление също като ВМ

Глупако, да съм твърдял, че съм много напред с темата?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Човекът го побутнали и той им се подмазал с милиционерски химн. Голяма работа. Не знам защо някой се занимава с темата. Мен не ме кефи много ВМ и по тази причина просто не го слушам. Има много по-подходящи хора, които трябва да бъдат спряни да пеят и особено такива дето излагат държавата ни на международни състезания.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Глупако, да съм твърдял, че съм много напред с темата?

Жалка история малко да го притиснеш и му изпускат нервите - много си лабилен бе моето момче, само това ли успя да съчини промитият ти безпомощен мозък - ще те пратя при Амун на курсове поне една цветиста майна да може да теглиш като хората.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Жалка история малко да го притиснеш и му изпускат нервите - много си лабилен бе моето момче, само това ли успя да съчини промитият ти безпомощен мозък - ще те пратя при Амун на курсове поне една цветиста майна да може да теглиш като хората.
За какви нерви говориш, олигофрен?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

За какви нерви говориш, олигофрен?

За тези нерви дето не можеш да контролираш когато някой те попритисне малко. Доказано е че когато ниско интелигентните нямат какво да отговорят щото им е малко акъла прибягват до обиди - какво да се прави - природа защитна реакция.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

За тези нерви дето не можеш да контролираш когато някой те попритисне малко. Доказано е че когато ниско интелигентните нямат какво да отговорят щото им е малко акъла прибягват до обиди - какво да се прави - природа защитна реакция.

А кой ме е попритиснал, олигофрене mantaman?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе