Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Статус
Not open for further replies.

harkon

New Member
Уникален и неповторим творец ...

422292_2519467985395_1214150631_32054095_158683340  7_n.jpg


[video=youtube;MmT2kIbyapY]http://www.youtube.com/watch?v=MmT2kIbyapY[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

абе не мога да разбера кво им пречи на всички? някакви супер неизвестни като тия от видеото дето никой не ги знае си правят ташак. вместо да правят нещо смислено..
същото както в русия се бъзикат с киркоров, дето той е почти милиардер сигурно в долари...

за мен е смешно, някой, дето е никой да се ебава с някой, който е направил нещо, каквото и да е. може да се бъзикаш ако си направил повече, ама в другите случаи е жалко :D

не съм му фен на маринов, ама не ми пречи, какво му е на човека?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Абе жив и здрав да е и да радва другите възрасни поколения. Сега през 2013 г. се предполага да подглася на социалистите. Ще има възможност да го гледаме и FREE. :)

След като изпя хита на МВР, се затвърди в личните ми класации. :)
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Абе жив и здрав да е и да радва другите възрасни поколения. Сега през 2013 г. се предполага да подглася на социалистите. Ще има възможност да го гледаме и FREE. :)

След като изпя хита на МВР, се затвърди в личните ми класации. :)


Поздрав за Блинки.

Ако не се чува добре, съм ти добавил текста отдолу. :mrgreen:

[video=youtube;Qm9ifur76R8]http://www.youtube.com/watch?v=Qm9ifur76R8[/video]

"Нашата полюция" е пародия на новия химн на МВР "Нашата полиция",
написан от Евтим Евтимов

Ако някой пак багажа сдава
и тъпо гледа като крава,
прочела важна резолюция -
той снощи имал е полюция.

Ако някой много се намръщи,
непродуктивен е той вкъщи,
не се извършва революция -
за чуждо имал е полюция.

Ако някой почне да ни гони,
обзет от срамните нагони,
това е просто еволюция,
родена от една полюция.

Припев:
О, хора, давайте чаршафи
в уханните и звездни нощи!
Ще вземе някой и да сгафи,
когато си мечтите пощи!
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе на ВМ проблема не му е в пеенето а в това че си плю на цялата биография и направи ебати мазният люлюн на ГЕРБаджиите.
ВМ пее от 30г. и преди тази му изцепка по ФБ нямаше подобни групи.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе на ВМ проблема не му е в пеенето а в това че си плю на цялата биография и направи ебати мазният люлюн на ГЕРБаджиите.
ВМ пее от 30г. и преди тази му изцепка по ФБ нямаше подобни групи.

Не съм съгласен!

401396_312279885474879_162105127159023_834283_502998680_n.jpg
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тва като ония Джъстин някой си. Много ми е странно като каже някой мразя джъстин. Или мразя Веселин Маринов. Първия като е педал и има скапани песни кво? Не съм го слушал и няма и да го слушам ама за кво да го мразя? Че е известен по цял свят и има супер яка путка за гадже ли? Или че е изкарал толкова пари, колкото 99% от българите няма да видят? За Веселин Маринов същата работа - не ти харесват песните му - подминаваш го. Факт е, че е известен. Такива изцепки като да му помогнем да спре да пее или че го мразим говорят само за завист и нищо повече.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Много ми е странно като каже някой мразя джъстин. Или мразя Веселин Маринов.

Няма кое да ти е странно. Никой не го е казал. Само му се присмиваме на некадърността.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Най-добрата песен на Веселин Маринов!

[video=youtube;FSOG_XYB2XI]http://www.youtube.com/watch?v=FSOG_XYB2XI&feature=related[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Освен, че не може да пее, нищо му няма. :)

Прави концерти с много публика. Има кой да го слуша, на теб какво ти пречи? Ти какво слушаш? Ами ако аз не харесвам твоята музика какво следва да направя?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Прави концерти с много публика. Има кой да го слуша, на теб какво ти пречи? Ти какво слушаш? Ами ако аз не харесвам твоята музика какво следва да направя?

Да съм казал, че ми пречи? Напротив - разсмива ме! :D

Но теб явно студена влага те облива.
 
Последно редактирано:
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Не мислите ли, че за да го иронизират толкова много хора (и толкова различни), има за какво и не е завист както повечето от вас считат? Има много по-успели хора от Веселин Маринов, защо не им завиждат на тях, а на него? Защо няма фейс група "Да помогнем на Бербатов да спре да рита"?
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Не знам, но съм забелязъл, че това сигурно е един от малкото певци, които се раздават до КРАЙ, като са на публиката..
Не го слушам, и няма и да го слушам, но просто това съм забелязъл..

Аз съм фен на Славито.. супер много ме кефи как пее..
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Няма никакви групи, които просто хейтват. Има групи, които хейтват с причина. А каква е тук. Няма да ми стигне времето, за да изпиша всикчите. Факт е, че всеки намира с какво да се бъзика с него. Я потта му, Я песните му, Я аудиторията му, Я приятелството му С Ц.Ц, Я със страните му жестове и емоции по време на концеритте му и какво ли още нещо не.

Искам искрено да благодаря на харкона, тъй като успя да ме поздрави тук с една от най-любимите му песни. И за да го не съм му длъжен и да не се чувства обиден, както и пренебрегнат, ще му върна поздрава. ;)

[video=youtube;Q2-1bvLR3lU]http://www.youtube.com/watch?v=Q2-1bvLR3lU[/video]

Малко олд скул, ама като си истински фен, това би радвало само.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе ВМ пее от 30 години и в 28 от тях никой не забеляза че пее фалшиво или е некадърен - покажи ми някъде преди 2009 да е имало подобни изказвания на твоето. След като направи прословутия химн на МВР просто го емнаха и си правят гаргара с него но това че е изпял една подлизурска песен не значи че не може да пее - това че се поти също не значи че не може да пее - гледал съм и Том Джоунс на концерт яко се поти ама на никой не му пречи и не създава групи да помогнем на ТД да не се поти.
Мене също не ме кефи ВМ но явно не изпитвам нужда да избивам комплекси - тази ти тема можеше да мине и за остроумна преди една две години но сега е като да разказваш вицове за Рейгън.

А колкото до Бербатов не мисля че има нужда да се прави такава група - той отдавна не играе.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Е тоя пее по-убаво от чалгара :)

[video=youtube;vRSHH8huHr4]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=vRSHH8huHr4&feature=fvwp[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Този потен миндил правише свирки и пееше само на комунистите преди да се появи Герб и да започне да свири на техния кавал, с една дума типична пачавра.

Да не отварям нова тема, една новина която ще зарадва славяно-мангалите и техния учиндолски идол от Бунак ТВ:

Слави Трифонов пропя пак

Вижте "Нирвана кючек", новото му творение с Ку-ку бенд

През последните месеци хората от Ку-Ку бенд се отдадоха на дуети, за разлика от шефа си, който остана на заден план.

Годжи записа песни с Ивана и Роксана, Борис Солтарийски с Андреа, а Йордан Йончев - Гъмзата предпочете да бъде в тандем с Анелия и Галена.

Сега всички се събират отново заедно, начело със Слави Трифонов. Снощи бе премиерата на тяхната най-нова песен, издържана в стилистиката на балканските ритми. "Нирвана кючек" е по текст на Филип Станев, а видеото е дело на режисьора Мартин Макариев.

................................

Тези руски и сръбски чалгарски дегенерати нямат нищо общо с България и трябва да ги бесат по улиците за гаврата с името Българин
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тук ме изкефи публиката колко и е забавно :D

[video=youtube;lpy29Z0V4Ac]http://www.youtube.com/watch?v=lpy29Z0V4Ac[/video]


03:35 :D
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Веселин Маринов дразни с това, че винаги е с партията, която управлява. Певческите му възможности също са съмнителни. Обърнете внимание, че във всичките му песни неговият глас е дублиран най-малко два три пъти и когато пее на живо дори да направи фалшиви ноти, това се обира от подложката, която е на запис и е безпроблемна.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе