Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

мога да ги смаля поне смаляването е част от наутилуса ми :) идея за колко пиксела ?

16x16 като на пример?
 
Последно редактирано:
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

мога да ги смаля поне смаляването е част от наутилуса ми :) идея за колко пиксела ?
Някак си звездите не се вързват с чертичките отдолу..
Може би трябват нови чертички, които да наподобяват на звездите..

И може също така да пуснете една тема в която е обяснено, как се "печелят" такива звезди..
 
Виж тези: http://iconexpo.com/2008/12/free-8color-star-icons/ златната, бялата и оранжевата ще ни паснат идеално.
мога да ги смаля поне смаляването е част от наутилуса ми :) идея за колко пиксела ?

Тези тук са готови 16х16 и са под gpl3 лиценз. А иначе - да, съгласен съм, че 16х16 ще бъде най-добре, без значение с какви икони останем.
 

Горе