Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

в контол панела под събскрайбнатите теми освен че има последните 5 репутация вече трябва да си пише и от кои ник в дясно

Пишело сега забелязвам като каза. :shock: Аз съм недовидял нещо май. Сори! :oops:
 
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

в контол панела под събскрайбнатите теми освен че има последните 5 репутация вече трябва да си пише и от кои ник в дясно

Окей, но как да видя останалите или поне тези от тази година

Само последните пет не е достатъчно, дайте достъп до хисторите на репутациите
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Значи хисторито на репа е безвъзвратно загубено и не може да се извади по никакъв начин ?

Не вярвам трябва да има пиниз, кръчмата знае как:)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Хах и аз определено искам да видя старите :D Направо съм шокиран от последните 5 :mrgreen:
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Има доста промени последно време във форума:)(дано е за добро).Харесва ми това,че се отдели офтопика,въпреки че повсеместното чесане на езици беше забавно.Колегата Coolice многократно загатваше,че това си е загуба на време,съответно загуба на пари....Сега ще видим кой е влизал във форума заради дрън дрън офтопик темите или за да прави бизнес,нали..

Относно нововъведението с ревеал репутациите:
На няколко ''стари потребителя'' блъснах негативна реп. със чисто статистическа цел.Както е лафа''елементарно Уотсън'',ПОЛУФАБРИКАТИТЕ,смятащи се за ''имащи нещо в кратуната'' не ми останаха длъжни и набиха ряпите.В това число не броя лапещтията(простено им е,държат се още за полата на мама и извънземния пришелец,наречен''плащане на сметки'' им е доста чужд все още).

Искам да кажа,че качествения контент в настощятето,далеч-далч отстъпва с контента,примерно в периода 2007-2009 година,тоест този форум върви по стъпките на ''форум тип баница с боза'',което ще рече,че си шемем езика,докато не ми заври боб-яхнията'.
 
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Не се вижда... ?
nortrant в стара репутация си ме нарекъл "малък келеш" е нямаше нужда чак от такава любезност
 
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

nortrant в стара репутация си ме нарекъл "малък келеш" е нямаше нужда чак от такава любезност

Басии...аз ако почна да изкарвам репутациите...
я кажи за която тема тогава...

почна се със сапунката :) трябва ми емотиконка за пуканки :)

lurk.gif
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

906.jpeg
Палячо, нали знаеш, че като мога да ти шибна пак червена ще си я получиш!
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

о да много се изплаших.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

о да много се изплаших.

Не съм тръгнал да те плаша. На никой не си връщам репутации и тем подобни, ама да ми дадеш ти отрицателна репутация на темата за болните деца дето говорих и да ми напишеш смешник и да се правиш на анонимен като едно мнение не си постнал в темата няма да стане. Имаше и други несъгласни с мен, ама те имаха доблестта да пишат в темата, не да дават анонимни репутации. Пълен дебил си за мене. Много добре се получи това с репутациите понеже имах друго мнение за теб, но явно съм бил много заблуден...
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Абе ти малоумен ли си бе? Как ще нямам мнение. Много ясно, че ще ти лепна отрицателна репутация. Като си прост като галош и говориш глупости. Аз като имам 2 операции някой помагал ли ми е бе тапанар? Като наливам пари в държавата получавам ли нещо в замяна? Не! Ами да наливам още тогава. Да та и*ба в тъпата кратуна.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Определено решението за откриване на отрицателните репове ще освежи форума на макс

Нещастниците които досега бяха свикнали анонимно да цапат с мензиса си белите хората сега искат не искат ще излязат на светло или ще ги изкараме със шутове:cry:
 
От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Определено решението за откриване на отрицателните репове ще освежи форума на макс

Нещастниците които досега бяха свикнали анонимно да цапат с мензиса си белите хората сега искат не искат ще излязат на светло или ще ги изкараме със шутове:cry:
Криминална ситуация.. Ще се избием сега.. :D

Тази новата репутация(новите картинки) са мноо гадни.. сложете си старите :lol: , че преди като видях на mantaman репутацията и се надъхвах, а ся някво кафяваво такова гадно.. мани тая работа.. :mrgreen:
 
От: От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Криминална ситуация.. Ще се избием сега.. :D

Тази новата репутация(новите картинки) са мноо гадни.. сложете си старите :lol: , че преди като видях на mantaman репутацията и се надъхвах, а ся някво кафяваво такова гадно.. мани тая работа.. :mrgreen:

:D верно новите иконки са гадни :D иначе сега панайра ше е на мах. Дай си ми куклите на си ти парцалките :D

a?! защо има толкова скрол тая страница, заболяха ме пръстите да скролвам :D ae всъщност на юзерите не трябва да им се дава право да избират, че много почват да капризничат.
 

Горе