Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
От: От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Тази новата репутация(новите картинки) са мноо гадни.. сложете си старите :lol: , че преди като видях на mantaman репутацията и се надъхвах, а ся някво кафяваво такова гадно.. мани тая работа.. :mrgreen:

Мда, моята е някаква осакатена и имам орден Стара Планина. :)
 
Re: От: От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

:D верно новите иконки са гадни :D иначе сега панайра ше е на мах. Дай си ми куклите на си ти парцалките :D

a?! защо има толкова скрол тая страница, заболяха ме пръстите да скролвам :D ae всъщност на юзерите не трябва да им се дава право да избират, че много почват да капризничат.

Какво не бе тея новите "звездички" приличат на камарка със .. сещате се.
И какъв им е принципа? Пълни ти се скалата със зеленки и оранжевки и като минеш 9те, получаваш звездичка и пак почваш от 1 зеленко до де не стигнеш кафявата зона? :D
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

сигурно означава, че си се осрал от помагане :D
 
Re: От: От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

:D верно новите иконки са гадни :D иначе сега панайра ше е на мах. Дай си ми куклите на си ти парцалките :D

a?! защо има толкова скрол тая страница, заболяха ме пръстите да скролвам :D ae всъщност на юзерите не трябва да им се дава право да избират, че много почват да капризничат.

по принцип да ама в случая не важи, защото сме уебмастърски форума... тук всички сте специални защото точно от сайтове разбирате:beer:
 
просто се оказа че сме много млад форум :) даже с по орязани критерии от на 15 на 9 барчета за екстентед репутцията се класирате топ потребителите едва до бронзова звезда 5 бронзови една сребърна 5 сребърни една златна мога да ги смъкна дефултните условия още на половина така поне ще има повечко сребърни звезди ама по рано ще ги изчерпаме като система ?

пп ако много не ви харесват ще бъдат махнати мнения моля :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

А рано, рано то не остана я къде е декември 2012 едва ли някой ще успее да гепи златото
 
Проблема не е толкова до това кой колко звездички е получил и какви са му барчетата, а до цветовете. Да се замени с подобни на ей тези да речем звездички, ще бъде неколкократно по-приятно на външен вид :)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

предлагам тези :)
star-blue.pngstar-gold.pngstar-red.png
ПНГ-та само че са 24х24 а оригиналните са 19х19 предлолагам че една подмяна на самите картинки ще свърши работа
 
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

а правата от къде са звездичките ?
Тука може да потърсите нещо http://graphicriver.net/searches?term=stars&type=files
Верно, струват някой друг долар, ама ако трябва, ще направим "Donation" бутон ;)

Тея новите определено не ме кефят мене.. Супер объркани са..
Кафяви,зелени,сиви,оранжеви,розови,лилаво-сини,жълто-с-примеси.. бля бля..
Не старите определено бяха по-добре(мое лично мнение)..
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Бе тука има дизайнери - да направят някакви звездички тъкмо да покажат какво могат.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Бе тука има дизайнери - да направят някакви звездички тъкмо да покажат какво могат.

Аз съм за :) в такъв конкурс бих участвал с удоволствие.

Ей го на как би изглеждало :)

predpriemach-sample.jpg
 
Последно редактирано:
а не ще си купят дори ако трябва :) няма проблем въпроса че не искам да се режат че съм скаран с гимпа и трябва да търся един фотошоп 7 :oops: на едно много старо пц :oops: не може всеки да му се отдава всичко аз предпочитам да в ровя в сървъра пред да режа.... иначе свалих едни от дриим сайт нали и в намирането на купони ме бива RTMN 3 безплатни кредите с rtw123 5 кредита срещу tweet


тези които е пуснал xopacuo с комершъл юзсъдж алоуд :) мисля че ги бива коя да е топ ? червената ? във възходящ ред синьо златно червено ?
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Бе тука има дизайнери - да направят някакви звездички тъкмо да покажат какво могат.
Подкрепям :p

Тва е супер идея.. реп от мен имаш. ;)

Ще стане доста яко, с някъв готин конкурс.. :)

Може да се измисли символична награда..?
Примерно реклама за определен период от време или незнам..
А пък и все пак, победителя ще спечели малко или много слава.. така, че тва е супер оферта за дизайнирите :p
Нищо не губят :)

Успех!
 
От: Re: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

а не ще си купят дори ако трябва :) няма проблем въпроса че не искам да се режат че съм скаран с гимпа и трябва да търся един фотошоп 7 :oops: на едно много старо пц :oops: не може всеки да му се отдава всичко аз предпочитам да в ровя в сървъра пред да режа.... иначе свалих едни от дриим сайт нали и в намирането на купони ме бива RTMN 3 безплатни кредите с rtw123 5 кредита срещу tweet


тези които е пуснал xopacuo с комершъл юзсъдж алоуд :) мисля че ги бива коя да е топ ? червената ? във възходящ ред синьо златно червено ?

Защо не го направите както е твоята репутация ?
Смисъл, със звезди само.. не с чертички и звезди.
Примерно почваш с бяло после зелено, и накрая червено, и бинго имаме дори знамето на България. (примерно)
Общо взето предложението ми е да е само един тип "иконки".. ;)
 
е аз нямам звезди защото още не съм се класирал за тях според критерия :) по принцип избягвам къстъм модове на модовете че при ъпдейт листата със неща която трябва да се свършат ръчно набъбва а не ми един сайт на главата а доста солидна 2 цифрена броика приближаваща 3 цифрената :)


едит сега ми хрумна че може да стане лесно ама отначло не :) ще се премисли
 
Последно редактирано от модератор:
Ей така виждах аз нещата
Untitled.1.pngUntitled.2.pngUntitled.3.png
С по-малки звездички ми се струва по-добре. Пък и не е задължително да имаме бронз/сребро/злато :)
 

Горе