Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
Гласувах с "ДА", просто защото ми е все тая, а гледам, че болшинството от хората тук искат да е открита.
Както казах и в другата тема - все ми е тая дали някой мишок ще ми прасне "да ти е*а майката", само защото се е издънил в някоя тема и случайно съм го захапал. Реално погледнато тези хора дори нямат "сила" за да направят нещо кой знае какво като резултат. Достатъчно добре виждам как се оценяват останалите ми публикации - Latest Reputation Received (3644 point(s) total)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Къде да се вижда не мога да разбера?
Щото ако е в профила аз и сега виждам кой каква репутация ми е оставил.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да, твърдо. Всеки да застава с собствената си идентичност. Иначе всякакви идиоти може да ти цъкат каквото си искат от нямане на работа.
 
ами в котрол панела под темите за които си записана Ади най долу в центъра на

http://www.predpriemach.com/usercp.php

иначе аз съм на това мнение че вбюлетин с много мислене са го решили да е така фабрично

но по прицип си мисля че ако имате съмнения винаги може да пишете да бъде проверено какво е оставено като репутация ние сме като маршалите във формулата :) бързо разследване и ако е зоупотребено се коригира :)
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Къде да се вижда не мога да разбера?
Щото ако е в профила аз и сега виждам кой каква репутация ми е оставил.

негативнните не се виждат от кои са явно нямаш негативни :)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Изведнъж ще намалеят, ако станат открити :)
От моя страна ще се увеличат. Особено отрицателните. Понеже ще е по-пикантно и ще има повече "Аааааааа, УууУУУУУУУУуУууууу !!!!!".

... Щото като не се разписвам и умувам повече преди да цъкна и се чудя и мая дали това ме прави мишок. Пък иначе процесът ще е доста по-опростен от гледна точка на вътрешен диалог.
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

негативнните не се виждат от кои са явно нямаш негативни :)

По-скоро adi е в различен User Group от "Registered Members", в който онази отметка за която споменах в другата тема е сложена. Ако опцията е включена се виждат както положителните, така и негативните - аз лично не видях if който да проверява какъв е вида на репутацията в темплейта.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

От моя страна ще се увеличат. Особено отрицателните. Понеже ще е по-пикантно и ще има повече "Аааааааа, УууУУУУУУУУуУууууу !!!!!".

Може и клубове и агитки да се сформират - кой знае. Но със сигурност ще стане по-интересно.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Помислих, че искат да са като в другия форум затова гласувам с НЕ за всеки случай.

Публична анкета е добре.
 
Последно редактирано:
3741550t.png

Така ще се виждат репутациите ако гласовете са за.
При първия вариант, който е вградена функция във vbulletin - потребителското име се показва в дясно под часа и датата.
Във вторият вариант, който е с лека редакция на темплейта (написал съм какво да се промени в другата тема) - потребителското име се показва в ляво преди коментара към репутацията.

Иначе и сега може да се разбере кой е дал рапутацията.
Кой е дал репутация може да се види само от определени потребителски групи, в които по-голямата част от нас не сме :)
 
Последно редактирано:
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

А този Красен е обиколил 20 репутации за да те нахрани още веднъж:)
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

А този Красен е обиколил 20 репутации за да те нахрани още веднъж:)

Хахах не бе, това съм аз на тестова инсталация на бюлетина.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

"ЗА"

Е това е добър лидер, да се вслушва в мненията на служителите(в нашия случай потребителите) защото те най-добре са наясно с работния процес и как най-добре би се подредило, не случайно служителите са най-ценния актив на предприятите, леко лирическо отклонение от мениджмънта.

Хващам се на бас като е опоменато че всичко се показва, драстично ще намлят репите :D
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Репите няма да намалеят, даже ще се увеличат.
"Я па тоя ми е дал червено, ей сега ще му го върна в 20 други теми".
Но пък ще се намалят псувните в коментарите по репутацията, за да няма отмъщения.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Никога не давам червени репутации винаги казвам каквото е необходимо в темите - Ако станат видими ще намалеят потребителите щото дребните душици дето избиват комплекси с репутации вече няма да има какво да дирят из форума.
Ако репутациите се виждат почти няма да има сложени такива за по старите потребители с голям ранк - Както каза Кулис не случайно така са го направили
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Ако станат видими ще намалеят потребителите щото дребните душици дето избиват комплекси с репутации вече няма да има какво да дирят из форума.
Нужни ли са на форума?
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Толкова ли държите да си губите времето с глупости? Има една поговорка - "Ако искаш да имаш приятели, не подлагай приятелството на изпитание". Ако някой, който ми е симпатичен и ми е дал червено с някоя простотия, какво ще правим? Тоя човек, искам не искам, ще ми падне в очите и отношението ми към него няма да е същото. Сигурен съм, че активните в тази тема ще изпаднат точно в това положение.

Аз лично не искам да разбирам кой ми е давал репутация. Отделно може и аз да съм дал на някой от вас под въздействието на различни фактори и също не искам да разбирате. :wink:
 

Горе