Да се направи ли политическа секция във форума?

Да се направи ли политическа секция във форума?


  • Общо гласове
    55
Статус
Not open for further replies.
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Алане, не влизай в това русло, а се придържай към определение норми на общуване. Защо ли всички от този форум с топ репутацията, мнение и авторитет, с които работя( и имам няколко проекта) и комуникирам нямат такова мнение не знам, може би е в тях проблема :lol:

Aми така стана, като ме блокира след като те бях учил даже какво е SOCIAL BOOKMARKING, че не знаеше какво е това. Че си неблагодарник и другите, не са го разбрали, не е мой проблем разбираш ли ме.
Другите не ме интересуват, аз ти казвам в моите очи какъв си, пък за другите може да си всякакъв.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Aми така стана, като ме блокира след като те бях учил даже какво е SOCIAL BOOKMARKING, че не знаеше какво е това. Че си неблагодарник и другите, не са го разбрали, не е мой проблем разбираш ли ме.

Алане, ти сериозно ли? Май и понятие си нямаш, що съм те блокирал и не искам се занивам с теб.
Ами как няма те блокирам, като по едно време изсипа толкова помия по мен - това, че не си съгласен с дадени гледни точки, къде от некомпетентност къде от нещо друго, не значи да ми сипеш простоти! А до това, че сме говорили няколко пъти по тази тематика ок, да признавам не разбирах, но тогава не разбирах много неща, до колкото си спомням за всичко съм ти благодарил, както и за скрейпбокса, че си ми обяснвал и пак съм ти благодарил може си видиш историята в скайпа си, иначе що ще ми говориш ако не съм ти благодарил и не съм проявил интерес и съм материализирал дадени съвети. Научил съм много ценни неща от хора, които уважавам в този форум, както те и от мен и до сега нито един от тях не ми в блоклистата, замисли се защо! Недей мажи и не си разводнявай темата си, ако всичко си го търсиш като имане, да не почна аз да казвам какво съм ти обеснвал, но да не падам на нивото ти. Игнор като не ти харесва какво пиша.

@Блинки, ок правете такава секция видимо хората си искат политика, то най-добре и по дефоут тази секция да не е видима, най-добре ще е:)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Гласувам за: "Все ми е тая". Защо? Ами так или иначе темите ги преглеждам в "какво ново", а не по категории. Тоест ако една тема е коментирана и си заслужава, няма как да се пропусне...
 
От: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

@Блинки, ок правете такава секция видимо хората си искат политика, то най-добре и по дефоут тази секция да не е видима, най-добре ще е:)

Да ти кажа честно, зависи и от другия админ. Та ще се преценим. Но определено няма да се акцентира върху нея. Все пак за друго сме се събрали тук, нали? И продължават за това да идват и други. Никой няма да се гордее от факта, че има политически форум. :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

че OFFTOPIC-а е за разпускане,

Политиката си е сгодна нива за разпускане. Понякога даже се хиля на написаните глупости - разведряващо е.
А това, че на някого най-силните аргументи са горен регистър на клавиатурата, по-известен като включен CapsLock режим, псувните и персоналните обиди, вече свикнах. След като си изясних, че правилата на форума са само за някои потребители, вече ми е безразлично.
 
От: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Да ти кажа честно, зависи и от другия админ. Та ще се преценим. Но определено няма да се акцентира върху нея. Все пак за друго сме се събрали тук, нали? И продължават за това да идват и други. Никой няма да се гордее от факта, че има политически форум. :)

Така си е! Аз горе не случайно писах финанси, икономика, бизнес и инвестциии са много важни, а изобщо няма секции - това е много по важно от политиката, ясно е че политиката афектира всичко, но идеята ни е да действаме въпреки политика, ако ли взимаме си чукалата и кой за Русия, кой за Ук, кой за някъде другаде - за мен Сингапур :p. Така, че замислете се с Куул, нещо свързано с това, което съм писал - а и все пак проекта, дето ще го правим за инвестциите в БГ си е точно за там - трябва секция за всичко в едно + инкубатор на идеии и бизнес управиелния. Ако питаш мен сайта е строго нишов в уеб-а, за мен добре е сайта да се развива към реални проекти в реалната икономика - а и в крайна сметка, ще е + за вас като собственици. Къде е да имате няколко банера в година за SEO events + някой друга хостинг реклама и къде е да имате десетки рекламни камапнии на финансови институции :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Какво толкова, ако има допълнителна категория. Колкото повече подфоруми, толкова по-лесно ще се намира търсеното инфо, защото форумните търсачки не са Гугъл, все пак:)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Ако ще има политическа секция, нека има и ЗА МАМА, за ТАТИ, за БАБА, за ДЯДО, за ХЕМОРОИДИ, за ФИСТУЛИ, за ТИЙН ПРОБЛЕМИ, за ДЕЦАТА и така нататък. Или да има за всичко, или да си остане офтопика
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Какво толкова, ако има допълнителна категория. Колкото повече подфоруми, толкова по-лесно ще се намира търсеното инфо, защото форумните търсачки не са Гугъл, все пак:)

Да, много си прав за това. Проблемът и дилемата, която нас, админите, ни притеснява най-вече е може да се загуби основната идея на форума. От друга страна, растежът винаги е свързан с обхващане на близки теми до основната.

Форумът има теми, както за икономика, така и за форекс, както и хардуер, да не говорим колко за финанси, бизнес и инвестиране има. Силно ще го помислим това. Блеки, да не мислиш, че като админи не искаме да хващаме трафик за това, респективно, рекламодатели. Иначе се хващаме с другия админ и за няколко дни ги нареждаме. Аз и една секция искам да вкараме скоро, и там има теми - ревю на мой проект. :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

" You must spread some Reputation around before giving it to coolice again."

ЖЕСТОК СИ. :)

Еее, аре, пожелавам на админите много реклама, да им взимате на тия боклуци парите. :)

Момчето, не си прав, баце. Как може да сложиш примерите си като 1:1 с дадените, примерни, от Блеки? Аре, ако ще възразявате, поне нещо адекватно да четем. Благодаря предварително, за което. Не е ли идеята да се отворят секции, които да помагат. Иначе като превъртим първата педесетка, ще има секции за химороиди, холестерол.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Забелязвам, че в анкетата няма опция "Не, тук няма място за политика". Що така?
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

19 + 18 + 7 = 44
19/44 = 0,4318
(към 22:48 17/05/13)

Какъв политически форум, не разбрах... след като едно просто демократично правило не се уважава?
Ама... "Като нямаш пари, какво ще решаваш.". Тоест "Money rules". Разбирам. :)
 
Аз нещо да напиша минали са три часа от последното мнение политиката :)

Ако знаех че ще ви направя секция и никой няма да пише още отдавна да съм го направил :)
 
От: Re: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз като по-прост да питам не трябва ли да е под-форум на оффтопика да речем. Така като е очебийна няма ли да събираме разни прекундери? :)
 
От: Re: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз нещо да напиша минали са три часа от последното мнение политиката :)

Ако знаех че ще ви направя секция и никой няма да пише още отдавна да съм го направил :)

Чакай, той сега ReminD ще я пълни със своята необятна политическа ерудираност. Ние, простите люде ще стоим отстрани да аплодираме. Ама му давайте и ключови думички, да не е на халос.
 
От: Re: Да се направи ли политическа секция във форума?

Чакай, той сега ReminD ще я пълни със своята необятна политическа ерудираност. Ние, простите люде ще стоим отстрани да аплодираме. Ама му давайте и ключови думички, да не е на халос.

Абе верно че и аз не съм по политиката, но няма да зле точно политиците да намират тези теми в търсачката и да се включват активно в коментарите. :)
 
Re: От: Re: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз като по-прост да питам не трябва ли да е под-форум на оффтопика да речем. Така като е очебийна няма ли да събираме разни прекундери? :)

Решихме така отделно да не ни обвиняват че офтопика много се увличил във форума :) и че политиката много се е увеличила :) Така реално може да се преброи кое колкое и не пълни офтопика като секция, а нали се разбрахме че политиката не е офтопик на бизнеса понеже политиците ни определят микро и макро икономическия климат :)

А който дошъл дошъл... ако се напълни с много новодошли такива ще им измислим някакъв тест за онлайн бизнес преди да могат да пишат :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз няма да имам голяма полза от тази секция, но би било добре за тези, които следят политиката отблизо.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе