Да се направи ли политическа секция във форума?

Да се направи ли политическа секция във форума?


  • Общо гласове
    55
Статус
Not open for further replies.
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Все пак и форума трябва да се движи, така че не виждам проблем да се пускат различни нови теми.

Относно политиката, не мисля, че има място тук. Създава се излишно напрежение и освен това не виждам какво общо имат например изказвания на бойчо (май имаше такава тема) с бизнес. Този форум е точно за БИЗНЕС, а подобни теми за политици, щото видиш ли не им симпатизираме, бол.

И все пак, ако толкова много държат някои хора да си начешат крастата, по-добре да се направи отделен раздел, отколкото да срещам един куп теми, които не ме засягат. Пример: Ровя си из форума и гледам темички - как се прави сайт, старт в бизнеса, евтин домейн и дъра-бъра и изведнъж ми се мята някаква политическа тема, бойко борисов бил теглил майната на цецка цачева или Серж Станиша се гледал на криво с Бойчо... такива теми кво общо имат с бизнес примерно?
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Все пак политиката е тясно свързана с бизнеса и според мен има нужда от цяла секция

Стига си се оправдавал с това
всеки трябва да може да се приспособи към (политическата) среда
и 100 теми да пуснеш - нищо няма да промениш :D
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

То за икономика, финанси и инвестции няма дето уж е предприемачески форум, ти за политика скачаш. Имаш си оффтопик колкото искаш пускай, то така или иначе до сега бяхме достъчно информирани с или без такава секция, все тая ще е!
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз съм "За" - политическите теми ме вълнуват.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Стига си се оправдавал с това
всеки трябва да може да се приспособи към (политическата) среда
и 100 теми да пуснеш - нищо няма да промениш :D

Нещо не ти схванах мисълта? НА 4 години ли да се приспособяват хората? За тези 4 години се гласуват закони, наредби, рестрикции, които са важни и трябва да бъдат дискутирани.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

То за икономика, финанси и инвестции няма дето уж е предприемачески форум, ти за политика скачаш. Имаш си оффтопик колкото искаш пускай, то така или иначе до сега бяхме достъчно информирани с или без такава секция, все тая ще е!

Абе ти си ясен колко си информиран, хващай си билета и заминавай в ЩАТИТЕ.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Това не значи, че не трябва да се дискутират нещата. Не виждам смисъла?
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Гласувах ЗА нова секция, тъй като по този начин хората, които не се интересуват от политика ще могат да не виждат тези теми в офтопика или в другите раздели. Политиката не бих казал, че е офтопик на Predpriemach.com, тъй като тенденциите в предприемачеството са в пряка зависимост с нея и е в реда на нещата да имаме специална зона за такива неща.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Това не значи, че не трябва да се дискутират нещата. Не виждам смисъла?

Нали ги дискутираме и сега?
казах ти, че и 100 теми да пуснеш - няма да промениш нищо..трябва да се приспособиш към това което е. А не към това което може да бъде..
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз гласувах с "Не" поради това, че реално нямам спомен преди да наближат изборите да е имало толкова политически теми. Както предполагам, че ще има отлив и след като отмине "шоуто". Дори сега покрай изборите спрях да отварям офтопа, след като отмине отново смятам да почна.

А това, което каза blackout е много вярно. Предприемача трябва да е способен да се приспособява към всякаква среда, за да не фалира. Затова и донякъде спрях да се интересувам от политиката, а повече от стратегиите за справяне със ситуацията. Поздрави.
 
От: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз гласувах с "Не" поради това, че реално нямам спомен преди да наближат изборите да е имало толкова политически теми. Както предполагам, че ще има отлив и след като отмине "шоуто". Дори сега покрай изборите спрях да отварям офтопа, след като отмине отново смятам да почна.

Какви спомени да имаш бе мойто момче? На колко си години? Като отговориш публично и всичко ще стане ясно не само за теб и за мен, регистриран си от 1 година, нямал си спомен. И пускаше тука теми - "гордеете ли се, че сте предприемачи" - ти какъв предприемач си? Ходи пиши за жълти стотинки и в темите за политика недей пиши, че си смешен.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Чудих се test или pisara да цитирам, но общо-взето 'ДА'.
Ще е по-систематизирано и подредено. Сега не ми пречи, но някакси съм с нагласата, че OFFTOPIC-а е за разпускане, а то от там все сериозни работи излизат. Но пък е добре да излизат, че трябва по-незаинтересованите от нас да сме наясно с положението, законите и т.н. :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Абе ти си ясен колко си информиран, хващай си билета и заминавай в ЩАТИТЕ.

Норт-а е прав, като не цитираш заучени фрази - хич те няма в аргументите :D A ако това, което си ми цитирал не го проумяваш, то верно роден си политик, но за жалост политическа марионетка :)

Иначе темите зачестяват няколко месеца преди и след изборите, къв е смисъла от секция не знам. Все ми е тази, ако демократично се избере да се прави такава секция
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Идеята ми дойде от forums.data.bg, там интересни дискусии има винаги и то в политическия сектор, затова.
blackout8 - с продажници и неблагодарници рядко си разменям аргументи.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Мисля че, нещата ще си дойдат на мястото ако се опитаме да разсъждаваме в малко по-друга линия и разглеждаме понятията и думите в цялата им дълбочина.
Тук е Бизнес форум, а бизнесът като дейност също има своите политики, които пък от своя страна зависят от държавната политика. Успешните Предприемачи няма как да не се интересуват от политика, защото тя оказва пряко влияние и регламентира бизнеса: лицензи, разрешителни, данъци, осигуровки, мита и т.н. Функционирането на всички тези неща е обвързано с действащата политика. :cry: Всички знаем, че управляващите партии, прокарват закони, които облекчават или затрудняват даден бизнес и всички знаем защо го правят.

Въпрос на възпитание, чувство за мярка и здрав разум, могат да бъдат единствените критерий, според които такива теми могат да бъдат обсъждани с цел извличане на полза за Предприемачите. Така че, няма как да не обсъждаме политиката, но как ще я обсъждаме - топката е в нас. :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Алане, не влизай в това русло, а се придържай към определение норми на общуване. Защо ли всички от този форум с топ репутацията, мнение и авторитет, с които работя( и имам няколко проекта) и комуникирам нямат такова мнение не знам, може би е в тях проблема :lol:
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Идеята ми дойде от forums.data.bg, там интересни дискусии има винаги и то в политическия сектор, затова.
blackout8 - с продажници и неблагодарници рядко си разменям аргументи.

Аз също мисля, че не е лоша идея. Не за друго, но някой беше казал, че бизнесът е много свързан с държавата, респективно, с управлението. То е ясно, че ще е предимно кретики и препоръки, но няма как. Аз реално не съм живял в условия, в които може свободно да се прави бизнес.

Другото е казано тук, определено разводнява оффтопика. Малко или много, доста интересни неща неща има там.

И не, няма данразводни идеята на форума. Аз лично не мисля да цикля там.:) Предпочитам в някоя тема за онлайн да си поспамя. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе