Да си купя ли Smartphone?

Да си купя ли Smartphone и ако "Да", то какъв?

  • Купи си Sony Ericsson Xperia Arc S!

    Votes: 1 2.8%
  • Купи си HTC Sensation!

    Votes: 8 22.2%
  • Купи си, но нито един от тези двата!

    Votes: 15 41.7%
  • Не си купувай, не ти трябва!

    Votes: 12 33.3%

  • Общо гласове
    36

Frik

Active Member
Пичове, пак опрях до вас...
Тъй като трябва Дядо Коледа да ми донесе нещо (т.е. да си купя нещо за коледа) у мен изникна дилемата дали да си купя Smartphone или не? Но тъй като не мога сам да преценя дали да си купя и ако да, кой точно да избера ще се допитам до вас с една анкетка!

Спрял съм се конкретно два телефона, но ако Вие имате по-добри предложения моля помагайте...

Едит: Ето и малко инфо по въпроса: _http://www.gsmarena.com/htc_sensation_vs_galaxy_sii_vs_optimus_2x-review-608.php
 
Последно редактирано:
От: Да си купя ли Smartphone?

Аз съм се спряла на Samsung Galaxy S Plus, струва ми се най-добър от повечето на тази цена:)
 
От: Да си купя ли Smartphone?

вземи си андройдче с hdmi поне аз такова бих си взел....тия май нямат hdmi
 
От: Да си купя ли Smartphone?

вземи си андройдче с hdmi поне аз такова бих си взел....тия май нямат hdmi

Sony Ericsson Xperia Arc S има HDMI port

Забравих да кажа, че предложенията ви да бъдат до към 1000 лв. Все пак някак си повече от това за телефон ми се вижда много...
 
От: Да си купя ли Smartphone?

+1
Galaxy S 2.
Братле имам андроиди от началото.
HTC са готини, LG стават, не SE занимавай, Samsung рулират.
 
От: Да си купя ли Smartphone?

И аз избирам между Iphone 4, HTC Sensation и Samsung Galaxy S2 за сега се спрях на самсунга най-добри характеристики има и ми хареса най-много като го разцъках, а говорих с няколко притежателя на айфон не са много доволни.
 
От: Да си купя ли Smartphone?

iphone няма delivery report. Хубава джаджа, ама ограничена - в смисъл предварително е заожено е е най добро за теб и ако не си паснете ще те дразни.
 
От: Да си купя ли Smartphone?

iphone няма delivery report. Хубава джаджа, ама ограничена - в смисъл предварително е заожено е е най добро за теб и ако не си паснете ще те дразни.
може да си сложи delivery report , стига да да си е инсталирал cydia
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Не си купувай, не ти трябва!Аз съм на това мнение,но ако имаш нужда си купи просто казвам мнение. :beer:
 
Аз имам един прост въпрос - какво смяташ, че ти трябва и ще ползваш? Като отговориш на този въпрос, мога и да дам мнение :)
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Извинявай приятел ама не бих дал 1000 лв за телефон каквото и да става, аз съм с Gigabyte Gsmart G1317 Rola и съм много доволен за 300 лв. :) Що за идея да има HDMI?
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Една позната има първия, за един ден и пада батерията без много да го тормози. То май на всички е така.
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Единственото нещо, за което ми е трябвал смартфон е за поща и скайп. По-добро от блякбери за мен няма. Още повече е с КОПЧЕТА :)
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Един телефон няма ли антена да фаща сигнал от небето, не ми го фалете...

url
 
Въпрос какво смяташ да правиш на смартфона какво искаш да има и за какво ще го използваш искаш ли да ги похарчиш тези пари за телефон ?


може някой по "ентри левел" смарт фон да ти свърши по добра работа да го човъркаш по спокойно, рутвания смяна на ром итнт ако се спреш на аднроид... аз от както счупих непоравимо едно лг гледам да си взимам само такива който ми вършат работа


www.predpriemach.com/showthread.php?t=25078

този глобул z3 / orange sanfancisco итн се оказа велик телефон за парите който струва и най вече няма да те е яд ако го брикнеш... като му сложиш 2.3.4 или 2.3.5 вървят перфектно игри като фифа нфс...
 
Последно редактирано от модератор:

Горе