Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Гласувайки си създаваме илюзията,че нещо зависи от нас.Ще гласувам с камъни когато се вдигне отново народа догодина. :)
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Гласувайки си създаваме илюзията,че нещо зависи от нас.Ще гласувам с камъни когато се вдигне отново народа догодина. :)
Ако се откажеш от твоя малък дял от държавата (все пак държавата е на всички български граждани, а не само твоя), все ще се намери някой друг да избере вместо теб. А ако чакаш "народа" да се вдигне, значи чакаш овчарите да подкарат стадото и ти тогава да тръгнеш с другите овце. По това се различава човекът от овцата - човекът няма нужда от овчар и други овце за да изрази своето мнение.
 
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Ако се откажеш от твоя малък дял от държавата (все пак държавата е на всички български граждани, а не само твоя), все ще се намери някой друг да избере вместо теб. А ако чакаш "народа" да се вдигне, значи чакаш овчарите да подкарат стадото и ти тогава да тръгнеш с другите овце. По това се различава човекът от овцата - човекът няма нужда от овчар и други овце за да изрази своето мнение.
Зависи от гледната точка... ;)

561989_219301571533801_882057418_n.jpg
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Гласувайки си създаваме илюзията,че нещо зависи от нас.Ще гласувам с камъни когато се вдигне отново народа догодина. :)

измамен от бялата златка, вижте го и си вземайте поука
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

измамен от бялата златка, вижте го и си вземайте поука

С колко е ощетил държавата Волен,с 1 млн или с 10 млн.?Гербо-ДпС-комунистическата върхушка я ощетиха с десетки милиарди.И продължават да я ощетяват!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

болен ощети държавата с ~10 милиарда, 4 от ЮП и 6 от КТБ
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

болен ощети държавата с ~10 милиарда, 4 от ЮП и 6 от КТБ
На 18 януари 2008 г. България и Русия подписват междуправителствено споразумение за сътрудничество при изграждането на газопровода „Южен поток“ през територията на България (премиер Станишев).На 5 декември 2011 г. България обяви тръбопровода за обект от национално значение.Строителството започва през декември 2012 година(премиер Бойко).За КТБ Станишев,Бойко и Доган носят в различна степен отговорност,коментара ти за Волен с тези два примера е просто пореден опит да се заядеш с мен,без никакъв смисъл иначе.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Като не ти харесват решенията на тези гласувай за други. Партии бол. Трябва да има ротация. Ако някой не става го сменяш с друг.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Като не ти харесват решенията на тези гласувай за други. Партии бол. Трябва да има ротация. Ако някой не става го сменяш с друг.
Тези за които исках да гласувам,не влязоха,знаех,че няма как да влязат,изкараха половин %.Ще изляза да гласувам само на мажоритарен вот вече,ще изляза да гласувам и на референдум за излизане от най-голямата терористична организация в историята на човечеството.Каква ротация ми предлагаш ти,като всички "фаворити" са оплетени като котешки черва и няма да допуснат никоя външна партия,не и без бой?
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Принципно, за да излезеш с такова твърдение, базирано на линка, който си дал е нужна някаква сериозна деменция или да се надяваме - временно умопомрачение. Изказването на Лукарски беше дебилно, и отговорност за него носи единствено той. Реакцията на всички останали в РБ - и лидери и симпатизанти беше изключително остра и рязка - нещо, което в друга партия не сме виждали досега. Което директно опровергава тезата на авторчето на темата и доказва неговият собствен дебилизъм.

Разбира се, няма как да се мине и без дежурните лъжи. РБ било най-голямото зло в страната, може би защото единствени искат промяна в ключови сектори, РБ били казали ДА на Герб, и разбира се, били тъпи. Нищо, че профилът на избирателя на РБ е съвсем различен. Кво ли е да си тежък шизофреник, да спориш с фактите, но да налагаш идиотските си тези...
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Хората в РБ са били в управлението от падането на Виденов до идването на Бойко.Да ти изброявам ли колкото кражби и зулуми са направили?Ей затова няма да се оправим,защото половината народ е като хохлите в Украйна!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Изброй... :lol: И поименно, ако може, с конкретика. Чакам.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Изброй... :lol: И поименно, ако може, с конкретика. Чакам.
Край с политиката,отписвам се,така и така не съм гласувал,няма и да коментирам.Достатъчно ми е напрегнато ежедневието,че да си вдигам нервите със защитници на хора,виновни за мизерията на стотици хиляди,за емиграцията на милиони и за смъртта на десетки хиляди.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Стигнахме до конкретиката, до .. "да изброявам ли..", и веднага тарикатчето се отписва :lol:
Поредната прочетена книга...
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Стигнахме до конкретиката, до .. "да изброявам ли..", и веднага тарикатчето се отписва :lol:
Поредната прочетена книга...

До къде си стигнал бе дебил... стигнал си дъното! Твоите хора ти казаха в очите, че си лесно манипулируема марионетка и ти пак продължаваш да си подаваш кухата кратуна от дупката. Скривай се някъде по-надълбоко и не се обаждай повече в политиката. Ей туй демокрадите сте странни хора... Вижда че му го набили до дъно и пак си знае неговото...

Почвай сега да проверяваш за пунктуация и правопис! ДЕБИЛ:)
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Примат, не помня точно къде и с какво съм те смазал, но виждам, че като резултат си се лепнал за мен. За твое съжаление, не си мой тип, затова потъвай отново в блатото. Що ли когато се стигне до конкретика и австралопитеците започват да ни демонстрират семейната им тъпота?
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Примат е майка ти, идиот! Смазал ме бил... КОГА!? :lol: Единственото, което смазваш е халката преди да ти го набият за пореден път:-o

Примат, не помня точно къде и с какво съм те смазал, но виждам, че като резултат си се лепнал за мен. За твое съжаление, не си мой тип, затова потъвай отново в блатото. Що ли когато се стигне до конкретика и австралопитеците започват да ни демонстрират семейната им тъпота?
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Напрао мъ затапи.. Убийствена аргументация и конкретика. Потъвай казах ли? Свърши ми времето за умствено изостанали, лека нощ.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Напрао мъ затапи.. Убийствена аргументация и конкретика. Потъвай казах ли? Свърши ми времето за умствено изостанали, лека нощ.

Ти си си затапен по принцип, аз какво повече има да те затапвам... Трол смотан, където те срещна по темите там конкретно и аргументирано ще ти обяснявам колко си просТ!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Започвай? Че до тук аргументацията ти е .. като за самия теб :lol:
 

Горе