Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Абе за всичко е виновен Костов и ДСБ. :drama:
Рамадане, рамадане, запек няма да те хване :lol:
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Все още нямам сестра... но имам дългогодишна връзка с мъж, когото не познавам (и който може би не съществува).
Не, не мисля, че "гей" е обида, макар да е твърде невярно и публикувано с цел да бъде обидно. Но обвинението в извънбрачна връзка с американски адвокат е обида. Така че този път ще се съдим...
Отделно - тази просташка атака не е срещу мен. Не съм толкова важен. Тя е срещу възможността независими хора, за които не можеш да "извадиш" нищо, освен измислен любовник в Америка, да участват в политиката. И да играят дори скромна роля на реформатори и коректив на всеобщата медийно-властова свинщина.
Е, няма да мине.

Кервана си върви......
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Все още нямам сестра... но имам дългогодишна връзка с мъж, когото не познавам (и който може би не съществува).
Не, не мисля, че "гей" е обида, макар да е твърде невярно и публикувано с цел да бъде обидно. Но обвинението в извънбрачна връзка с американски адвокат е обида. Така че този път ще се съдим...
Отделно - тази просташка атака не е срещу мен. Не съм толкова важен. Тя е срещу възможността независими хора, за които не можеш да "извадиш" нищо, освен измислен любовник в Америка, да участват в политиката. И да играят дори скромна роля на реформатори и коректив на всеобщата медийно-властова свинщина.
Е, няма да мине.

Ако тръгнат да се съдят, ще се наложи да се направи тройна съдебно-медицинска-сфинктерова експертиза, и ще загуби делото Рачето. :lol::lol::lol:
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Рамадан е известен защитник на педерастията, още от времето когато беше просто момче за всичко на Манго Взе (другаря Лостоф). Въпросът е, #КОЙ му пося бор в задния двор, #КОЙ?!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Е нали казах, че Костов е виновен за всичко, заключвайте темата.
В случая е виновен, защото е счупил джама на Рамадан :lol: Кажи сега, как се чувстваш с водач педерунгел.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Е нали това казвам.. виноен е. :D Когато няма политически аргументи, минаваме към лични, които даже са лъжи. Това че от няква негова си либерална гледна точка защитава, педровците си е негова работа, мен не ме кефи но досега не съм видял да прави нещо политическо в тази посока. Как една партия със 9% стана най-големия проблем само не ми е ясно. За мен това е признак, че пречат и бъркат схемите на "нашите" хора. А това че ги плюят основно от Блиц и себеподобните медии го потвърждава още повече.

Костов го няма в политиката одавна но като свършат аргументите, го вядят от "гардербоа" за да "ударят" реформаторите.


"Социалистите и комунистите са най-безсрамните хора на света. След като създадоха толкова много проблеми, те се опитват да прехвърлят върху нас вината за трудностите, възникващи при решаването на същите тези проблеми." Маргарет Тачър
 
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Е нали това казвам.. виноен е. :D Когато няма политически аргументи, минаваме към лични, които даже са лъжи. Това че от няква негова си либерална гледна точка защитава, педровците си е негова работа, мен не ме кефи но досега не съм видял да прави нещо политическо в тази посока. Как една партия със 9% стана най-големия проблем само не ми е ясно. За мен това е признак, че пречат и бъркат схемите на "нашите" хора. А това че ги плюят основно от Блиц и себеподобните медии го потвърждава още повече.

Костов го няма в политиката одавна но като свършат аргументите, го вядят от "гардербоа" за да "ударят" реформаторите.


"Социалистите и комунистите са най-безсрамните хора на света. След като създадоха толкова много проблеми, те се опитват да прехвърлят върху нас вината за трудностите, възникващи при решаването на същите тези проблеми." Маргарет Тачър
O, политически аргументи има, но тези неща са доста по-забавни. НО вие зомбита не отговаряте на въпроси, като например как тъй в циганските махали сите реформатори станаха. Или пък какво се случи с кандидата във Варна? :lol:

George Tsvetkov Това е ясно!
Обаче защо се покри а не се появиш в нашата организация във Варна за да поговорим по някои доста неудобни теми относно изборите.
Ние от Варненската организация имаме сериозни въпроси към теб!
Ще те чакаме в клуба на ул.Македония.
 
Последно редактирано:
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Не си питал..

В кои цигански махали като махнем Добрич? И там е 55 на 45. По принцип ГЕРБ взеха циганския вот. Има слабо покачване ама то се дължи на абдекирването на ДПС в полза на ГЕРБ и наличието на НПСД в РБ. Има партия във блока дето това и е целта да привлича етнически вот от ДПС към РБ. РБ няма право на цигански вот ли ? Какво за Варна? Варна ГЕРБ спечели на 1ви тур, РБ е 2ри с 9.27%

Явно си милеете за силно БСП, щом сте толкова недоволни от РБ. Не разбирам..

Ако това са ти политическите аргументи, направо се предавам. :D
 
Последно редактирано:
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Махнал се е или си е купил мястото? :)
 
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Махнал се е или си е купил мястото? :)

Кое място си е купил и как стигна до това заключение? Това в България всеки знае, кой мач е уреден и кой съдия се е продал ама никой не прави пари от това. :D
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Не знам, питай хората от варненското ДСБ дето искат да говорят с рамадан, ама той бега.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Не знам, питай хората от варненското ДСБ дето искат да говорят с рамадан, ама той бега.

Ама ти имаш въпроси, защо аз да ги питам? Тоав ли са ти доводите.. някой искал да говори сериозно с друг. Страшно събитие.. шок.. сензация.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Любимата песен на Рада: :lol::lol::lol:

[video=youtube;eYfOYx1G2zU]https://www.youtube.com/watch?v=eYfOYx1G2zU[/video]
 

Горе