Директории от milsems?

За жалост в България от глава на населението има доста луди и измамници, просто държавата е на самотек и за това има толкова много такива крайни луди хора. Преди години участвах в една акция за откриване на всякакви такива хора и за един месец над 3000 човека. Винаги има дигитални следи дори и най-добрите хакери, пак може да те издирят: https://webc.burgaslargo.com/каталог/101/сайт/16775/-Блог-Иво-Мирчев.html - https://forum.setcombg.com/продава/41441-нов-samsung-captivate-i897-продава-се.html#post513409
Да, % е рязко повишен последно време, но има два начина да се справи човек - с добро или лошо. Тъй като често се случва и да си тъп, за да не си научиш урока, се стига до варианта "с лошо". И какво се оказва, освен, че имаш конкуренция, държава пиявица, клиенти идиоти и едни такива субекти. Чудя се как още не е почнал с телефония тормоз, но мисля, че това ще му е следващото ниво в "бизнес разтивието си". Докато не попадне на някой, който ще го намери и ще го направи инвалид. Някои са толкова изпушили, че само си търсят повод да разбият нечия тиква. Като ги гледам за какви глупости се стрелят и бият по улиците. Този е потенциален. На негово място с такъв "бизнес" бих си подсигурил от сега легло в някоя болница, а яко смята, че късмета му няма да му изневери - и да огледа парцелите е Малашевци. ;)
 
Да, % е рязко повишен последно време, но има два начина да се справи човек - с добро или лошо. Тъй като често се случва и да си тъп, за да не си научиш урока, се стига до варианта "с лошо". И какво се оказва, освен, че имаш конкуренция, държава пиявица, клиенти идиоти и едни такива субекти. Чудя се как още не е почнал с телефония тормоз, но мисля, че това ще му е следващото ниво в "бизнес разтивието си". Докато не попадне на някой, който ще го намери и ще го направи инвалид. Някои са толкова изпушили, че само си търсят повод да разбият нечия тиква. Като ги гледам за какви глупости се стрелят и бият по улиците. Този е потенциален. На негово място с такъв "бизнес" бих си подсигурил от сега легло в някоя болница, а яко смята, че късмета му няма да му изневери - и да огледа парцелите е Малашевци. ;)

Днес четих статия, че в Варна няма хора да косят тревата, явно дават малко пари, но като се замисля, всеки втори стана гуру, тарикат, крипто инвеститори или някакви шано схеми и печелят по 30 лв - 50 лв на ден, прочем са доста такива в България и чак е страшно, никой неповдига въпроса за тази вълна, имам доста познати напускат работата си, да цъкат на някакви такива схеми през крипто или някакви схеми. А измамниците просто се разрастват повече от нормалното, постоянно имам реклами за MLM или по-имейла да извършат някаква услуга за 70 - 90 лв за Google, Instagram или директории.

Честно казано, всички такива хора явно не мислят за старините си, явно аз имам доста грешно мислене, че трябва да се прави нещо което ще държи поне 20 години напред и ще бъде без някакви шано схеми, защото това рано или късно свършва и истината е, че тези хора изкарват мизерни пари и накрая след 10 години, просто нищо и пак мизерия.
 
Тези хора за какво да мислят за старинни? Утре някой ще го накара да гризне винкела и до там. Това са хора с малка житейска линия, поради естеството на бизнеса им. ;)
 
Не знам дали само в него е вината... Обаче като видях какви са поръчвали услугите му предимно и отзивите за самите тях... МИ.. то стана лошо. Изглежда че пича не е луд, просто бута където може да излъже някой. Интересното е че често успява да измами препродавачи и други като самия него..... И това не само от отзивите във freelance.bg ами и по други места на които срещнах отзиви за ilsems, както и отзиви за негови "клиенти"..... Ирония. По отношение за "старините" много сложна задача с милион подводни камъни.. Да не говорим че повечето младежи работят незаконно ( самия работодател в кавички ), започнаха да се подреждат нещата едва в последните 5-7 години от към законност. Самият аз съм работил при работодатели от няма и къде, дори двама роднини не ме осигуряваха и бямах договор. Та имам едни десет години стаж които...., няма как да докажа във няколко фирми в които обещаваха на младини "Споко бе младеж утре или другатъа седмица ше опрайм договорчето". По морето беше това. Главния въпрос е дали ще доживеем старините си. Като гледам как продължителността на живота пада под минималния праг за пенсия... майко мила. Тук има два варианта, да мизеруваш като болен пенсионер ( не говоря за измамниците с болести ,а за наистина болните хора, дето просто буквално мизерстват и се подиграва държавата с тях ).
 
Последно редактирано:
Той е и двете - и луд и измамник. Кофти комбинация.
Не знам какъв е, но аз лично вече и на личните му молби не обръщам внимание. Няколко пъти вече ме е лъгал, че ще престане и пристигне някое оплакване. :)
 
Значи само аз съм намазал от Милсема. Преди години след 20-тина съобщения : "да почвам ли" , "да добавям ли сега", ит.н.. Му дадох сайт и какво да добавя. После се направих на ударен, но и май ме беше нахакал преди това с 1 фиктивно добавяне, така че си изравнихме точките.
 

Горе