Директории от milsems?

Този ненормални още ли се вухри тук? Голям нещастник. Сигурно след като измие стъклата на крастовището, на което се подвизава професионално сяда за 1 час и наспамва с глупавите си оферти. Не знам какво точно печели. Но определено трябва да отиде на доктор.
 
По-скоро от тези кредито-събирачи, там ще пожъне успехи. Някаква работа, с която да виси на хората на глава и да ти тормози постоянно. :)
Ахахха, да да, тук си адски прав, такава упоритост би се възнаградила от колекторските фирми :)
 
Ха ха... Това момче и мен ме беше побъркал преди време. С добро, с лошо, не става... Много е упорит :)
 
И мен ме изигра с 30 лева

Ето малко информация за въпросния


Hontitotu3
Милен Карастоянов
Гр. Карнобат


След като го търсех 1 месец без успех ми се включи от вайбър:
Kalinka Gospodinova Karastoy


Отново всеки ден лъже че ще свърши работа и нищо.

Не ми се занимаваше и нямах време да пиша, защото сам съм си виновен че дадох на анонимник 30 лв, но явно доста народ е запалил. Ще намеря още неща за него и цялата информация ще я пусна тук.
 
Последно редактирано от модератор:
Защо да не е окей? Момчето си ги раздава наляво и надясно с цел да мами хората. Нека ги има и двата телефона от които лъже. Хората като потърсят да знаят. А така като му я има цялата информация споделена поне ще се жегне. Той затова не е спрял толкова години.
 
Имам неговото позволение да ползвам егн-то му. Както и телефонните номера. Иначе за какво ми ги е дал?
Вчера съм му писал, че ще му пусна данните във форума. Няма нищо против.
 
Последно редактирано:
Имам неговото позволение да ползвам егн-то му. Както и телефонните номера. Иначе за какво ми ги е дал?
Вчера съм му писал, че ще му пусна данните във форума. Няма нищо против.
Еми путни му телефона, после като дойде да реве, админите да дадат твоите данни да се оправяш с него и органите, които е вдигнал на крак. Такива хора като него са страшни утайки, сигурно ще му мине през ума да го направи. Въпросът е да не му даваше козове. Колкото до данните, и така си го знаем. Глупакът му с глупак се регва все с подобни никове. ;)
 
Вземи разпрати телефона тука да го имаме колегите, и като няма какво да правим през 2-3 часа през ноща да му звънкаме да го чуем как е момчето.
 
Пратете му куките на тоя, като е почнал и измами да прави. Те ще го оправят… Вярно, че са малки сумите, ама той е някакъв социопат, една 24-ка няма как да не го стресне.

Пък ако вземе и НАП да се самосезира, да го провери дали си декларира доходите, ще стане забавно.
 
Аз да питам, колко трябва да си слепец, като това тук в този форум се случва постоянно с този. Никой няма да му обърне внимание за 20-30 лв. Кой от НАП ще се захване с този мишкат. Иначе каквото е взел, все го е "отчел", това е ясно. Иначе да го духа викам. По-голям натрапник не е имало в този форум. И админите от време на време му теглят по един бан.
 
Аз не го познавам, но знам че е много напорист. Ако само предлага да свърши някаква работа и да си изкара за храна, незнам защо толкова се сърдят някои. В този труден живот да си изкара някой лев човека и то с качване в директории. Просто много напорист беше едно време, но предлагаше ниски цени да свърши нещо, което няма лошо.
 
Аз не го познавам, но знам че е много напорист. Ако само предлага да свърши някаква работа и да си изкара за храна, незнам защо толкова се сърдят някои. В този труден живот да си изкара някой лев човека и то с качване в директории. Просто много напорист беше едно време, но предлагаше ниски цени да свърши нещо, което няма лошо.
Питай ни нас админите тук, направо едно 20-30 профила е направил, постоянно гледаме репорти от него и не знам точно какво очаква да се случи, а както гледаме и е почнал здраво да пържи хора. Явно след като го режат на много места му е по-лесно да измами 1-2ма, отколкото да свърши работа на някой, пазейки се от това да не го баннат, защото прекалява с упорството си. ;)
 
Не знам, човека е болен психически явно, ако беше сериозен аз лично щях да му намеря работа за 2 години напред всеки ден да поства дадени сайтове, просто на мен ми писна от шанаджии и тарикати в България, повечето са супер прости или психически болни. Има доста да се пише по-темата но съм видял доста мизерия в България, всеки 4-ти е измамник явно, най-вече явен мързел но достатъчно да краде или измамва хора.
 
Сега свързах две и две, преди година ме беше наспамил по емайл, наскоро преди месец пак, помислих, че е някакъв сериозен колега и за жалост му отговорих и от тогава периодично, все промоции ми прави оферти за публикуване на 10-20 сайта.
 
Сега свързах две и две, преди година ме беше наспамил по емайл, наскоро преди месец пак, помислих, че е някакъв сериозен колега и за жалост му отговорих и от тогава периодично, все промоции ми прави оферти за публикуване на 10-20 сайта.
Копелето е кретен и определено има проблеми с главата. Дори и да му дадеш сигнал, че не се занимаваш с маркетинг на сайтове, няма значение, ще те спамне, на супер произволен принцип или по-скоро на принципа, максимално повече докато не отнеса банна за пореден път. Пълен кретен. Този глупак има ли фейсбук да му видим идиотската физиономия.

Може би е това, фейк като целия му живот:


Не ти трябват телефона и глупости, @nikolai.mt
Изтипосали са го в целия интернет, ето едно място:

pazarluk.com/ad/Izmamnik-Seo-optimizaciq-Milen-Karastoqnov-0883301506-Vnimanie-sfDxl.html
 
Копелето е кретен и определено има проблеми с главата. Дори и да му дадеш сигнал, че не се занимаваш с маркетинг на сайтове, няма значение, ще те спамне, на супер произволен принцип или по-скоро на принципа, максимално повече докато не отнеса банна за пореден път. Пълен кретен. Този глупак има ли фейсбук да му видим идиотската физиономия.

Може би е това, фейк като целия му живот:


Не ти трябват телефона и глупости, @nikolai.mt
Изтипосали са го в целия интернет, ето едно място:

pazarluk.com/ad/Izmamnik-Seo-optimizaciq-Milen-Karastoqnov-0883301506-Vnimanie-sfDxl.html

За жалост в България от глава на населението има доста луди и измамници, просто държавата е на самотек и за това има толкова много такива крайни луди хора. Преди години участвах в една акция за откриване на всякакви такива хора и за един месец над 3000 човека. Винаги има дигитални следи дори и най-добрите хакери, пак може да те издирят: https://webc.burgaslargo.com/каталог/101/сайт/16775/-Блог-Иво-Мирчев.html - https://forum.setcombg.com/продава/41441-нов-samsung-captivate-i897-продава-се.html#post513409
 

Горе