Директории от milsems?

Станимир И

Well-Known Member
Не знам дали е тука мястото, ако не е моля да махнете темата.

Тука един пич ми предлага някакви реклами :) аз много не разбирам и да се допитам до вас.

Ето линкче към съобщенията :)

https://imgur.com/a/E7a18Z7
 
Да и какво? Работа. Ако ти е нужно плащаш и изработвам това, което ти е нужно. Няма измама :)
 
Добавяне на сайт в 100 български директории, фирмени каталози, сайтове за обяви, социални мрежи за 25лв на сайт. Срок на работа 15 дена за цялата поръчка.
Получаваш рапорт в снимки и поща с актуализациите на сайтовете.
Аз решавам каква цена да сложа.
 
Има тема по случая: https://www.predpriemach.com/thread...-събмит-по-директори-от-странни-никове.77027/

Този болен човечец тормози форума вече може би от 2 години. Като в първата съм се опитвал да водя нормален разговор с него, но продължи да спами хората на лични и на стените им, за това сега при всеки опит, хората си дават репорт и му се слага перманентен бан. За жалост, той е упорит и се регва нон стоп с различни юзъри и от различни IP адреси. Всеки, ако иска, може да прави бизнес с него на своя отговорност. За мен лично това не е нормално.
 
Юзърката от 2015 година с регистрация във форума и не знае за milsemа:) А що се отнася за milsem, то това е брутален маркетингов пропуск, как си я забравил 4 години вече не знам...
 
Той ще се оправи когато няколко човека от форума му поръчат и не му платят. Сам ще се откаже
 
Здрасти. Аз съм milsem .Всъщност са ме лъгали вече 3 пъти. Свършвам работата и неплащат покриват се. @Blinky мерси за квалификациите. Всъщност ако @Blinky махне бана на milsem ще си пусна тема като се освободя. Все пак съм с положителен iTrader, моля това да се вземе под внимание.
 
Здрасти. Аз съм milsem .Всъщност са ме лъгали вече 3 пъти. Свършвам работата и неплащат покриват се. @Blinky мерси за квалификациите. Всъщност ако @Blinky махне бана на milsem ще си пусна тема като се освободя. Все пак съм с положителен iTrader, моля това да се вземе под внимание.
Не е въпросът че имаш положителен Айтрейд, а това че спамиш на куче. Според теб, колко от потенциалните ти клиенти биха се възползвали след спам? Оооо да, имейл маркетинга, нали така е модерно да се нарича спама, върши работа... Да ама на възраст след 40+ върши работа мейл маркетинга който не е доброволен. Интересен ми е отговора ти. Например, аз никога не бих се възползвал от услуга, която ми се предлага след спам. А това че имаш 100 акаунта и всичките са банати, трябва да ти говори че явно грешката е в теб, а не в нас или в Blinky.
Поздрави
 
Ами и от спам съм намерил доста работа. Има много потенциални клиенти които не са видели тема за link building а им трябва. Намерил съм много работа така. Даже още съм зает. Но да прав си темата си е преоритет
 
Ами и от спам съм намерил доста работа. Има много потенциални клиенти които не са видели тема за link building а им трябва. Намерил съм много работа така. Даже още съм зает. Но да прав си темата си е преоритет
Явно с теб наистина не може да се излезе на глава!
Приятна вечер!
 
Е аз вече ще си пусна тема. Щом не го удобрявате писането на лични, значи няма.
Темите са за това. Мерси и поздрави!
 
Ами и от спам съм намерил доста работа. Има много потенциални клиенти които не са видели тема за link building а им трябва. Намерил съм много работа така. Даже още съм зает. Но да прав си темата си е преоритет
Много хубаво, но не и тук. Айде, пак регни нов ник. ;)

Blinky няма как да ти махне бана особено като сме говорили по въпроса над 100 пъти. ;)
 
Не знам как ме е пропуснал до сега аз прочем съм редовен :Х добре че не платих на този човечец :Х :D щеше да ме плъзне :Х Благодаря приятели за инфото :)
 
  • Like
Реакции: xvi_
Поне 10. След тях спрях да ги броя. Ама мисля, че тази година ще надмине миналогодишното си "аз" :)
Това е направо похвално за момчето :D Това доказва, че е упорит. 10 акаунта да ти баннат и да продължиш да правиш същото, евалата :D :D :D
 

Горе