Директории от milsems?

В крайна сметка и мен изпържи, а гледам че и акаунта му тук, от който ме офертира вече не съществува - Nontelus.
Това е един от многото. Наскоро пак банирах нов негов акаунт. Спами на лично, така че внимавайте. Лошото е, че май не се пробва само тук, сигурно и в други форуми пробива успешно някъде. Или сайтове за работа и обяви. ;)
 
Вече и измамник ли е станал? Преди ако си спомням правилно просто спамеше, но вършеше работата?
Aми може да съм единствения измамен реално, но - факт!
Мина месец, кьорав линк нямам...
 
Вече и измамник ли е станал? Преди ако си спомням правилно просто спамеше, но вършеше работата?
Аз вече за втори такъв случай слушам/чета.

И пак ще си задам въпроса, щом е за такава смешна сума, защо по дяволите се предплаща или е част от условията му да почне работа. И на мен ми е писал много пъти, на лично тук, на скайп. Абе тормоз пълен. :) А реално и в последствие е решил и да стане и по-тарикат - да пържи, освен да предлага шит услуга. :)
 
Ако ви спами редовно дали спазва всички разпоредби за да извършва това легално... Пратете му КЗП, КЗК и НАП да го проверят да му напишат едни хубави актове и да се спре най-накрая с тия простотии. Явно е безнадежден случай. На мене ми е писал 1-2 пъти, но го изрязах категоречно и не повтори, а редовно някой ми пише с предложения за неща които не търся...
 
Този е за социален експеримент, дали последователността и усилието се възнаграждават. Той е като муле, което яко работи. Проверих си спамовете от него - не се повтарят, явно спама си идва ръчно и като се има предвид създаването на нови и нови акаунти, направо си е яко труд. Изглежда природата си създава вариации и мутации, за да върви еволюцията. Нищо, че някои от тях са нечитави туморни образувания.
 
Ако ви спами редовно дали спазва всички разпоредби за да извършва това легално... Пратете му КЗП, КЗК и НАП да го проверят да му напишат едни хубави актове и да се спре най-накрая с тия простотии. Явно е безнадежден случай. На мене ми е писал 1-2 пъти, но го изрязах категоречно и не повтори, а редовно някой ми пише с предложения за неща които не търся...
КЗП, КЗК?!?
 
Ако толкова ви е писнало от човека, преди време ви казах решението. Давате му някакъв измискен сайт, да си прави каквото прави и не му плащате. Пет-шест човека като го пратят за зелен хайвер, сам ще се откаже...
 

Горе