Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Здравейте колеги,
тези от вас, които добавят статии в директория Kak-da.com, може би са забелязали, че има промяна в правилата за публикуване. А за тези, които не са публикували до сега - вече се приемат статии с минимална дължина от 300 думи с 1 връзка в подписа. За всеки 150 думи над минималните е позволен по още 1 връзка в текста
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Аз все още съм на минимум 200 думи, но приятно впечатление ми прави, че повечето постват над 300 ;)
 
От: От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Аз все още съм на минимум 200 думи, но приятно впечатление ми прави, че повечето постват над 300 ;)

това е добре, но гледай да не стане като с qko :wink:
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Няма, този проект си е за директория за статии и няма да бъде друго. Яко - проблемът бе, че се превърна в една гадна спамилка, това трябваше да спре :p
Няколко пъти попитах дали има желаещ да се включи да го правим перфектната социална мрежа - но опитите бяха неуспешни и бе време да се разделя с него
П
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Блогоманията ми харесва, бързо преглеждате и пускате статиите ;)
Това за мен е един голям + защото има тук колеги с директории за статии дето се чака по 5 дни че и повече.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Блогоманията ми харесва, бързо преглеждате и пускате статиите ;)
Това за мен е един голям + защото има тук колеги с директории за статии дето се чака по 5 дни че и повече.

Надяваме се, това не се отнася за нас, тъй като се стараем в най-кратки срокове да одобряваме статиите, които са публикувани при нас :) А с промяната на правилата се надяваме да продължим да получаваме и публикуваме качествени и полезни статии.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Хубаво, че си преценил да променяш правилата, но никъде не са описани точно какви са, а само най-общи приказки има в "Правила за ползване". А къде са тези за публикуване? Не всеки регистриран там чете този форум тук, за да си има на представа какво го очаква, след като се регистрира.
 
От: От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Хубаво, че си преценил да променяш правилата, но никъде не са описани точно какви са, а само най-общи приказки има в "Правила за ползване". А къде са тези за публикуване? Не всеки регистриран там чете този форум тук, за да си има на представа какво го очаква, след като се регистрира.

Да абсолютно си прав. Правилата за ползване могат да бъдат открити след като натиснете големия оранжев бутон "Публикувай твоята статия" и там след като се зареди новата страница се точно до бутона "Публикувай" се намират и правилата, няма как да не ги видиш. Това вече е коригирано. Точно до "Правила за ползване" вече можете да откриете и тези за публикуване.
 
От: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Тъкмо драснах една там. Надявам се да бъде е ОК - уникална е и определено интересна. :)

Мисля, че вече е публикувана :)

А искам да направя една поправка на новите правила, тъй като много хора не могат правилно да ги разберат и за това от днес правилата са:
Имате право на 1 линк в подписа. Как да изглежда подписа на вашата статия избирате вие - дали ще бъде само поставен url на вашия сайт или ще бъдат 2-3 изречения, в който да споменете бранда.

Така се надяваме, че вече ще бъде по-лесно, а и ще избегнете преоптимизацията с ключови думи.
 
От: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Мисля, че вече е публикувана :)

А искам да направя една поправка на новите правила, тъй като много хора не могат правилно да ги разберат и за това от днес правилата са:
Имате право на 1 линк в подписа. Как да изглежда подписа на вашата статия избирате вие - дали ще бъде само поставен url на вашия сайт или ще бъдат 2-3 изречения, в който да споменете бранда.

Така се надяваме, че вече ще бъде по-лесно, а и ще избегнете преоптимизацията с ключови думи.

подписа само един ли е? в смисъл - един подпис на всички статии?
 
От: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

подписа само един ли е? в смисъл - един подпис на всички статии?

Не, подписа може да е различен за всяка статия. Все пак има хора, които притежават повече от един сайт и бранд.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Не, подписа може да е различен за всяка статия. Все пак има хора, които притежават повече от един сайт и бранд.

Да, естествено..
учудих се, че се нарича подпис...
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Да, неточно сме го нарекли, защото всъщност не е подпис, но целта ни беше да бъде максимално разбираемо :) Извиняваме се за неточността ...
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Да, неточно сме го нарекли, защото всъщност не е подпис, но целта ни беше да бъде максимално разбираемо :) Извиняваме се за неточността ...

Няма нищо :wink:
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

А как да си публикувам модула с текста, сиреч самата публикация, като се бъгва формата?

2u43cyq.png


Резолюция 1366 х 768
Лаптоп
Windows 7
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

А пробвали да си смалиш прозорчето, тъй като то нарочно е оставено да може да се разпава, за да може всеки да си го настрои както му е удобно :) Така трябва да ти се покаже и бутона публикувай.
 

Горе