Днес ставам на 22 хохо

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Днес ми е рожденния ден и ставам на 22 , ако имаше как щях да ви почерпя всичките, но уви не можем да се съберем. И все пак се чуствайте почерпени от сърце.. А и приемам всякакви подаръци - линкове, банери, реклами, сео и всякакви работи хаахах
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Да си ги ползваш със здраве :|
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Днес ми е рожденния ден и ставам на 22 , ако имаше как щях да ви почерпя всичките, но уви не можем да се съберем. И все пак се чуствайте почерпени от сърце.. А и приемам всякакви подаръци - линкове, банери, реклами, сео и всякакви работи хаахах

да си жив и здрав, да умножиш сегашните си годинки по 4 , ако не ти стигат по 5 ;)
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Ще ти направя едно лого като подарък за рд-то, ще се постарая да е хубаво и стилно, но не мога да ти обещая че ще бъде най-хубавото на света. Метни ми детайли.
Иначе ти желая много, много здраве, другите нужни качества за да успееш мисля че ги имаш, бъди позитивен и вярвай в успеха си!
Поздрави,
МиленГ.
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Това беше в кръга на шегата, но благодаря все пак :))

Ще ти направя едно лого като подарък за рд-то, ще се постарая да е хубаво и стилно, но не мога да ти обещая че ще бъде най-хубавото на света. Метни ми детайли.
Иначе ти желая много, много здраве, другите нужни качества за да успееш мисля че ги имаш, бъди позитивен и вярвай в успеха си!
Поздрави,
МиленГ.
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Днес ми е рожденния ден и ставам на 22 , ако имаше как щях да ви почерпя всичките, но уви не можем да се съберем. И все пак се чуствайте почерпени от сърце.. А и приемам всякакви подаръци - линкове, банери, реклами, сео и всякакви работи хаахах

Честито, да си жив, здрав и много успеше. Поздрави от мен и голямо напиване тази вечер. ;) Както викат такива като нас, докато си млад ги прави тези неща. :)
 
От: Днес ставам на 22 хохо

ЧеРеДе да си жив и здрав! Удари и едно за мен. Пия уиски :beer:
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Днес ми е рождения ден и ставам на 22 ...
Да си жив и здрав. Още много поредни години да му се радваш и веселиш, както сега го споделяш с много хора, че с възрастта някои забравят да празнуват едни от най-важните събития и дни, свързани с тяхното битие. Наздраве! :)

Ще ти направя едно лого като подарък за рд-то...
Браво, че се намират и такива добри душици :) Аз пък така и не можах да се науча да правя лога и банери..
 
От: Днес ставам на 22 хохо

Горе ти пожелаха здраве, дълголетия, пиянство... за мен не остана нищо. Затова ще ти пожелая работа, ама спортна работа да ти върви от раз и късмет, че да намериш такава, която ти доставя максимален кеф :)
 

Горе