Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Добре аз имам малко по-различен въпрос - Хората разбират ли какво лайкват или си мислят че лайкват нещо друго?!
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Да разбират какво харесват и го правят напълно доброволно.
Като цяло метода не е нищо особенно, но работи
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Добре аз имам малко по-различен въпрос - Хората разбират ли какво лайкват или си мислят че лайкват нещо друго?!
Ами то и при лайкджакинга разбират... само че в последствие :lol:
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Аз не знам кво му наскачахте , човека няма да ви каже метода си да не е луд ? нека купи някой друг и ще видим какви са отзивите, пък тогава да съдим ?
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Аз не знам кво му наскачахте , човека няма да ви каже метода си да не е луд ? нека купи някой друг и ще видим какви са отзивите, пък тогава да съдим ?
Ами щом дава гаранция, че няма опасност за страниците, не виждам какъв е проблема - никой няма да си даде кокошката дето снася златни яйца....
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравейте предлагам направа на чисто нова страница с 15 000 харесвания + 1 месец постване през 30 минути от 9:00 до 24:00 на цена от 200лв.
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

как точно ги правиш, трябва да обясниш!

и от къв зор пък ще дава обяснения? :-o
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравейте предлагаме и страници под наем тоест плащате за определен период от време и си поствате каквото искате и когато искате. Ето и страниците с които разполагаме:
В момента разполагаме с 2 страници по 10 000 харесвания и 2 страници с по 15 000 харесвания цените са следните:
3лв за 1 ден постване в 1 страница от 10 000 харесвания ( за 1 месец цената е 80лв )
5лв за 1 ден постване в 1 страница от 15 000 харесвания ( за 1 месец цената е 140лв)

Постване във всичките 4 страници ( общо 50 000 лайка ) цената е 10лв за 1 ден.

Единственото условие е да не поствате разголени снимки и материали чрез които застрашавате страницата от изтриване.
При нарушение достъпът ви до страниците ще бъде спрян.
Също така към страниците получавате безплатна поддръжка тоест, когато говоренията паднат вие спирате да поствате линкове ние постваме картинки след което, когато се вдигнат говоренията отново поствате линкове.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Петко прочети на Байдан подписа и не го коментирай :)

В тази държава всеки е невинен до доказване на противното - Запишете се за услугите му докажете че мами и тогава го обвинявайте - До тогава изказванията ви са си чиста проба клевета.

И Байдан и Недялков явно имат интереси в този бизнес щом се палят толкова и опитите им да прецакат темата са смешни
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Чакам отзвиви, ако е такава услугата какво е презентира то на тези цени си е направо без пари :)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

То и за това е такова реването от конкуренцията :)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

То и за това е такова реването от конкуренцията :)

Как да не обичаш после пазара :)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Чакам отзвиви, ако е такава услугата какво е презентира то на тези цени си е направо без пари :)
Здравей виждам, че имаш репутация във форума бих ти предложил пакета от 15к страница за 170лв и бих ти демонстрирал как добавяме феновете с уговорката след това да напишеш в темата дали си доволен.

А относно изказванията на baydan той покрай тия опити да изчисти форума от тарикатлъци най много форума да се изчисти от него :D
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей виждам, че имаш репутация във форума бих ти предложил пакета от 15к страница за 170лв и бих ти демонстрирал как добавяме феновете с уговорката след това да напишеш в темата дали си доволен.

А относно изказванията на baydan той покрай тия опити да изчисти форума от тарикатлъци най много форума да се изчисти от него :D

Здравей,

Ако ми предлагаш ревю копие за 15к, много щедро от твоя страна, но бих искал по-малка бройка - щом е само заради ревюто. Ако искаш ми покажи как е и качи примерно 1-2к фена и ще дам отзив в темата.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Петко прочети на Байдан подписа и не го коментирай :)

В тази държава всеки е невинен до доказване на противното - Запишете се за услугите му докажете че мами и тогава го обвинявайте - До тогава изказванията ви са си чиста проба клевета.

И Байдан и Недялков явно имат интереси в този бизнес щом се палят толкова и опитите им да прецакат темата са смешни

Точно обратно ... Аз се изказвам като клиент - от всеки, който предлага такъв вид услуга съм поръчвал не веднъж харесвания и то най-големите им пакети(и това всеки може да го потвърди), а си правя харесвания само за себе и знам всички тънкости в това отношение - правил съм си си страници с LJ, само със споделяне на снимки, с директна реклама, с Html таб в страница, с приложения, с линкването над снимки ...(но никога не съм продавал страница). Знам какъв е ефектът, а аз притежавам едни от най-активните страници и знам каква може да е скоростта, а да не говорим, че в дълг. период, това убива страниците! Просто искрено се подразних от това, че ни прави на будали!
 
От: От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей,

Ако ми предлагаш ревю копие за 15к, много щедро от твоя страна, но бих искал по-малка бройка - щом е само заради ревюто. Ако искаш ми покажи как е и качи примерно 1-2к фена и ще дам отзив в темата.
Здравей няма как да предложа безплатни ревюта тъй като колегата с който работя не иска.
Бих ти добавил 1-2к фена на стандартната цена от 1ст/фен и бих ти показал как се добавят.
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Точно обратно ... Аз се изказвам като клиент - от всеки, който предлага такъв вид услуга съм поръчвал не веднъж харесвания и то най-големите им пакети(и това всеки може да го потвърди), а си правя харесвания само за себе и знам всички тънкости в това отношение - правил съм си си страници с LJ, само със споделяне на снимки, с директна реклама, с Html таб в страница, с приложения, с линкването над снимки ...(но никога не съм продавал страница). Знам какъв е ефектът, а аз притежавам едни от най-активните страници и знам каква може да е скоростта, а да не говорим, че в дълг. период, това убива страниците! Просто искрено се подразних от това, че ни прави на будали!

Еми поръчай му и ще разбереш.

Явно има неща, които не знаеш за ФБ :wink:

ТОй ти дава конкретни гаранции, а осирате темата му. И за какво?
Без да си сигурен, без доказателства... :mad:

Да се доказвате колко му разбирате... има други теми за тая цел ...

П.П Към автора: Например правиш нова страница, с име което си избере клиентът?
 
От: От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Еми поръчай му и ще разбереш.

Явно има неща, които не знаеш за ФБ :wink:

ТОй ти дава конкретни гаранции, а осирате темата му. И за какво?
Без да си сигурен, без доказателства... :mad:

Да се доказвате колко му разбирате... има други теми за тая цел ...

П.П Към автора: Например правиш нова страница, с име което си избере клиентът?

Да точно така. Клиента си избира името ние правим страницата, когато е готова му я даваме. Може и страницата да си седи в него.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Сега говорих с админа и организирам акция срещу байдан наречена не оспорвай глупца ( baydan ) .
Който мисли, че baydan се държи аругантно с голяма част от потребителите тук нека репортне постовете му за да му осигурим дълга почивка. Също така хората които се включат в акцията могат да поръчат фенове на цена от 1ст / фен независимо кой пакет искат.
 

Горе