Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Към автора имам конкретни въпроси за услугата му:
1. Щом твърдиш, че метода ти не е LJ и няма опасност за страниците, в които пълниш фенове, даваш ли реална гаранция за това, а не само на обещание и на честна дума? Ако даваш гаранция, каква е тя и за колко време след приключване на услугата важи тази гаранция?
2. Щом твърдиш, че метода ти не е LJ (според твоите разбирания за LJ), в твоя метод лъжеш ли , послъгваш ли, подвеждаш ли с нещо все пак твоите фенове в страниците ти?
3. Казваш, че не предлагаш таргетиране на добавяните фенове, но все пак знаеш кои възрастови групи и кой пол са преобладаващи в твоите страници, от които добавяш фенове, и затова е редно да ги кажеш, за да получи клиента ориентировъчна представа какви фенове евентуално ще получи
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Да де, точно това имах предвид и неслучайно 5 пъти попитах дали лъже или подвежда феновете си с неговия метод! И това с лъжата, че ще спечелят айфон е само единият начин...
А като видите и , че 13-17 годишните са най-активните и най-много в тази страница, сещайте се защо питах 5 пъти и за преобладаващите възрастови групи, после помислете и кои възрастови групи най-лесно се връзват на такива лъжи .....
Ама нали сме завистници, искали сме само да разберем какъв е "великия му метод=златна кокошка", спамери сме, осирачи на теми и т.н.
Тази страница негова ли е?
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Да де, точно това имах предвид и неслучайно 5 пъти попитах дали лъже или подвежда феновете си с неговия метод! И това с лъжата, че ще спечелят айфон е само единият начин... А като видите и , че 13-17 годишните са най-активните и най-много в тази страница, сещайте се защо питах 5 пъти и за преобладаващите възрастови групи, после помислете и кои възрастови групи най-лесно се връзват на такива лъжи ..... Ама нали сме завистници, искали сме само да разберем какъв е "великия му метод=златна кокошка", спамери сме, осирачи на теми и т.н. Тази страница негова ли е?
Не зная,но така добавят фенове.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Байдан - Може ли Мерцедес да гарантира на клиентите си че като си купят колата няма да катастрофират ?!?!!?!??!?!

Ако наистина го прави с оферти - Дай определение това Лайкджанк ли е !?!?!?!?

Ако го прави с оферти - Знаят ли хората що кликат ?!?!!??!?!?

След като не е уточнил каква възрастова група са феновете и не гарантира таргетиране по възраст - Проблем ли е ако феновете са на по 16-17 години

Ако го прави с обещания за награди и не ги раздава е малко подличко но пък ти това не можеш да го докажеш

Така че къде всъщност е проблема?!?!?
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking


То на тези лъжи се хващат само келешите ... а от тях трудно може да направи качествен трафик или да продаваш някаква стока!
Но поне мога да призная, че този начин не е толкова опасен, но добавените хора са неизползваеми ....
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

То на тези лъжи се хващат само келешите ... а от тях трудно може да направи качествен трафик или да продаваш някаква стока!
Но поне мога да призная, че този начин не е толкова опасен, но добавените хора са неизползваеми ....
Добре де, няма ли опасност тези, които са разбрали че това е измамна схема да докладват, и страницата/страниците да заминат?
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Байдан - Може ли Мерцедес да гарантира на клиентите си че като си купят колата няма да катастрофират ?!?!!?!??!?!

Ако наистина го прави с оферти - Дай определение това Лайкджанк ли е !?!?!?!?

Ако го прави с оферти - Знаят ли хората що кликат ?!?!!??!?!?

След като не е уточнил каква възрастова група са феновете и не гарантира таргетиране по възраст - Проблем ли е ако феновете са на по 16-17 години

Ако го прави с обещания за награди и не ги раздава е малко подличко но пък ти това не можеш да го докажеш

Така че къде всъщност е проблема?!?!?

Така че къде всъщност е проблема?!?!?
А аз кога пък съм твърдял, че услугата му е проблемна?? Дали има проблем, или не, си е в голяма степен субективна преценка на всеки четящ, а за да си направи той достатъчно пълна оценка за услугата, редно и коректно е да му бъде предоставена възможно най-много и най-важната за целта информация - къде в това е проблема?? Ти например търсиш принтер за някаква твоя цел и явно си търсил и прочел някакво инфо из нета, но или не си попаднал на достатъчно пълно и достатъчно добре представено за лаиците в бранша и затова пускаш тук тема в очакване да събереш още инфо и т.н. - къде тук е проблема?? Напротив, нали :)
Ако го прави с оферти - Знаят ли хората що кликат ?!?!!??!?!?
Ако го прави с обещания за награди и не ги раздава е малко подличко но пък ти това не можеш да го докажеш
Да, хората явно знаят защо кликат, но дали знаят, че ги лъжат? ;) А тези, които са видяли поста, но не са кликнали, защото знаят , че е лъжа или просто само са убедени, че е лъжа, без да им е нужно да се доказва каквото и да е - те дали пък няма да репортнат поста?.. И дали няма да има достатъчно репорти , че да пострада някоя страница?... И, ако това се случи, къде тогава е разликата между лайкфжакинга и този метод, като резултата е еднакъв - пострадала заради репорти страница? Размишлявайки нататък, си мисля, че даже при тази лъжа вероятността от репорти е повече от лайкджакинга със скрит лайк бутон, което няма как да се твърди със сигурност, но няесериозно и подвеждащо е да се твърди и , че е 100% безопасно за страниците! И то да се твърди това папагалски без грам логични доводи! Ето в това е проблемът всъщост, който за мен лично е опит за заблуда и подвеждане на клиенти! Проблем е и , че автора все още си мълчи упорито на въпроса ми дава ли гаранции за страниците, които пълни, какви са те, за какъв период и т.н. Нали гръмогласно твърди, че било 100% безопасно - ами какъв му е проблема тогава да дава и гаранции не на думи само, а реални, парични и т.н.???
След като не е уточнил каква възрастова група са феновете и не гарантира таргетиране по възраст - Проблем ли е ако феновете са на по 16-17 години
- ами пак ще кажа, че това също си е чисто субективна преценка, а за да прецени всеки за себе си, трябва да има инфо! 5пъти казах, че питам не какви са феновете, които добавя, а какви са феновете в неговите страници, от които добавя - къде е и тук проблема да отговори?? А за много хора си е мноого важно какви възрастови групи са феновете , които му добавят - да обяснявам ли защо? Наясно ли си , че огромна част от 13-17 годишните, в страниците, в които те са най-много, обикновено реално са под 13 години? ;)
Байдан - Може ли Мерцедес да гарантира на клиентите си че като си купят колата няма да катастрофират ?!?!!?!??!?!
разбира сееееее, че не гарантират дали клиентите им ще катастрофират, това зависи и от шофирането, ноооо дават реални гаранции, а не на честна дума, за стоката си и ги поемат, когато вината за катастрофата е в стоката им, а не в шофирането! Right? ;) Но може би в случая автора ще се позове на това, че той, видиш ли, предварително е казал на честна дума, че стоката му е на 100% безопасна и катастрофата е само и изцяло по вина на шофиращия? ;)
Колеги, несериозно е да твърдите, че въпросите ми и доводите за тях са някакви лапешки опити за правене на сечено и мръсно, осиране на тема и т.н. Въпросите ми са абсолютно резонни по темата и с една единствена цел - ясно, коректно и уважително към евентуалните клиенти представяне на услугата или стоката, което е в най-голяма полза на продавача в края на краищата! Отговорите/неотговорите от продавача в стил "ти па си мноо убав и стига си ми осирал темата със спам" също говорят най-много за самия продавач и неговите стоки/услуги!
И , ако всичко е на 100% чисто и коректно и безопасно, питам аз - в чия полза тогава са моите въпроси и мнения? ;)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Добре де, няма ли опасност тези, които са разбрали че това е измамна схема да докладват, и страницата/страниците да заминат?
Не няма опасност да изтрият страницата.
По късно ще отговоря и на другите постове, че сега не мога.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

добре де, пусни им едно ревю, след като партньора ти нямало да се навие, все за 500 фена го навий, само ти ще имаш интерес от тази постъпка и ако това ще докаже твърденията ти си заслужава още повече
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Благодаря ти Байдан за труда да отговориш подробно на всичките ми въпроси

А относно гаранцията вероятно до момента няма нито една изтрита страница и за това е толкова убеден че и в бъдеще няма да се случи което - което всъщност никой не може да знае дали ще бъде така.

В крайна сметка от написаното до сега може да се предположи че ако това му е метода има вероятност да е некоректен към пишлеметата дето си мислят че всичко кое фърчи се яде и кликат като гламави - Но не е доказано може и пък да раздават верно наградите :)

И че в написаното тук във форума може и да е премълчал дребни подробности но не е излъгал за нищо.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Добре де, няма ли опасност тези, които са разбрали че това е измамна схема да докладват, и страницата/страниците да заминат?
За да се изтрие страница не е важен броят на алармиранията, а това какви профили алармират ... А както казах, феновете му са 13 годишни келеши и вероятността да има някой от тях профил с висок рейтинг, е нищожна!
А и тези страници с такава публика се поддържат малко по различно! :D
Трябва да им пускате простотии от сорта на: качваш снимка на грозна дебелата и отгоре пишеше - харесай, ако майка ти не изглежда така и всякакви други мега простотии ...
А ако искаш да правиш трафик за адсенс от такава публика си е чисто самоубийство, а и ми е малко трудно да си представя как 13-годишно дете ще си купи стоки онлайн :D
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Точно така обясни му на Михлюзина че той не ги разбира тия работи :D
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Благодаря ти Байдан за труда да отговориш подробно на всичките ми въпроси

А относно гаранцията вероятно до момента няма нито една изтрита страница и за това е толкова убеден че и в бъдеще няма да се случи което - което всъщност никой не може да знае дали ще бъде така.

В крайна сметка от написаното до сега може да се предположи че ако това му е метода има вероятност да е некоректен към пишлеметата дето си мислят че всичко кое фърчи се яде и кликат като гламави - Но не е доказано може и пък да раздават верно наградите :)

И че в написаното тук във форума може и да е премълчал дребни подробности но не е излъгал за нищо.

Дааа, той за себе си явно си е убеден, но аз говоря за другото - само в негова полза е да убеди и купувачи и то не само на думи, а с логични доводи и т.н. НО все пак ми е мнооого странно защо другите, които предлагат добавяне с лайкджакинг предлагат гаранция , а този дето метода му бил 100% безопасен, се назландисва??
Можело наистина да раздава наградите (ако това е метода му де и обявява айфони като награда) - ами да го заяви тук и толкоз, къв му е проблема?? Макар, че като се замислиш колко струва един айфон 5с и колко ли клиенти за каква обща сума ще привлече, а и като погледнеш колко споделяния има цитирания пост за вече 2 дни и половина ...
Много ми е странно и защо толкова време вече мълчи упорито автора, защо не каже какъв е метода му всъщност, да отговои на въпросите и толкоз?? От какво се притеснява, щом всичко било на 100% еди кво си??
И че в написаното тук във форума може и да е премълчал дребни подробности но не е излъгал за нищо.
- Ами въобще не е така! Първо - подробностите, за които питам съвсем не са дребни, напротив! Второ - да премълчиш подробности, особено, когато 5 пъти те питат за тях и пак си мълчиш, води до извода, че се опитваш или имаш намерения да опиташ да излъжеш!
А аз ти благодаря, че се опитваш да обсъждаме и спорим с разумни и логични доводи, а не от типа "теб всички те мразят тук и е видно защо" - демек, твоето мнение не струва, защото си мразен :lol:
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Байдан всеки си има някакъв бизнес модел и е нормално да не бие тупана насред селото как прави кинти.


То заради такива като нас е излезнал лафа дето един разправяше:

Ние за това у наше село не си правиме децата на мегдана щото всички кибици дават акъл :)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Точно така обясни му на Михлюзина че той не ги разбира тия работи
Аз такива методи не ползвам :lol: :lol:
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

За да се изтрие страница не е важен броят на алармиранията, а това какви профили алармират ... А както казах, феновете му са 13 годишни келеши и вероятността да има някой от тях профил с висок рейтинг, е нищожна!
- би ли разяснил какъв е този рейтинг на фб профилите, има ли някъде из нета инфо за това, линк нещо?
А и тези страници с такава публика се поддържат малко по различно! :D
Трябва да им пускате простотии от сорта на: качваш снимка на грозна дебелата и отгоре пишеше - харесай, ако майка ти не изглежда така и всякакви други мега простотии ...
А ако искаш да правиш трафик за адсенс от такава публика си е чисто самоубийство, а и ми е малко трудно да си представя как 13-годишно дете ще си купи стоки онлайн :D
Ето затова настоятелно питах да каже кои възрастови групи са най-много и най-активни в страниците му де! предполагам тези, които плащат за добавяне на фенове, го правят , за да избият парите си и после да печелят от тях с публикуване на линкове към свои онлайн магазини, сайтове с адсенс и подобни и т.н. Да предположим, че клиента му точно затова плаща за добавяне на фенове, но пък е малко лаик по фб страници и не знае или не се сеща да види кви фенове са му добавени, а те са 100К да речем.. и клиента му поддържа страницата перфектно и тя е супер активна и публикува ли публикува линкове, ама ефекта нулев почти и се чуди и мае защо, аджеба, инвестицията му във 100К фенове си остава невъзвръщаема! Или продавача, както някои други също, ще каже, че който му плаща за фенове трябва да е наясно с фб страниците, феновете кои какво докарват и т.н., а ако не разбира от това, то си е негов проблем? Аз пък мисля , че е точно обратното - който разбира от всички тези неща, най-вероятно досега да е развил или купил страници и сам да си добавя още фенове, или пък ако не - да зададе въпросите, които аз му задавам ;)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Байдан всеки си има някакъв бизнес модел и е нормално да не бие тупана насред селото как прави кинти.


То заради такива като нас е излезнал лафа дето един разправяше:

Ние за това у наше село не си правиме децата на мегдана щото всички кибици дават акъл :)

Тъкмо те похвалих , а ти пак подкара ганкиното:lol: Явно са ти свършили разумните и логични доводи ;)
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

За да се изтрие страница не е важен броят на алармиранията, а това какви профили алармират ... А както казах, феновете му са 13 годишни келеши и вероятността да има някой от тях профил с висок рейтинг, е нищожна!

- Колега, би ли разяснил какъв е този рейтинг на фб профилите, има ли някъде из нета инфо за това, линк нещо?
 

Горе