Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Искаш да кажеш, че вече няма нужда да чакаме сумати и време за да разберем дали сме стъпили на криво или не.

Не ми се иска да го вярвам. В противен случай Практикер са нумберо 1 онлайн магазин...Оставам без думи при други търсения какви резултати виждам...
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Нали гугъл винаги казва правете полезни сайтове, с качествено съдържание и на 1-во място уникално
е моят сайт е точно в тези критерии, но явно за гугъл някъде съм сгрешил ... спад в позициите .....

нестига че точно за този сайт съм му оставил реклами само от гугйл, и той печели от това, ами сега ме е дръпнал на долу, изглежда не желае да печели

следващата седмица ще махна всички негови реклами, призовавам всички да направим това, има и други качествени рекламни мрежи та да го видим тогава

от 4-5 месеца се чудя дали усилията и часовете пред компютъра си заслужават - вече съм сигурен че вложините човеко часове пред компютъра не си заслужават труда, защото нашият труд е доста специализиран все пак ....
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

При мен съвсем лека промяна нагоре за някои нови думи за магазина. Една "почти-важна" надолу, но иначе нищо интересно... :)
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Пак е дал превез на blogspot.com излизат на челни позиции в нишите които следя
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Нищо, както казах, най-вероятно тези дни ще пуснат и големия пр. ъпдейт да им забърше ла*ната от пингвинския задник. Напоследък им е практика, пускат нещо което оаква всичко и след това пускат пр. ъпдейта да нормализира що-годе нещата.

Пак е дал превез на blogspot.com излизат на челни позиции в нишите които следя
 
  • Like
Реакции: bizz
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Офф пак ли, при мен спадът е 50-60%.
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

следващата седмица ще махна всички негови реклами, призовавам всички да направим това, има и други качествени рекламни мрежи та да го видим тогава

Аз отдавна не се занимава с тия тъпаци!

А относно ъпдейта, при мен никаква промяна няма. Да свършва по-бързо, че да започва сео състезанието. :)
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

При мен постоянно подскачаше в СЕРП-а а от снощи почна на водещите ключови думи да се изкачва в серпа нагоре и днес е бетон на позициите които показва от снощи около 1 часа през нощта.Сайта е на 3 месеца ако е от значение с ПР0
 
От: От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

....в крайна сметка конкурентите няма да спят ... https://docs.google.com/forms/d/1rhRenrd16MDSgAOwnMVx9KQbp--0JoY9vKiJdIcMe44/viewform?pli=1

Това е малко като прееби другарче, дават ни шанс сами да се клепаме :)
Обаче мисля че няма да работи ако някой иска да "подлее вода" на конкуренцията. Тоест, да почне да ги клепа, или да им набие той някви спам линкове и след това да докладва. Все пак в Г работят доста умни хора и едва ли не са се сетили и за тоя момент. По-скоро май тоя дето докладва ше го отнесе. Ама ще видим де, още нищо се не знае.
 
От: От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Абе шантава работа ... за това инвестирай си във фб страница .... и използвай трафика ....
Правилата на играта с гоогле вече не са същи сега и играчите са много повече! С Файсбоок набираш си 50 000 фена и почваш да ги спамиш .... правиш по 1000 посещения на ден. А с гоогле може и цял живот статии да пишеш и ако не му се харесаш теслата ...
 
От: От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Кви конкуренти, кво чудо педалското животно вършее като за световно давайте да бликираме всички тоя гейски гугъл.

Това е малко като прееби другарче, дават ни шанс сами да се клепаме :)
 
От: От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Кви конкуренти, кво чудо педалското животно вършее като за световно давайте да бликираме всички тоя гейски гугъл.

Днес особено от след обяда, някъде след 16 часа в две ниши дето наблюдавам по-изкъсо е страшно. Сайтовете подскачат като пинг-понгчета :D
Аз даже за момент си помислих че нещо браузера ми се гъбарка, то такова разместване в рамките на часове, не съм виждал. Май бая тесли ше се ядът дейба :cry:
 
От: От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Сега е подпукал, игрите. Цирка е страшен и смешен. Писна ми от тоя педал, вече и от ненормалните му изцепки. Качваме по 50 нови игри всеки ден, + новини и интересен и уникален контент и ще ми прави сечено, няма да е минавам на черните техники да го ухат тикви смотани.


Днес особено от след обяда, някъде след 16 часа в две ниши дето наблюдавам по-изкъсо е страшно. Сайтовете подскачат като пинг-понгчета :D
Аз даже за момент си помислих че нещо браузера ми се гъбарка, то такова разместване в рамките на часове, не съм виждал. Май бая тесли ше се ядът дейба :cry:
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Днес се замислих,

търся нещо и ми вади

1. място снимки 2 реда, - ако искам снимки ще дам на изображения ... тъп че по тъп
2. място някъкв сайт - ок
3. видео
4. видео
5. видео - аз ако искам видео ще дам на видеоклипове, не е ли така

и вместо да намираш търсенат информация, то снимки не бяха то видео не беше и търсеното от мен на 2 страница

да го уха ще му кажа .. егати
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Мисля, че е време Мат Пръц и екипа му, да сподели съдбата на Тиквата и правителството му.......

Днес се замислих,

търся нещо и ми вади

1. място снимки 2 реда, - ако искам снимки ще дам на изображения ... тъп че по тъп
2. място някъкв сайт - ок
3. видео
4. видео
5. видео - аз ако искам видео ще дам на видеоклипове, не е ли така

и вместо да намираш търсенат информация, то снимки не бяха то видео не беше и търсеното от мен на 2 страница

да го уха ще му кажа .. егати
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

А, мисля, че много лесно можем да го организираме и направим, както и мисля, че много колеги извън БГ. биха ни подкрепили.

Мисля, че е време Мат Пръц и екипа му, да сподели съдбата на Тиквата и правителството му.......
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

след този тъп ъпдейт
търся си сайта само че на кирилица

име-на-домейна.бг - и ми вади
1. място сайт доста по стар от моя в същата ниша
2. място същият сайт, но друга негова статия
3. място моя сайт

преди ъпдейта излизах на първо място при търсене на кирилица - име-на-домейна.бг
 
От: Добре дошъл Google Penguin 2.0! Първи впечатления...

Не ми се иска да го вярвам. В противен случай Практикер са нумберо 1 онлайн магазин...Оставам без думи при други търсения какви резултати виждам...

Ти си някъде по някоя близка ниша, при мен също е изникнал Практикер на първо място, а преди това го нямаше никакъв.

В ЕН ниша е набутало икея на номер 2 и някакъв друг неизвестен, но голям сайт. В топ 6 има два резултата от пинтерест и тн.

Сега кво излиза - опит да набутат брандовете и социалните мрежи в топа? Нещо такова ми прилича.
 

Горе