Добро класиране, няма трафик

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
Моля за малко помощ!
Имам онлайн магазин за бижута. Класирала съм евтини бижута на 4 то място, дамски бижута онлайн на 2 ро място, дамски бижута на 10 то място. Проблемът е, че има много малко влизания в сайта по тези думи. Може би описание и заглавие не грабва. Явно има нещо, за да имам малко трафик. Бихте ли дали мнение? Сайтът е gsjewelry.bg.

Kaloyan Hristov

Active Member
Какво разбираш под "малко"? Те самите изрази нямат кой знае какво търсене. Относно заглавията, има какво да се желае. Потребителят иска да има символи, стрелкички и други закачливи знаци в заглавието и мета описанието.

Desisslava Dimitrova

Active Member
Какво разбираш под "малко"? Те самите изрази нямат кой знае какво търсене. Относно заглавията, има какво да се желае. Потребителят иска да има символи, стрелкички и други закачливи знаци в заглавието и мета описанието.
Говорим за търсене в гугъл. Какви закачливи знаци?

Kaloyan Hristov

Active Member
Добре де, не съм абориген :)

⭐✅⚡➤☎❤️ - Ето ти някакви примерни. Също така грабват думите ТОП, ПРОМО, ХИТ, МЕГА, ЦЕНА и т.н.

nandibandi

Well-Known Member
Деска, "Евтини бижута" навежда на мисълта за тенекийки от "лъки бой". Аз не бих и влязла по тази дума, особено пък ако носех бижута. :D:D:D

Да, търси се ниска цена, но срещу нея всеки иска прекрасна визия, изящна изработка, качествени материали. Според мен е по-добре да наблегнеш на качеството, пък като влязат и видят ниската цена - ехааа.
Лично мнение, не ангажирам никого с него. :)

Desisslava Dimitrova

Active Member
Деска, "Евтини бижута" навежда на мисълта за тенекийки от "лъки бой". Аз не бих и влязла по тази дума, особено пък ако носех бижута. :D:D:D

Да, търси се ниска цена, но срещу нея всеки иска прекрасна визия, изящна изработка, качествени материали. Според мен е по-добре да наблегнеш на качеството, пък като влязат и видят ниската цена - ехааа.
Лично мнение, не ангажирам никого с него. :)
Ханди, евтини със синоним ли да го заместя да сложа нещо в описанието

nandibandi

Well-Known Member
Според мен по-добре звучи "изящни/качествени/стилни/, но на достъпна цена". Ако трябва да използваш само две думи, нека е "изгодни/достъпни бижута". В думата "евтини" е залегнала негативна конотация. Често се използва в смисъл на долнопробни. :)

StarWars

Member
Здравей, според мен трябва да си преправиш всички заглавия /тайтълите/ на продуктите.
Пример: Комплект Изабел става - Комплект колие и обеци сърце с кристали Сваровски Изабел.
Така има шанс да хванеш трафик и от други търсения.

ReminD

Well-Known Member
само БИЖУТА, сребърни бижута, бижута за подарък, дамски бижута 10-то място е малко. Отделно сайта изглежда зле откъм изобраения, банери, и т.н. Пръстени, колиета и т.н.. също са ключови думи, като цяло всичките категории.

Blinky

Owner
Хм, някой търси ли с тези думи. Последно като съм търсил, беше "Pandora бижута" - гривна или нещо такова. Никога не бих търсил "евтини бижута". Виж другите са малко по-добре. Според мен оправи малко и текстовете - да да идея по-грабващи заглавия. Определено оправи главното изображение в слайдера. ;)

Горе