Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Е то няма как да ти даде некой гаранция. Важното е, като паднеш, да имаш желание да станеш и да опиташ пак и пак и пак докато успееш. Не може да чакаш на държавата да ти осигури нещо, трябва сам да си го вземеш
 
Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Тоя форум стана ебаси бозата. Повече политика и глупости от бг мама.

@Админите, замислете се защо все повече теми се появяват в офф топик и т.н.

Прекръстете си форума не на Предприемач, а на Подмазвач

Чао от мен!!!

Искаш да кажеш че въобще не е имало безобразия (голямото лапане) по времето на герб ? и за всичко са виновни предишните само?

Политическата класа е голяма пречка за всичкия дребен и среден бизнес и не мисля че правилно ако си приближен на властта да се лапа - не и ако претендираме че живеем в бяла европейска държава....

От форума не може да се оплакваш :) Няма нито една не отговорена тема в бизнес секциите
 
Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Нали ги видяхте кои са в организацията на протестиращите


смех в залата: Виж файлът 5773

Значи ще изкристализират поне две формации... да кажем че тази е едната ако част от хората решат да я припознаят това е тяхно демократично право....

а протеста утре е важен да се види много хора ли искат нещо да се промени или така им е добре...
 
От: Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Значи ще изкристализират поне две формации... да кажем че тази е едната ако част от хората решат да я припознаят това е тяхно демократично право....

а протеста утре е важен да се види много хора ли искат нещо да се промени или така им е добре...

По канал 3 бяха казали, че и агитките на футболните отбори щели да се включат и то на най-големите в бг., и това съобщение е разпратено до всички медии.
 
Re: От: Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

По канал 3 бяха казали, че и агитките на футболните отбори щели да се включат и то на най-големите в бг., и това съобщение е разпратено до всички медии.

Това е вероятно за да сплашат хората които наистина искат нещо да се промени ... който живее около стадион знае че агитките не са толкова страшни дори и при дерби :) за останалите не знам (а агитката на славия сигурно ще дойде цялата с една маршрутка :p - да не се разсърди някой шегувам се познавам... няколко души който са фенове)
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Е то няма как да ти даде некой гаранция. Важното е, като паднеш, да имаш желание да станеш и да опиташ пак и пак и пак докато успееш. Не може да чакаш на държавата да ти осигури нещо, трябва сам да си го вземеш

Значи едно е да си на години с мислене от едно време чакащ държавата да ти вдигне заплата и съвсем друго е да правиш бизнес и държавата всячески да ти пречи да си вземеш сам "нещото" или да се опитва да ти го издърпа от ръцете. Има малко разлика хич да не е...:)
 
Протеста гледам е от 11 сутринта - малко трудно за уебмастъри :) но добър час за масата обикновенни хора... ще видим.... нито очаквам агитки нито очаквам екцесии в такъв ранен час.... и призовавам културно който не съгласен как се случват нещата в досега БГ да дойде да го заяви и да види дали има други като него... ако е доволен от живота да си седи вкъщи - демократично право...

377729_516524418400372_2073817974_n.jpg
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Вярно е, че БСП го направи да, но че са обещали дигане на 80 % на пенсиите също е вярно -това били към 6 млрд дефицит в бюджета според Каролев.
Откъде ще дойдат според теб? Ясно е, че данъците литват.
А на мен не ми дреме, че са дигнали минималните прагове, защото отдавна съм над тях.
Също така не ме бърка дали е фашистка партия, диктатура и т.н , ако аз си зимам своето.

Рънър ти пак бъркаш реалността с полюциите

ГРОБ вдига данъците но според теб е дясна партия щото така са казали

БСП намалява данъците но са лява партия щото така са казали

Отвори си очите и ги гледай какво вършат а не какво говорят и в библията го пише.

Няма проблем да си фен на ГРОБ ако действително по някакъв начин можеш да се възползваш - дават ти поръчки или нещо подобно - това е съвсем нормално и никой няма да те упрекне.
Проблема е ако ги подкрепяш защото си мислиш че са дясна партия каквато те не са.

Освен това вдигането на пенсиите не може да се гледа само в абсолютно изражение защото тези пари се завъртат в икономиката и се връщат отново в държавата под формата на данъци и донякъде е по добър вариант от това да се дават на чужди фирми да наливат асфалт като луди и да изнасят печалбата в чужбина.
 
Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

митинга 1990 когато хората за последно поискаха нещо в политическата система да се промени ... От центъра Партииния дом и до Плиска и наоколо...1 милион на улицата протестират съвсем културно

549417_160072570813251_118494372_n.jpg
 
От: Re: От: Re: От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Това е вероятно за да сплашат хората които наистина искат нещо да се промени ... който живее около стадион знае че агитките не са толкова страшни дори и при дерби :) за останалите не знам (а агитката на славия сигурно ще дойде цялата с една маршрутка :p - да не се разсърди някой шегувам се познавам... няколко души който са фенове)

А няма няма даже се дистанцираха и реагираха силно срещу обвиненията, че те били провокаторите, дори имаше и представител на фен клубовете, че и се обединяват и Левски и ЦСКА, само да не си говорят за футбол всичко ще е 6+. :D
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Е то няма как да ти даде некой гаранция. Важното е, като паднеш, да имаш желание да станеш и да опиташ пак и пак и пак докато успееш. Не може да чакаш на държавата да ти осигури нещо, трябва сам да си го вземеш

Първо мерси за червената ряпа.
Много погрешно мислене имаш. Бизнеса е бизнес, правила няма, вярно е. Но едно е да се конкурираш реални конкуренти, друго е да се цакате с държавата. Тя е над теб и така или иначе те цака, ако не днес - утре. То това е и причината да сме прецакани всичк по дефолт. Ние реално се борим за да не сме прецакани. Не е ли глупаво?
Та знаеш ли колко хора постоянно се мъчат да станат - и нищо? Знаеш ли колко хора години са работили за да постигнат нещо и накрая държавата ги ограби с данъци? Един куп дребни предприемачи просто останаха на улицата. След тях и работниците им. Наемодателите също са в криза. Наемите на едни помещения взеха да се вдигат, за да избият загуби от други.
Не може цял народ да се занимава афф. маркетинг, адсенс и т.н. Ходи обяснявай на онея бабички със 160 лева пенсия и 115 лева ток, че трябва да си купи един лаптоп, да си пусне интернет, да се обучи на занаята, да научи английски и да не се оплаква много, много. Не стават така нещата.

Съгласен съм, че не трябва да чакаш на държавата и сам да работиш за успеха си. Но идеята на протеста не е в това.
Едно е да се бориш със системата за да оцелееш,
съвсем друго е да се бориш за да успееш в живота!
Оцеляването държавата трябва да го осигурява, докато успеха си е личен избор. И държавата не трябва да ти пречи по никакъв начин за законен усех, което в момента не е така.
 
Последно редактирано:
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Аз не разбирам едно... защо плюем по тоя и оня, като се знае, че корпорациите и световните фирми държат властта. Ако тоя дето е шеф на Лукойл и вкарва петрола в България каже, че трябва да се приеме еди какъв си закон иначе доставките за България спират - кво да прави човека... така е било досега, така и ще бъде. Сега чакаме ред да дойдат следващите и тях да ги плюем във форума.... То тука освен за хулене, почти няма място за предприемаческа дейност :D
 
От: Довиждане Бойко.Духай супата и не се излагай повече.

Аз не разбирам едно... защо плюем по тоя и оня, като се знае, че корпорациите и световните фирми държат властта. Ако тоя дето е шеф на Лукойл и вкарва петрола в България каже, че трябва да се приеме еди какъв си закон иначе доставките за България спират - кво да прави човека... така е било досега, така и ще бъде. Сега чакаме ред да дойдат следващите и тях да ги плюем във форума.... То тука освен за хулене, почти няма място за предприемаческа дейност :D
Не всеки ден се сключват сделки и не е редно да се правим на "прекалено сериозни" само с бизнес теми. И тези теми са сериозни, защото от политиката зависи бизнес климатът, от които зависят всичките (или почти всичките) ни сделки/далавери.
 

Горе