Докога ще се подбиват цени?

От: Докога ще се подбиват цени?

И какво излиза? Че една статия от 500 думи ти излиза 47 цента? O_O O_O O_O?!?

Демек си правя сайт на английски и ако поръчвам по 3 статии дневно, с по 300 думи, излиза, че ще плащам по 1 лев и нещо. И ежемесечно сайта ще се пръска от свежо съдържание за по-малко от 40лв?!?! O_O :O

Това сериозно ли?

Извинявам се, обаче съм малко в шок.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Докога ще се подбиват цени?

Кое от всичките, не разбрах. ;)
Аз ги намерих .. и аз съм се възползвал ... и да МНОГО СА ДОБРИ .. но не са 0,07 цента :) 3$/500 думи :)
 
Значи не ги гледайте тънките цени. Тук ако ще правиш нещо сериозно си на $1.1 за 100 думи. За 800 думи са почти $9, което си е към 15 кинта. Имай предвид, че това са ниски цени. Никой няма да излезе на пазара с нещо скъпо. Има, но това се рекламира в BHW, няма как да влезеш с нещо от рода на $2 за 100 думи.

Не знам какво е скришнотнал Хепито, но не са правилни тия цени, ето ги:

Виж файлът Project _ Add Project.pdf

Това ми от акаунта там. ;)

Спокс, Фифи, това са някакви сбъркани цени. :)
 
От: Докога ще се подбиват цени?

Иначе аз сега ще ги ползвам за блогпостове, а скъпите им по 1.1 / 100 са супер :) но не за това за което ми трябва в момента :)
 
От: Докога ще се подбиват цени?

Цените от моята снимка са на третия слайд.

Код:
http://epicwrite.com/images/benner-img3.png

Явно дизайнерът се е объркал като е правил картинката. Истинските цени са 10 пъти по-високи.
 
От: Re: Докога ще се подбиват цени?

Значи не ги гледайте тънките цени. Тук ако ще правиш нещо сериозно си на $1.1 за 100 думи. За 800 думи са почти $9, което си е към 15 кинта. Имай предвид, че това са ниски цени. Никой няма да излезе на пазара с нещо скъпо. Има, но това се рекламира в BHW, няма как да влезеш с нещо от рода на $2 за 100 думи.

Не знам какво е скришнотнал Хепито, но не са правилни тия цени, ето ги:

Виж файлът 11027

Това ми от акаунта там. ;)

Спокс, Фифи, това са някакви сбъркани цени. :)

Пфу, олекна ми! :D Тъкмо се зачудих, че тези или са луди, или ползват някакъв софт. Ама пък щом ги хвалиш... А то виж каква била работата.

Така по-може. :)
 
Re: От: Re: Докога ще се подбиват цени?

Пфу, олекна ми! :D Тъкмо се зачудих, че тези или са луди, или ползват някакъв софт. Ама пък щом ги хвалиш... А то виж каква била работата.

Така по-може. :)

Да, викаш така по-може. :)

Аз и на дебелото бих клъвнал, но само за сериозни проекти. ;)
 
От: Докога ще се подбиват цени?

Epic Write имат странен текст в TOS:

“Fweez” is under Advanced Online Media Strategies Inc.

Някой знае ли какво значи това?
 
От: Докога ще се подбиват цени?

И аз поръчах малко статии при тях преди няколко дни да ги пробвам. Преди ползвах услугите на ramanan - 1$/300думи. Като бях поръчал няколко стотин кратки статии и не бяха зле.
 

Горе