Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Редрум, не приказвай глупости.
Обявяваме война на Великобритания на и на САЩ края на 1941 г. Нападаме Македония, Югославия и Гърция. Налагаме българизация над завладените територии - изселвания и убийства. Българската армия избива над 40 000 гърци. Като цяло - заместваме вермахта по тукашните земи, че те да са свободни да се бият на източния фронт.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

И като обявяваме война, какво, трябва да избиват мирно население ли? Оправдаваш това, че са сринали София до основи напълно умишлено и са тероризирали цивилно население? А в същото време ревеш за турските имена. Е това е чиста проба българофобия колега.

Как ще българизираме български земи, ти чуваш ли се какви глупости говориш? Българизирали сме Македония, Беломорска Тракия или Западните покрайнини - земи населени от етнически българи?! Да ти пусна ли снимки от "завладените" територии да видиш хората как са посрещали българските войски?

Какви са ти 40 000 гърци, които сме избили, дай повече информация.
 
Последно редактирано:
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Видях, пишеш ми за потушаването на Драмското въстание, само че цифрите от уикипедия нямат сериозен източник - т.е. са силно преувеличени :rolleyes: Но и не трябва да забравяш, че отношението на българите спрямо гърците е отговор на нещата, които се се случили 30 години по-рано, когато десетки хиляди българи са били прокудени от родните си места. Дето се вика - всяка котка си има опашка. И още:

Малко известен факт около подготовката на това „въстание” е, че българските къщи в Драмско са предварително набелязани за нападение от гърците. Налага се да се намеси българската войска, която действа не само в отговор на самозащита, но и за да предотврати планираното от гърците етническо прочистване на българи.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

На 250 април 1941 навлизаме в Гърция. Налага се масово изселване на гърците, затваряне на правителствени учреждения, училища, забранява се изучаването на гръцки, говоренето и писането. Септември избухва драмското въстание, където се избиват 3000 гърци (въстаниците) и около 13000 мирно население - за два дни. След това българската армия прави това, което прави Милошевич - тотален погром над гърците - изтриват се цели села, населението име се избива. И броячът спира около 40 000, повече от убитите гърци от Италия и Германия взети заедно.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Да съгласен съм !!!
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Стига си ми цитирал уикипедия - място в което всеки може да напише каквото си иска. Или ми покажи сериозни източници за тази информация или се спри. Ясно е, че е имало невинни жертви, ама 40 хиляди е силно преувеличено число. За да разбереш цялостната картина трябва да се поинтересуваш какво са направили гърците 30 години по-рано и как са прочистили етнически Тракия от българи. Също да се поинтересуваш как са действали гръцките въстаници по време на въстанието и какви са били те. За пореден път заемаш позиция срещу България и в подкрепа на комунисти. Защо ли не се учудвам :)
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Да съгласен съм !!!

Еййй човека се съгласи с вас, а вие го почервенихте бива ли такива работи. :D
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Това е щото тука сме се събрали само несъгласни :)

Редрум ма те всички котки си имат опашки не е като да са питбули - Не случайно и Ноке ти каза че атентата в св.Крал не е паднал от небето ами си има предистория обаче ти нещата обичаш да ги четеш избирателно - явно си от тази порода хора като Никс за които е най лесно всичко да е ясно - Бяло - Черно - Добри - Лоши - Националисти - Комунисти

Гледам напоследък Уикито почна да не ти понася ама все пак ето ти и още един цитат от него дето не вярвам да го оспориш - Отнася за за построяването на сегашната св.Неделя
В началото на 50-те години на XIX в. Софийската митрополия и Софийската градска църковна община решили да изградят нов катедрален храм. На 7 май 1856 г. започва строежа на новата църква. Тя е трикорабна базилика с дължина 35,5 метра и ширина 19 метра.

Странно робство ще да е било това - Българската православна църква със собствени имоти и право да решава дали да строи църкви и то по големи от джамията малко по надолу
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Всички, които работят и са работили против България са лоши - това ми е позицията. А независима Българска църква няма до 1870 г.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Всички, които работят и са работили против България са лоши - това ми е позицията. А независима Българска църква няма до 1870 г.

Сега остава в контекста на горното да кажеш ББ и ГЕРБ в коя графа попадат
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Не съм гербаджия бе, това не знам защо си си го въобразил :lol: Няма свестни български политици от 44-та насам, особено след 89-та.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Така ми се беше сторило ама щом казваш вервам ти - Ще спя спокойно :)

Айде от мен стига толкова в темата - На всички ползотворен ден
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Не съм гербаджия бе, това не знам защо си си го въобразил :lol: Няма свестни български политици от 44-та насам, особено след 89-та.

Тук сме на едно мнение - само да доуточним годините - от 1396 няма свестни политици по тия земи.

Да цитирам твоя любимец:

Всички честни патриоти
Ботев имитират, —
ах, защо ли като Ботев
и те не умират…
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Абе то ако и по ония времена е имало свестни нямаше да спориме имало ли е робство или владичество :) - май датата е още по назад във времето
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Темата като цяло се измести много, и затова ще споделя едно клипче много готино на което попаднах и е с участието на аватара на наш съфорумец, кой е ще отгатнете сами.

Ето и клипа:

[video=youtube;BjtggapwqjI]http://www.youtube.com/watch?v=BjtggapwqjI[/video]
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Темата стана доста хардкор :-o
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Ето още един дето явно много го е боляла главата вероятно след препиване - Финала най ми хареса - Планът не успял заради силният български дух

Какъв дух какви пет лева и в предните постове писах че хора като Ботев Левски Бенковски и останалите родолюбци са си дали залудо живота в опит да събудят туй дето го нема.
Незнам какъв ДУХ визира автора можеби нещо в контекста на това че този народ си избра мека китка за президент - наистина се прояви голем ДУХ
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Президентът е излишен разход, въобще не трябва да го има :) Кон, мека китка, социален президент, все тая.
 

Горе