До политолога @Uni-web

От: До политолога @Uni-web

Тази тема е направо за комисията по хазарта :)
 
От: До политолога @Uni-web

Още нищо не е решено, иначе пиенето е за ромбеца за сега.

Па другите герберчета баси вместо да черпят те се редат да земат пиенето на човека. :D
 
От: До политолога @Uni-web

Още нищо не е решено, иначе пиенето е за ромбеца за сега.

Па другите герберчета баси вместо да черпят те се редат да земат пиенето на човека. :D

Да бе, баси муфтите :)
 
От: До политолога @Uni-web

Поздрав за всички Опорни точки в темата
[video=youtube;_yKX-N1qEJs]https://www.youtube.com/watch?v=_yKX-N1qEJs[/video]

При БСП - вредната партия ДПС винаги е допускана във властта. При Бойко - никога!
 
От: До политолога @Uni-web

Още нищо не е решено, иначе пиенето е за ромбеца за сега.

какво не е решено бе :D
Бойко знае, че ще убие партията ако направи коалиция със сатанизираната ДПС
това е за явната коалиция

за прикритата - има още три партии в коалицията. Две от тях са много против ДПС (РБ и ПФ). Само виж видеото от горния пост.
Така, че герб няма да си развалят коалицията с ТРИ партии заради една която на всичко отгоре е сатанизирана :)

по просто как да го напиша?
 
От: До политолога @Uni-web

Тук няколко човека решиха, че алтернативите са или БСП или Герб и други опции няма. И пълната противоположност на БСП е Боце, въпреки, че самият той е член на тази партия. :lol:
Нема лошо, състоянието за психическото здраве на нацията е тежък въпрос.
А по-горе, гербер пуска изказване на Москов в подкрепа на себе си... обърках се.

Забелязвам, че налудничавите твърдения продължават. И всички бягат от въпроса - защо Пеевските парцали хвалят правителството, и защо Лафка я има? На някои явно тези въпроси им идват труднички...
 
От: До политолога @Uni-web

Утре политика, по канал едно има готино филм, гледай те!
 
От: До политолога @Uni-web

А не, бутилките са за мен! :)
Още си ги чакам... тия се изпокриха нещо :)

Не съм се покрила, просто напоследък приоритетите ми се пренаредиха и изоставих политическите дебати окончателно. Влязох в темата, понеже видях, че споменават душето и трябваше да видя защо?:)
Напълно съм съгласна с г-н Проданов, но след като официалната версия твърди, че съм изгубила баса, с Ромбеца ще уточним на лични как да обезпеча моята загуба.:)
п.с Загубата е за цялата страна, впрочем, но това е друга тема..
Приятна вечер момчета.
 
От: До политолога @Uni-web

Загуба за страната е че ДПС не е във властта ? Че Пеевски не е шеф на ДАНС ?? Загуба е че няма да окрадат друга банка като КТБ ?
Все загуби за България , тежки.... дано все така да губим...
 
От: До политолога @Uni-web

Че те КТБ като я окрадоха пак не бяха във властта. За Лафка що никой не ще думичка да каже? За пеевските парцали?
 
От: До политолога @Uni-web

Че те КТБ като я окрадоха пак не бяха във властта. За Лафка що никой не ще думичка да каже? За пеевските парцали?
'Щото хората трябва да благоговеят с доверие пред Вожда Слънце. Връзки на настоящото правителство с далаверите на предните правителства "не съществуват" (уж).
 
От: До политолога @Uni-web

Е, те туй е подкрепа душко, Благодаря. :)
Не съм се покрила, просто напоследък приоритетите ми се пренаредиха и изоставих политическите дебати окончателно. Влязох в темата, понеже видях, че споменават душето и трябваше да видя защо?:)
Напълно съм съгласна с г-н Проданов, но след като официалната версия твърди, че съм изгубила баса, с Ромбеца ще уточним на лични как да обезпеча моята загуба.:)
п.с Загубата е за цялата страна, впрочем, но това е друга тема..
Приятна вечер момчета.
 
От: До политолога @Uni-web

Ама честно не мога да ви разбера.

Плюехте и викахте, че живота ще е прекрасен, след като Бойко си подаде оставката миналия път.
Подкрепяхте това недоразумение Ореха, на който от космоса му личеше че е маша в ръцете на дпс.
Радвахте те се на оня мазник съсела, как щял да оправи всичко, след като и той се допитваше до Местаня.

Сега кво искате?

Един депутатин с фес да гласува за някое решение на правителството, и веднага е намерите под вола теле за тайни сговори.

Не ви ща бутилките!

Когато предложите алтернатива за управление, тогава с радост ще ви ги взема.
 
От: До политолога @Uni-web

Ама честно не мога да ви разбера.

Плюехте и викахте, че живота ще е прекрасен, след като Бойко си подаде оставката миналия път.
Подкрепяхте това недоразумение Ореха, на който от космоса му личеше че е маша в ръцете на дпс.
Радвахте те се на оня мазник съсела, как щял да оправи всичко, след като и той се допитваше до Местаня.

Сега кво искате?

Един депутатин с фес да гласува за някое решение на правителството, и веднага е намерите под вола теле за тайни сговори.

Не ви ща бутилките!

Когато предложите алтернатива за управление, тогава с радост ще ви ги взема.
Когато дадеш едно доказателство, че аз лично съм величаела съсела и ореха, тогава хвърляй такива нападки, приятелю. Междувременно дайте воля на празното си словоблудство, но не ме намесвайте в него. Щом не щеш бутилки - жив и здрав, но не ни обвинявайте, че се крием и сме мишоци.:)
 
От: До политолога @Uni-web

Аз, и сега няма да спра да плюя тиквата и бандата му.
Алтернатива има само , ако има нова партия с нови млади и умни хора, а Орешарски за него нищо няма да кажа, защото нивото му спрямо това на бойко е от земята до небето, а бсп си пое негативите от турците.
Стига с таз политика, че покрай нея си зарязах сайтовете и само ядове бера.
Пък за бутилките, аз съм обещал, ама ще почакаш още малко, че тука ми се правят на дръж ми шапката едни "сериозни фирми". ;)
Ама честно не мога да ви разбера.

Плюехте и викахте, че живота ще е прекрасен, след като Бойко си подаде оставката миналия път.
Подкрепяхте това недоразумение Ореха, на който от космоса му личеше че е маша в ръцете на дпс.
Радвахте те се на оня мазник съсела, как щял да оправи всичко, след като и той се допитваше до Местаня.

Сега кво искате?

Един депутатин с фес да гласува за някое решение на правителството, и веднага е намерите под вола теле за тайни сговори.

Не ви ща бутилките!

Когато предложите алтернатива за управление, тогава с радост ще ви ги взема.
 
От: До политолога @Uni-web

Уни, спомняш ли си какво ти писах преди година и половина - че ще се извърнеш от подкрепата си към БСП, просто защото ще се осерат жестоко?
 
От: До политолога @Uni-web

Спомням си и много други неща братле, ама не съм казал, че съм се отказал от тях, просто напоследък ми се налага да наблегна на някои неща доста и затова не съм толкова активен.
Все-още мразя бойко, както и маса други. Аз съм казвал не един път, че трябва истинска партия на младите не пунтамари реаниатори гербери и тем-подобни.
Ще си следя темата (най-малко защото норта я е посветил на мен) интересно ми е какво ще стане, но нямам намерение да съм толкова активен както преди просто защото искам да си дигна пак проектите. :)
Уни, спомняш ли си какво ти писах преди година и половина - че ще се извърнеш от подкрепата си към БСП, просто защото ще се осерат жестоко?
 
От: До политолога @Uni-web

e kak да не са в коалиция ( скрита ) , като дпс подкрепи половината неща, които си гласуват?
има си договорка да оставят според мен повечето областни.
Пък и спокойно, след 2-3 месеца като се изпокара сегашната хунта - ще ходят да пият кафе пак
 
От: До политолога @Uni-web

e kak да не са в коалиция ( скрита ) , като дпс подкрепи половината неща, които си гласуват?
има си договорка да оставят според мен повечето областни.
Пък и спокойно, след 2-3 месеца като се изпокара сегашната хунта - ще ходят да пият кафе пак

Кажи за целувката на Съселишев и Местаня на Орлов мост.

Кажи за подкрепата на сегашния ти любим психопат, към предишното правителство.
 

Горе