До политолога @Uni-web

От: До политолога @Uni-web

Тук за друго говорим, направи отделна тема и ще ти кажа, като те интересува.
Въпроса е, че дпс си гласува + повечето неща с ГЕРБ и вие се правите на ударени и боко тиквата като каже - няма коалиция и вие вярвате.
 
От: До политолога @Uni-web

Тук за друго говорим, направи отделна тема и ще ти кажа, като те интересува.
Въпроса е, че дпс си гласува + повечето неща с ГЕРБ и вие се правите на ударени и боко тиквата като каже - няма коалиция и вие вярвате.

Няма да правя отделна тема. Във всяка тема, в която се обадиш нещо за дпс, ще ти припомням за надупванията на твоите любимци.

Един вид - не се обаждай, щото подкрепяш още по големи боклуци!
Всъщност ти подкрепяш най-големите боклуци, крадци и най-вече дупедавци. Все едно ги избираш с конкурс.
 
От: До политолога @Uni-web

Каквито и да са долни комунягите,едно нещо не мога да им отрека,мазничко лъжеха хората и им даваха надежда,малка светлинка в тунела,докато сегашните убавци им отнемат и това.Днес още едно самозапалване на млад мъж на 30г.До коледа светлинките май няма да са от елхата,а от запалили се в отчаянието си хора.. :(
 
От: До политолога @Uni-web

Каквито и да са долни комунягите,едно нещо не мога да им отрека,мазничко лъжеха хората и им даваха надежда,малка светлинка в тунела,докато сегашните убавци им отнемат и това.Днес още едно самозапалване на млад мъж на 30г.До коледа светлинките май няма да са от елхата,а от запалили се в отчаянието си хора.. :(
Лудите хора не се палят щото Герб са на власт , а просто защото са луди. Стига тия внушения.... е и уни не е доволен от Бойко ама не се е запалил нали ?
 
От: До политолога @Uni-web

Тук как спекулирате като съдрани с човешката смърт ....

Манията започна от Пламен Горанов(чиято грамада стой до ден днешен пред общината) от Варна в знак на ултиматум към кмета на града ни! В над 99% от случаите като поставяш ултиматум не е да се самоубиеш . Психолозите и психиатриите бяха прави, че медиите дават огромно значение и ще има вълна от "последователи" и това стана.

Затова не чувате по големите медиите за десетките самоубийства от Аспарухово мост на година във Варна ... въпреки, че МВР прави каквото може да не изтича инфо - десетки на година се хвърлят ... Та всичките тези десетки ли са скочили по политически причини?
 
От: До политолога @Uni-web

Прав си,Блеки,имам една позната от спешното,която ми каза,че през летния сезон си ограждат на календара дните в които няма самоубиец от моста или самоубиец на мотор,направо си било събитие ако има поне 1 такъв ден седмично.
 
От: До политолога @Uni-web

Прав си,Блеки,имам една позната от спешното,която ми каза,че през летния сезон си ограждат на календара дните в които няма самоубиец от моста или самоубиец на мотор,направо си било събитие ако има поне 1 такъв ден седмично.

Така си е за жалост - има много лабилни хора! На дали от всички на година, които си посягат на живота като мотив е някои политик/партия! Затова и спрете с тези спекулации - трагедията е пълна!

Аспаруховият мост №1 в света по жертви

http://dariknews.bg/view_article.php/view_article.php?article_id=1066790
 

Горе