ЕВРО 2020

mtpv

Active Member
Първо да коментираме тия олигофрени НАЦИОНАЛНАТА телевизия защото не излъчват повече от половината мачове...?!!! Няма такива мизерници!
До колкото знам мачовете и при тях да безплатни. В спортал се излъчват фрии.

nandibandi

Well-Known Member
И англичаните, и португалците, и испанците ще си ходят. То всички ще са си отишли до 11-ти юли, но въпросът е кой ще изгаси лампите. Не вярвам (и не искам) да са французите. :)

madgooglebot

Well-Known Member
Е как тия смешници НЕШЪНЪЛ ТВ, па мач от ОСМИНАФИНАЛИТЕ никъде не дават по редовните ТВ

Ранния мач го беха отсвирили, се едно играят полски тръмбеш срещу горно нанадолнище :D

nandibandi

Well-Known Member
Е как тия смешници НЕШЪНЪЛ ТВ, па мач от ОСМИНАФИНАЛИТЕ никъде не дават по редовните ТВ

Ранния мач го беха отсвирили, се едно играят полски тръмбеш срещу горно нанадолнище :D
Мачовете се излъчват по бнт, нова ИЛИ диема. Не знам на какъв принци (може да са теглили чоп), но се редуват с излъчването на мачовете. В момента бнт1 излъчва Италия - Австрия.

Искаш, ама Франция я вдига на 11-ти...
Не успя да ме убедиш. Пак ще говорим на 12-ти. ;)

madgooglebot

Well-Known Member
На принципа "кой колко даде" или "колко мое ги прее.еме" юзерите. На тоя принцип, скъпа.. Ранния мач не го даваха никъде, ма ти си била заета да хейтиш ге(ъ)рбавите по форумите, и нема как да си се сФетнала естествено :)

Последно редактирано:

nandibandi

Well-Known Member

madgooglebot

Well-Known Member
Диема си е Диема, Нешънъл си е фрии :) Аз съм на антена и не плащам за частни картинки хаха
Излагацията си е излагация, немат лев за европейско първенство, а за "Бразди" винаги имат ахахахах

nandibandi

Well-Known Member
Диема си е Диема, Нешънъл си е фрии :) Аз съм на антена и не плащам за частни картинки хаха
Излагацията си е излагация, немат лев за европейско първенство, а за "Бразди" винаги имат ахахахах
Не е тука заровено кучето - в липсата на пари, имам предвид. Просто Домуса е ревнал на тиквун, че иска неговите телевизии да хапнат парчета от тортата, и тиквун е разпоредил на личния си паж Кошлука да пусне малко фандък и на другото другарче на хранилка Кирчо-гела. ;)

Айдее, и тая тема я политизираха. Простаци! :)

А, ти пък как можеш да се оставиш само с държавната телевизия, не знам...

Днес от 19:00 ще гледаш Холандия - Чехия, а от 22:00 НЯМА да гледаш по-интересния мач: Белгия - Португалия, щото ще е по Диема спорт 2

madgooglebot

Well-Known Member
Щото не гледам телевизия по принцип. Основно ми е, нещо ако дават боко, веднага да включа, да не изпусна ахахаха

Не е зор, ще се гледа в нета, ама мразя на комп, искаше ми се на 600инча плазма :D:D:D

slavchev

Well-Known Member
Щото не гледам телевизия по принцип. Основно ми е, нещо ако дават боко, веднага да включа, да не изпусна ахахаха

Не е зор, ще се гледа в нета, ама мразя на комп, искаше ми се на 600инча плазма :D:D:D
Ми изтървал си. Човека е построил 500 000 000 км магистрали, поне по негови сметки...

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Ми изтървал си. Човека е построил 500 000 000 км магистрали, поне по негови сметки...
И млечния път ...

minch3v

Active Member

Има много лесен начин да свържеш лаптопа с плазмата.
А и още един плюс да гледаш мача от стрийм - няма да слушаш коментаторите от бнт и диема.

Горе