ЕВРО 2020

Първо да коментираме тия олигофрени НАЦИОНАЛНАТА телевизия защото не излъчват повече от половината мачове...?!!! Няма такива мизерници!
До колкото знам мачовете и при тях да безплатни. В спортал се излъчват фрии.
 
И англичаните, и португалците, и испанците ще си ходят. То всички ще са си отишли до 11-ти юли, но въпросът е кой ще изгаси лампите. Не вярвам (и не искам) да са французите. :)
 
Е как тия смешници НЕШЪНЪЛ ТВ, па мач от ОСМИНАФИНАЛИТЕ никъде не дават по редовните ТВ

Ранния мач го беха отсвирили, се едно играят полски тръмбеш срещу горно нанадолнище :D
 
Е как тия смешници НЕШЪНЪЛ ТВ, па мач от ОСМИНАФИНАЛИТЕ никъде не дават по редовните ТВ

Ранния мач го беха отсвирили, се едно играят полски тръмбеш срещу горно нанадолнище :D
Мачовете се излъчват по бнт, нова ИЛИ диема. Не знам на какъв принци (може да са теглили чоп), но се редуват с излъчването на мачовете. В момента бнт1 излъчва Италия - Австрия.

Искаш, ама Франция я вдига на 11-ти...
Не успя да ме убедиш. Пак ще говорим на 12-ти. ;)
 
На принципа "кой колко даде" или "колко мое ги прее.еме" юзерите. На тоя принцип, скъпа.. Ранния мач не го даваха никъде, ма ти си била заета да хейтиш ге(ъ)рбавите по форумите, и нема как да си се сФетнала естествено :)
 
Последно редактирано:
Диема си е Диема, Нешънъл си е фрии :) Аз съм на антена и не плащам за частни картинки хаха
Излагацията си е излагация, немат лев за европейско първенство, а за "Бразди" винаги имат ахахахах
 
Диема си е Диема, Нешънъл си е фрии :) Аз съм на антена и не плащам за частни картинки хаха
Излагацията си е излагация, немат лев за европейско първенство, а за "Бразди" винаги имат ахахахах
Не е тука заровено кучето - в липсата на пари, имам предвид. Просто Домуса е ревнал на тиквун, че иска неговите телевизии да хапнат парчета от тортата, и тиквун е разпоредил на личния си паж Кошлука да пусне малко фандък и на другото другарче на хранилка Кирчо-гела. ;)

Айдее, и тая тема я политизираха. Простаци! :)

А, ти пък как можеш да се оставиш само с държавната телевизия, не знам...

Днес от 19:00 ще гледаш Холандия - Чехия, а от 22:00 НЯМА да гледаш по-интересния мач: Белгия - Португалия, щото ще е по Диема спорт 2
 
Щото не гледам телевизия по принцип. Основно ми е, нещо ако дават боко, веднага да включа, да не изпусна ахахаха

Не е зор, ще се гледа в нета, ама мразя на комп, искаше ми се на 600инча плазма :D:D:D
 
Щото не гледам телевизия по принцип. Основно ми е, нещо ако дават боко, веднага да включа, да не изпусна ахахаха

Не е зор, ще се гледа в нета, ама мразя на комп, искаше ми се на 600инча плазма :D:D:D
Ми изтървал си. Човека е построил 500 000 000 км магистрали, поне по негови сметки...
 
Ми изтървал си. Човека е построил 500 000 000 км магистрали, поне по негови сметки...
И млечния път ...
 
Щото не гледам телевизия по принцип. Основно ми е, нещо ако дават боко, веднага да включа, да не изпусна ахахаха

Не е зор, ще се гледа в нета, ама мразя на комп, искаше ми се на 600инча плазма :D:D:D
Има много лесен начин да свържеш лаптопа с плазмата.
А и още един плюс да гледаш мача от стрийм - няма да слушаш коментаторите от бнт и диема.
 

Горе