ЕВРО 2020

Ми изтървал си. Човека е построил 500 000 000 км магистрали, поне по негови сметки...
И то само за некви си 10 години! o_O

На това му се вика "га знаеш, че електората ти е прос' и мое си цепиш през папура как ти доуди". :)
 
Политикатаааа в другата тема. Сега и испанците май ще приключат.
Моите фаворити, ама от предишното поколение... За жалост май да.
 
Страшен мач, Браво!

Хубаво е, че беше излъчен по БНТ, та да може @madgooglebot да му се наслади на 60-инчовата плазма. :)
 
На 600 бре :D
Зверски мач..а и го хванах освен това ;) Тоя също не е лош, а и май и него ще хвана :D
 
Нема такава лудница. Такива мачове скоро няма да има.
Който ги е играл двата 3:3 в колонка, да почерпи моля :) ахаха
 
Искаш, ама Франция я вдига на 11-ти...

Дано не се изхранваш с футболни прогнози, че много ще ти гладуват децата.
oops.gif
 
Франция, още срещу нас се видя, че са зле и срещу Германия ги гледах - отново не впечатлиха, с Унгария равен, с Португалия равен, очаквано си намериха майстора.

Другият мач Хърватия и Испания беше наистина брутален и можеше да завърши всякак и да има дори и повече голове. Днеска чакам да видя дали и немците може да поднесат изненада хаха, аз винаги съм си за тях, но нали сега са слаби и никой за нищо не ги брои :D
 
Дано не се изхранваш с футболни прогнози, че много ще ти гладуват децата.
oops.gif
Някой да се изхранва с прогнози го има само по турските сериали :D За жалост от километри се виждаше, че нещо куца и няма да вземат титлата. Според мен нещо се изпокараха с връщането на Бензема. Мбапе се помисли вече за най-големия, а още колко хляб има да яде...
 
Франция, още срещу нас се видя, че са зле и срещу Германия ги гледах - отново не впечатлиха, с Унгария равен, с Португалия равен, очаквано си намериха майстора.

Другият мач Хърватия и Испания беше наистина брутален и можеше да завърши всякак и да има дори и повече голове. Днеска чакам да видя дали и немците може да поднесат изненада хаха, аз винаги съм си за тях, но нали сега са слаби и никой за нищо не ги брои :D
Немците са много палави, но не бих казал, че са слаби. Англичаните обаче са слаби и тази вечер ще загубят.
 
аз винаги съм си за тях, но нали сега са слаби и никой за нищо не ги брои
Те са ми винаги следващия фаворит след ла фурия роха. Немеца никога не бива да се подценява. Когато си мислиш, че е в силата си, Германия пада от България, а когато изглеждат зле, вземат, че играят финал или поне полуфинал.

За жалост от километри се виждаше, че нещо куца и няма да вземат титлата.
Това от кой километър го видя? Нали не от същия, от който написа, че вдигат купата на 11-ти? :p

Дразня те просто, не се впрягай.... :)
 
Последно редактирано:
Те са ми винаги следващия фаворит след ла фурия роха. Немеца никога не бива да се подценява. Когато си мислиш, че е в силата си, Германия пада от България, а когато изглеждат зле, вземат, че играят финал или поне полуфинал.


Това от кой километър го видя? Нали не от същия, от който написа, че вдигат купата на 11-ти? :p

Дразня те просто, не се впрягай.... :)
Нищооо, в Катар ще я вдигнат!
 
Вчерашните мачове си заслужават един пълнометражен филм.
 
Приключиха швабите, жалко...
 
Гадните англичани отиват на финал дейба...
Не, няма да се случи. Следващия мач са аут.
 

Горе