ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

ventus

New Member
ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

При обработката на вашата заявка възникна грешка. Моля опитайте пак по-късно.


Пробвахте ли новата система за преброяване? :(
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Аз мисля събота да седна и да се преброя. Дано не крашне нещо системата. Но ни увериха по телевизията, че всичко било ОК, даже някаква мацка се регна докато водеше в ефир.

Това, което ти е показало е явно временно натоварване на системата и по-късно би трябвало да тръгне отново. Не знам какво са му задали като параметри, но се надявам да са преценили всичко, даже и пикове от по няколко стотин хиляди онлайн. ;)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Еми добре е да се знаят отговорите. Естествено, винаги може да се измисли нещо, но завис от въпроса. Прегледай образците предварително и след това попълни :)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Извинявам се за офтопика, но бих купил домейна 'nsi.bg', ще имам чудовищен трафик. :D
 
Последно редактирано:
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Мерси за отговора, мен ме притеснява факта, че да няма забиващи глупости, на които трябва да се мисли по 1 минута. Казаха, че отнемало 10-15 мин., не че им вярвам, но все пак нямам друг източник, от който да знам колко е релано. Но сега като гледам хората тук - 3ма за 20 минути. Сега почвам да преброявам. ;)

Благодарско. Ще пиша след като приключа и аз. Да споделя преживяното. :)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Извинявам се за офтопика, но бих купил домейна 'nsi.bg', ще имам чудовищен трафик. :D

от този трафик няма да можеш да си изкарваш парите само за домейна (според мен)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Абе тия глупаци са го обвързали с това, че си злен на семейство и главата трябвала първа да се регистира. :) Стана бързо, ама много инфо. Даже не знам какво толкова ще правят с информация колко е голям кенефа. :)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

И аз го поразгледах на 2 пъти крашна остана само за Gangster Mansion да попълня данните. :)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Любимия ми въпрос е за канала. :) Дали е в сградата или не. Голяма гадория, не знам за какво ще му послужи това на хакера, който ще го хакне сайта.

Потвърждавам - макс 20 мин. за 4 човека. Значи за 3ма - около 15 мин. Малко не са се старали за работните сфери, но там е ясно, че се оцелва най-близкото. ;)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Системата си работи прилично. Дори изтествах дали си пазят инфото - започнах с първите трима вчера, а днес довърших преброяването с четвъртия човек и всичко си мина ОК, дори не се наложи да отговарям на всичко отначало :)

Пре-бро-и-хме се! Пре-бро-и-хме се!
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Не е лошо да има повече въпроси. Така и така се прави поне да се даде по- ясна представа за това как живее българина. Пък и става бързо- не повече ог 15 минути на човек.
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Преброихме се! :) Ще ми е интересно колко българи ще излезем накрая.

Не е лошо да има повече въпроси. Така и така се прави поне да се даде по- ясна представа за това как живее българина. Пък и става бързо- не повече ог 15 минути на човек.

Ааа сакън, тея стигат. От преброяване да не стане на прееваване. :wink:
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Искам да попитам, възможно ли е, ако е допусната грешка в лектронната карта и вече е натиснат бутона "край", да се направи нещо.. да се изтрие дадената карта или да не се даде потребителския код на преброителя, а той да преброи наново даденото домакинство? Благодаря предварително!
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Просто си редактирай данните и накарай системата да ти даде кода още веднъж (ако е различен).

Ако не дадеш кода все едно нищо не си въвел.
 

Горе