ЕРГЕНЪТ няма такъв смях в ефира

Майкоуу, сега поглеждам телевизора (мютнала съм звука и си слушам кака Зузи Илиева) и виждам така наречения ''ерген''. Ма той е по-ужасяваш от всички жокерки, дето се бият за вниманието му.
 
То само една да познаваш, все едно си ги минал всичките.
От представянето по-горе забелязвам, че само една не се направила на жокера в муцуната и тя е молдовка...

п.с. не гледам това шоу - никога, при никакви обстоятелства. Когато вкъщи гостуват фенове на въпросната помия, слагам слушалките и се изолирам с компютъра.
Тоест ако някой пусни ергена ти влизаш тук.
Защо не се запишеш в ергена ?
 
Тоест ако някой пусни ергена ти влизаш тук.
Защо не се запишеш в ергена ?
Дали се е записала? Не вярвам.
 
Абе, вие двамата нормални ли сте? Аз съм интелектуалка на преклонна възраст и нямам силикон никъде. Всичко по мен са 100% натурални мазнини. :confused:
 
Като му сготви една манджа и ония почва да свири на пияното кат луд.
Как се свири на пияно (пиано) с тежко хранително отравяне? За едни приятели питам..
 
  • Like
Реакции: OSH
Записвам се. :) Нещо не виждам вече "нормална" жена в тези формати. Явно това иска пазара. За всичко са виновни мъжете. :D
Нали трябва да става шоу.
Но и затова мъжете ще са виновни.
 
332141286_503409458653893_696004255979687970_n.jpg
 
Нали трябва да става шоу.
Но и затова мъжете ще са виновни.
Защото явно това харесват. Според мен шоу може да се прави и с човекоподобни. Виждал съм го, но вече май го няма. :)
 
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Защото явно това харесват. Според мен шоу може да се прави и с човекоподобни. Виждал съм го, но вече май го няма. :)
И ние имам вина за това. Самият факт, че имаме тема, и това ги прави известни е достатъчна "подкрепа" и от наша страна.

stupit.jpg
 
Въобще не гледам нито това предаване, нито всички останали. Преди някои ми бяха интересни, най-вече сървайвър, а доколкото видях и него са го развалили. Предпочитам да почета някоя хубава книга, отколкото да си пълня главата с такива глупости, но лошото е че повечето хора търсят именно такъв тип "забавления".
 
Чудя се и аз дали е тя, че в предаването циците сякаш са по-големи от на тази в ало. Поне първия епизод де, че само него съм гледал :D Иначе задника и джуките сякаш са същите, но то там повечето си приличат :D И да не е тя е ясно, че с нещо подобно се занимава дали в ало или другаде. Сега ще вдигне яко цената.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Чудя се и аз дали е тя, че в предаването циците сякаш са по-големи от на тази в ало. Поне първия епизод де, че само него съм гледал :D Иначе задника и джуките сякаш са същите, но то там повечето си приличат :D И да не е тя е ясно, че с нещо подобно се занимава дали в ало или другаде. Сега ще вдигне яко цената.
тя е потвърди го Боби от Стар Репотер и още куп хора, има статии в почти всички ежедневници за нея
 

Горе