Евентуална продажба на голяма онлайн игра

czar

Active Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Продажба на голяма онлайн игра

Ако имате интерес, моля пишете лично съобщение.

Домейн Име | URL: http://tinyurl.com/d26vrje

Приблизителна Цена: n/a

Уникални Посетители за Месец: до 25 000

Регистрирани Потребители: 22к+

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: wire

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Short Demo movies:
Island Play Demo - http://pirati.bg/demos/island/island_demo.html
High Seas Demo - http://pirati.bg/demos/sea/open sea.html
 
Последно редактирано:
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

то ясно кой е сайта.
а може ли малко статистика за приходи?
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Няма проблем и съжелявам, че не мога да предоставя повече публично инфо по множество съображения. Ако се интерисувате, можем да говорим много подробно на Skype, тел. или лично.
Поздрави

Извинявам се, че пиша в темата, но е пусната по много несериозен начин.
Поздрави.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Имаш лично:)

то ясно кой е сайта.
а може ли малко статистика за приходи?
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Може ли и на мен цена и приходи. Подробности не ме интересуват, засега.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Купувам сайта.
Евентуално.
Паричната ми оферта е: n/a (или там някъде).

При интерес: пишете на лично.
Или недейте.
Се ми е тая.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

и аз го купувам на същата цена :)

Според мен е крайно време модераторите да забранат подобни оферти. Като се продава нещо трябва да е ясно какво е и колко струва. Ако е търг, нека да е търг.

Това на лично, онова на лично... като не искаш да разпространяваш инфо, недей пуска обява, че се продава...
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Аз пък щото съм по ларж и го купувам двойно над това което са казали колегите
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Еххх с малкото предоставено инфо става гавра, какво остана ако бях пуснал малко повече. Ще се почне ама защо такава цена, как така струва толкова, това аз ще го направя за 100 лева и т.н. и т.н. Знаете прекрасно за какво говоря...
Не искам да има публично повече инфо и това е мое право.

Повече от ясни са ми такива коментари като на Noke, istani123, nobreak, balckout0826. Те интерес нямат....:)

Този който е погледнал играта, има нужния опит да разбере потенциала и има интерес, би подходил по съвсем друг начин...

No hard feelings...

Нека ми пишат тези които имат интерес. Ще предоставя подробно инфо за всичко - skype, тел, лична среща...

Лека вечер от мен
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Еххх с малкото предоставено инфо става гавра, какво остана ако бях пуснал малко повече. Ще се почне ама защо такава цена, как така струва толкова, това аз ще го направя за 100 лева и т.н. и т.н. Знаете прекрасно за какво говоря... Не искам да има публично повече инфо и това е мое право. Повече от ясни са ми такива коментари като на Noke, istani123, nobreak, balckout0826. Те интерес нямат....:) Този който е погледнал играта, има нужния опит да разбере потенциала и има интерес, би подходил по съвсем друг начин... No hard feelings... Нека ми пишат тези които имат интерес. Ще предоставя подробно инфо за всичко - skype, тел, лична среща... Лека вечер от мен
Прав си! Не им обръщай внимание :) Аз и заради тва спрях да поствам теми тук, защото само на заядливци попадам. Който е заинтересован ще се свърже с теб сори за оф-топика :)
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

A на мен са ми смешни всички дето не дават нищо :D

Значи има странно несъответствие - та обяваш на всеослушание продаваш нещо демек търсиш публичност, но само на индивидуален план обясняваш кое как е :D

Сега всички мега пичове дето ще скочат, да ви обесня колко е смешно всичко ще ви обесня как го правят професионалистите:

При IPO демек като си продава фирма Х фирмата на обществеността, се прави проспект с всичко обяснено плюсове минуси както и оценка от инвестицинната банка и Х равновесна цена.

Та значи като пишете продавам нещо казвате цена Х, Приходи Y разходи Z това че ви е страх да не станете за смях си е отделен въпрос. Ако ще се иска нещо да се развива, трябва да е ясно и прозрачно, а не пиши ми ЛС - моментално стават асоциации, че има нещо което се скрива, отам пада доверието като цяло на всичко.

П.С. Ако още не вие ясно потребителте/демек ние купувачите оценяваме даваме нашия кредит на доверие на Х или У продукт, а това че ще кажат що е толкова или не толквоа си е вече тяхно право ;)

П.С2 Аз се интерсувам но нямам наблюдение, трябва ли да ме губиш като потенциален купувач, щом е тази оферта само за запознати - просто пишеш тема продавам игра на тези които са наясно т.е. на твоите конкуренти и до там :)

No hard feelings ;)
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Имам редица съображения за да го правя така, като конкуренция, конфедициална информация и т.н. Разбирам прекрасно и твоите коментари но все пак не виждам къде е проблема.
- Поглеждаш играта, харесва ти, пишеш ми и ти давам подробно инфо на Skype, тел и т.н.
- Поглеждаш играта, не ти харесва, end of story

A на мен са ми смешни всички дето не дават нищо :D

Значи има странно несъответствие - та обяваш на всеослушание продаваш нещо демек търсиш публичност, но само на индивидуален план обясняваш кое как е :D

Сега всички мега пичове дето ще скочат, да ви обесня колко е смешно всичко ще ви обесня как го правят професионалистите:

При IPO демек като си продава фирма Х фирмата на обществеността, се прави проспект с всичко обяснено плюсове минуси както и оценка от инвестицинната банка и Х равновесна цена.

Та значи като пишете продавам нещо казвате цена Х, Приходи Y разходи Z това че ви е страх да не станете за смях си е отделен въпрос. Ако ще се иска нещо да се развива, трябва да е ясно и прозрачно, а не пиши ми ЛС - моментално стават асоциации, че има нещо което се скрива, отам пада доверието като цяло на всичко.

П.С. Ако още не вие ясно потребителте/демек ние купувачите оценяваме даваме нашия кредит на доверие на Х или У продукт, а това че ще кажат що е толкова или не толквоа си е вече тяхно право ;)

П.С2 Аз се интерсувам но нямам наблюдение, трябва ли да ме губиш като потенциален купувач, щом е тази оферта само за запознати - просто пишеш тема продавам игра на тези които са наясно т.е. на твоите конкуренти и до там :)

No hard feelings ;)
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Повече от ясни са ми такива коментари като на Noke, istani123, nobreak, balckout0826. Те интерес нямат....:)
Лека вечер от мен

Не е от подаденото инфо ами именно от липса на такова. При това обявата започва с "евентуално", което звучи малко несериозно. Именно тази дума разколебава още от самото начало. Какво ще рече, че евентуално няма да го продадеш или евентуално ще го продадеш? Далеч съм от мисълта да се гавря с обявата ти или да те обиждам. Уважавам всеки в този форум, защото може да се научи по нещо от всеки тук, независимо за какво е дошъл. А защо ме изключваш като потенциален клиент? Как ме прецени, че нямам интерес? Изложена по този начин офертата е най малкото непривлекателна, а на някои ще им се стори и съмнителна на фона на последните теми в пазара например. Нали за това админите направиха тази форма за продажба, за да се осигури повече инфо и да се намалят съмнителните случаи. Не виждам и нищо обидно в постове, които обсъждат офертата ти. Все пак пазар е, редно е да има и критики.
Поздрави на всички и успех с продажбата.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Преди време питах автора на темата за цената. Конкретен отговор нямаше, а само горе-долу с колко би се разделил с нея и ми се стори доста. Когато тествах играта, забелязах, че на моменти бавеше доста, а някои неща не работеха по нея. Това беше преди месеци и може вече всичко да е оправено, освен цената може би.

По отношение на информацията, която е дал може би наистина не е добре да се дава точна цена и то именно заради многото спамерски коментари, които ще се появат. Но пък и ако цената на един такъв сайт е примерно 1000 лева, а автора обяви цена от 10 000 лева ще са разбираеми коментарите.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Czar, не че нещо ама те си съображения, можеш спокойно си ги мислиш само, къв е според теб проблема някой конкурент се включи на ЛС и ти да му дадеш всичко!? Безпочвени са съображенията ти - 1ва грешка

Ами аз ако реша да пейстна всичко във форума, което си говорим - за такива неща се изсиква договор за конфенденциалност, за да те предпази иначе всичко друго е бошлав работа, а като виждам ти нищо по въпроса не си писал - 2ра грешка

А и не на последно място, що трябва ти пиша на ЛС те чакам и т.н си губя времето, а навсичкото отогоре всичко е евентуално? 3те грешка

Като ще продаваш нещо казваш Х цена т.е. ти я предлгаш а ние ще видим къде ще се срещнем - нали знаеш търсене предлгане - просто тряба се научат хората по точно да описват всичко - за да се повиши доверието - ниско доверие води до слаба бизнес среда поради бавната скорост на правене на бизнес.

Та с тези 3 грешки, като се добави че имаш и 0-ев Итрейдър, просто се чудя къв го дириш с такава обява. Или нямаш време друго кво да правиш

Не се заяждам просто, градивна критика, към теб и всички дето пускат подобни неща.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Извини ме но наитина нямам спомени някога да сме комуникирали, да съм давал цени и т.н. Ще ми припомниш ли моля те случая.

Преди време питах автора на темата за цената. Конкретен отговор нямаше, а само горе-долу с колко би се разделил с нея и ми се стори доста. Когато тествах играта, забелязах, че на моменти бавеше доста, а някои неща не работеха по нея. Това беше преди месеци и може вече всичко да е оправено, освен цената може би.

По отношение на информацията, която е дал може би наистина не е добре да се дава точна цена и то именно заради многото спамерски коментари, които ще се появат. Но пък и ако цената на един такъв сайт е примерно 1000 лева, а автора обяви цена от 10 000 лева ще са разбираеми коментарите.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Съгласен с теб но пак ще кажа, имам редица съображения...
Ето и моите отговори:
Q: къв е според теб проблема някой конкурент се включи на ЛС и ти да му дадеш всичко!? Безпочвени са съображенията ти - 1ва грешка
А: Така е но все пак аз знам до къде мога да стигна, мога да го контролирам разговора и преценя всеки човек, когато говоря лично.

Q: Ами аз ако реша да пейстна всичко във форума, което си говорим - за такива неща се изсиква договор за конфенденциалност, за да те предпази иначе всичко друго е бошлав работа, а като виждам ти нищо по въпроса не си писал - 2ра грешка
A: Всеки е свободен да прави каквото си иска. Дали е правилно и как ще му се отрази това е друг въпрос. Преценил съм че инфото което давам на лично няма нужда от NDA. При по сериозно заинтересованите, разбира се ще има такъв

Q: Като ще продаваш нещо казваш Х цена т.е. ти я предлгаш а ние ще видим къде ще се срещнем - нали знаеш търсене предлгане - просто тряба се научат хората по точно да описват всичко - за да се повиши доверието - ниско доверие води до слаба бизнес среда поради бавната скорост на правене на бизнес.
A: Пак ще повторя, че тези които са наистина заинтересовани, вече ме контакнаха и си говорихме. Тези които са тук за да дават само акъл, вече ги видяхме:)
Ето ти например ТИ, изписа толкава много странични неща, ако беше наистина заинтересован, щеше да ми напишеш едно лично вече с няколко въпроса. Щеше вече да имаш мнение има ли смисъл, можеш ли да ми имаш доверие и т.н. Нещата са много прости.
За каква скорост говорим тук? Става въпрос за сериозна сделка, не за круши и домати.

Q: Та с тези 3 грешки, като се добави че имаш и 0-ев Итрейдър, просто се чудя къв го дириш с такава обява.
A: Извинявай, но наистина нямаш идея за какво става дума. Итрейдера в случая няма никакво значение, защото ще има лични срещи и договори, правна обвързаност и т.н.


Czar, не че нещо ама те си съображения, можеш спокойно си ги мислиш само, къв е според теб проблема някой конкурент се включи на ЛС и ти да му дадеш всичко!? Безпочвени са съображенията ти - 1ва грешка

Ами аз ако реша да пейстна всичко във форума, което си говорим - за такива неща се изсиква договор за конфенденциалност, за да те предпази иначе всичко друго е бошлав работа, а като виждам ти нищо по въпроса не си писал - 2ра грешка

А и не на последно място, що трябва ти пиша на ЛС те чакам и т.н си губя времето, а навсичкото отогоре всичко е евентуално? 3те грешка

Като ще продаваш нещо казваш Х цена т.е. ти я предлгаш а ние ще видим къде ще се срещнем - нали знаеш търсене предлгане - просто тряба се научат хората по точно да описват всичко - за да се повиши доверието - ниско доверие води до слаба бизнес среда поради бавната скорост на правене на бизнес.

Та с тези 3 грешки, като се добави че имаш и 0-ев Итрейдър, просто се чудя къв го дириш с такава обява. Или нямаш време друго кво да правиш

Не се заяждам просто, градивна критика, към теб и всички дето пускат подобни неща.
 

Горе