Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

SmartBusiness

Active Member
Статията за Йордановден тук

"""Всяка година на 6 януари млади мъже от всички краища на България доказват храброст и скачат в ледените води, за да извадят оттам т.нар. Богоявленски кръст. Един доста примитивен ритуал, твърди Александър Андреев.""

За този педал обаче сигурно гей парадите са еманация на човешката еволюция, а германският бирфест е интелектуално сборище на аристократи.

Само огън за такива предатели. Те го заслужават.

 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Че ритуалът си е примитивен отвсякъде, що се сърдиш на човека?
Клането на агнета по гергьовден също, а пък за обикалянето със свещи на великден няма нужда да говорим.
Това, че един съвременен човек намира един глупав езически ритуал (присвоен впоследствие от религията) за примитивен не значи, че някой е тръгнал да забранява глупавите традиции.

Патриотичния патос във форума започва да ми идва в повече. Знаете ли в кой век сме?
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

А коя си ти да определяш кое е примитивно и кое не? На мен са ми примитивни разсъждения като твоите, к'во правим?

Колкото до дойче зеле, това си е отявлена антибългарска медия.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

А кой си ти, че да ми забраняваш да споделям свободно своето мнение? Неприемането на едно нормално човешко мнение е класически пример за примитивизъм.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Разликата е, че аз няма да тръгна да те зарибявам колко яко е да ходиш да се къпеш и да вадиш кръста, докато ти и подобните на теб (като авторчето на статията) ни натрапвате как сме били примитивни, защото сме направили избор различен от вашия. Схващаш ли? Докато аз не съм прочел една статия, в която се казва, че който не изпълнява традициите е дегенерат, то съм прочел десетки подобни на горната, която обиждат всеки който сам за себе си е решил да спазва някакви традиции и ритуали. Защото ритуалите и традициите на един народ са най-вече духовно изживяване, а духовните изживявания са характерни за непримитивните хора. Докато примитивните хора се интересуват главно от ядене, пиене, е*ане и сране. Да продължавам ли?
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Защо да е примитивен ритуалът? И аз не разбирам? Може ли да обясниш на един глупак като мен? Това, че е древен не означава, че е примитивен. Ето ти един примитивен ритуал -> http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1501359Защо този капут не коментира него. А ни говори, че спасяването на кръста на Йордановден не било европейско.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

За народни обичаи става въпрос, ане за европейски стандарти, много ги омешахте работите ислед туй може се окажем македонци,,, аиде наздрави с последната българска ракия
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Именно, това питам и аз, бластер?
Да рипаш и да се обиждаш, понеже някой мисли различно е глупаво, а да обобщаваш, че който не се просълзява от древните обичаи, значи се интересува само ядене, е...не и третото е наистина примитивно.

Айде стига сте го играли Ангел Джамбазки вече.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Вие не просто мислите различно. Ако мислехте, щяхте да си знаете само вие мислите. Вие съвсем по тоталитарно се опитвате да ни наложиве вашия светоглед, като ни разправяте мантри от сорта на "примитивни сте", "абе ти в кой век живееш". Обиждате ни на базата на това, като се изкарвате върха на еволюцията. Иначе, да, нормално е да ти кажа, че вероятно се интересуваш само от разни материални неща, щом принизяваш вековни религиозни обичаи и явно никога не си изпитвала духовното преживяване от участието в такъв. Без значение дали със запалена свещичка ще направиш обиколка около църквата или ще влезеш да извадиш кръста от ледената вода. Айде да не се правиш на луда. "Глупавите езически ритуали" не могат да бъдат разбрани от комуноидните човеци на бъдещето, които живеят по нашите земи.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Ред, важното е на хелоул да са маскирани като идиоти, зарежи българските традиции, те са примитивни...
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Именно, това питам и аз, бластер?
Да рипаш и да се обиждаш, понеже някой мисли различно е глупаво, а да обобщаваш, че който не се просълзява от древните обичаи, значи се интересува само ядене, е...не и третото е наистина примитивно.

Айде стига сте го играли Ангел Джамбазки вече.
Не разбрах дали сме на едно мнение, ама нали съм Бай Ганьо Балкански си държа на моя мироглед, затуй ти ми кажи дали си на моя или на някой друг,,,
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Само огън за такива предатели. Те го заслужават.[/QUOTE каза:
Такива мърши,който истински българин,където и да ги види-бой и само бой.Които сте в Софето,по ги засичате-бой докато им дойде акъла.Такива като този Андреев ни наложиха педерастията и чалгата като начин на живот.Православната църква е последния бастион срещу содомията на Запада и точно нейните ценности и обичаи им бъркат не знам къде.Този антибългарин просто следва опорните им точки за някой лев...
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Такива мърши,който истински българин,където и да ги види-бой и само бой.Които сте в Софето,по ги засичате-бой докато им дойде акъла.Такива като този Андреев ни наложиха педерастията и чалгата като начин на живот.Православната църква е последния бастион срещу содомията на Запада и точно нейните ценности и обичаи им бъркат не знам къде.Този антибългарин просто следва опорните им точки за някой лев...
@Владко ти си спешен случай и ще те приемат за лечение даже и без здравна осигуровка
Много ми е странно, когато стане въпрос за национализъм, как се губи всяка хумористична нишка и се стига до бой
А аз исках да кажа, че уважавам българските традиции и се гордея с тях,,, ама това се обезсмисля даже да го казвам, щом веднага някои скачат на бой, абе вие нормални листе
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Поздрав за господин Александър Андреев и другите като него: Народе ????


Клипчето е велико просто!!!!
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Защо повтаряте постоянно "национализъм"? Национализмът е политическа идеология. Тук си имаме един завършен еврогей подчинен на своите чуждестранни господари, който обижда традициите на нашите предци. Той е националист. Европейски националист. Което е интернационалист. Бесен интернационалист, който заклеймява един толкова древен, толкова мистичен, един обичай с толкова символика, един наш празник - като "свличането към примитивното."

Той е истински ксенофоб и расист, който не зачита културата на отделните народи - в случая българската. В безсилието си да се подиграе на тази традиция, той си изсмуква от пръстите някакви " Защото днешният човек по определение е „разумно” същество, а не земноводно."

Значи, когато ние дръзнем да се възмутим от някои цигански, мюсюлмански и други такива изродски културни особености на някой етнос ни скачат 16 комитета, евркомисии, фондации и какви ли не безгръбначни утайки. А когато тоя ръси обида след обида по нашият етнос, неговата култура, традиции, интелигентност и т.н. ние "не трябва да се връзваме".

Айде оправете си стандартите. Нихилизмът ви идва в повече. Или това е мощно и силово налаганият "европейски манталитет." Който с радост би зачертнал всякакви такива разделителни линии между отделните общества. Ако можем да почнем да се шибаме негри, араби, бели, мъже, жени, Кончити с вурстове в една огромна оргия в която толкова много ще се омешаме, че ще забравим такива досадни религиозни, битови обичаи. Кому са нужни в този свят в който трябва да има две раси - еврейската и слугинаж оставен без цел и посока, зареждан от простотия, атеизъм, без всякакво чувство за общност и привързаност - разделен и слаб.

Дотам го докарахме. Като някой почва да си защитава ценностите да му казват, че е Волен Сидеров или Ангел Джамбазки. Никаква връзка. Но пък пропагандата си действа. Който тачи своето, родното е олигофрен искащ да прави циганите на сапун.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Поздрав за господин Александър Андреев и другите като него: Народе ????


Клипчето е велико просто!!!!

Много е добро, ама още кървища са нужни за доказан национализъм, напрегни се,,,
Стига ве що търсите конфронтацията, не мога да разбера и виждате всичко чернобяло
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

blaster, кой търси конфронтацията с тази статия? Кой иска да убеди народът (виждам доста успешно след толкова години), че традиции като тази са селски, карнавалски, мангалски, примитивни, немодерни истории.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

blaster, кой търси конфронтацията с тази статия? Кой иска да убеди народът (виждам доста успешно след толкова години), че традиции като тази са селски, карнавалски, мангалски, примитивни, немодерни истории.
Абе това е поръчкова статия, карнавалска кво да направим, да обявим война на Европата за тази статия, нали и ние можем да пишем, можем да се защитим по подобаващ начин, ама е подобре даси малко перде и да проявяваш чуство за хумор, отколкото да се правиш на ощипана селска мома
 
Ето в какво се превръщат традициите ни:

OeUrNco.png
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Много е добро, ама още кървища са нужни за доказан национализъм, напрегни се,,,
Стига ве що търсите конфронтацията, не мога да разбера и виждате всичко чернобяло

Напрегнах се и се сетих за това. Същото е всъщност, само дето труповете са повече.

Сега сериозно. На всяка такава провокация трябва да се реагира остро и решително, включително заплахи за физическа саморазправа. Аз съм спорил с много еврогейци и съм стигнал до извода, че при тях с добро не става. Ама като ги навреш на кучето у гъза вече им става ясно, че не са прави и почват да разбират.:)
 

Горе