Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Аз пожелавам на тоя гусин Андреев една хубава командировка във френското списание и без това персонала им резко е намалел, та там гусин Анреев да поразшири малко кръгозора си и вижданията за "примитивните" ритуали! Ама да бъде, както е тръгнал истински така тоУерантен и еврогейски насочен:lol: Бих му пожелал само бон воаяж!
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

http://www.duma.bg/node/42788 и все пак.. нека да си припомним плевнята...

Да бъдем достойни българи, толерантни европейци, да зачитаме вярата и езика на другите, но и да пазим вярата, националното си достойнство и святата ни историческа памет. Това според президента Росен Плевнелиев ни бил завещал като завет Паисий Хилендарски. Държавният глава направи изявлението си в събота в Банско, където участва в заключителните тържества по повод 290-годишнината от рождението на Паисий Хилендарски и 250 години от написването на "История славянобългарска".
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Точно това ни е завещал Паисий. Госин Плевнелив, ас паг ше глазуам за вас!
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

не знам как този пост не е репортнат за хейт спийч. евалата, Ганьо, метай се за кръста, ама най-добре да има и жива верига от бръснати патриочи да пазят водата етнически чиста.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Мощен първи пост.:D
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Мощен първи пост.:D

Да, регистрирал се току що и мята политическите теми наред,точно в духа на същите евроG ценности.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

"Хамериканските подлоги" и "еврогейските" ценности.

МАРТИН ДИМИТРОВ (РБ):Уважаема госпожо Председател, уважаеми дами и господа! Първо, искам да поздравя Комисията и нейния председател, че е отхвърлила този текст и това не е случайно. Ако днес от парламента излезе съобщението: „Народните представители се събраха и решиха, че когато хората си променят пола, трябва да ги предпазваме от дискриминация. Това им беше днешната работа”, атестацията за мисленето, морала и ценностите на това Народно събрание няма да бъде добъра.
Колеги, ние нямаме друг подход освен категорично да застанем зад становището на Комисията, защото в крайна сметка става въпрос за ценности, които, имам чувството, че някой ни ги пробутва, като уж европейско законодателство, макар че това не е така. По тези въпроси всяка страна сама трябва да взима своите решения, извинявайте. Тук не можем да говорим за еволюция. Някой се опитва да ни откаже от традиционни християнски ценности, каквото е семейството, и не трябва да го допускаме.
И за да не говоря повече, не искам да се разраства голям дебат, категорично подкрепям становището на Комисията и ценностите, които ние трябва да предадем на нашите деца – християнските. Благодаря.
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Tоя педераст стил фрее е оспамил целия форум с проказа. Събрали се боклуците от рб и този тръгнал тук да им прави пропаганда във всяка тема

още не ми дава да му дам червена репутация, ще почервенее говедото, до няколко дни ще го направя червен, давайте му репутации на тоз трол, ще му дойде в повече една червена 321 репутация :D
 
От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклук !

Спрети политиките на разиняване, шото няма смисъл
 
От: От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклу

Tоя педераст стил фрее е оспамил целия форум с проказа. Събрали се боклуците от рб и този тръгнал тук да им прави пропаганда във всяка тема

още не ми дава да му дам червена репутация, ще почервенее говедото, до няколко дни ще го направя червен, давайте му репутации на тоз трол, ще му дойде в повече една червена 321 репутация :D

Голяма злоба, голямо нещо. Има 20 теми анти ГЕРБ и всякакви други за политически партии но аз с 20 мнения и 1 тема оспамих форума. Вместо да злобееш и да даваш репутации(даже и агитираш.. иначе аз съм по пропагандата :D ) излез като голям човек с аргументи, обори ме и ме постави на мястото. Не съм обидил никой но явно злобата и комплексите на някои хора са в повече. Първо бях "соросоиден гербер" сега съм "пропагандирал за РБ" избери си кое ще е последно. :)

Имам си политически виждания и си ги отстоявам с аргументи, не съм дребна душица да раздавам репутации, когато някой не е на моето мнение.

Жив и здрав. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклу

Голяма злоба, голямо нещо. Има 20 теми анти ГЕРБ и всякакви други за политически партии но аз с 20 мнения и 1 тема оспамих форума. Вместо да злобееш и да даваш репутации(даже и агитираш.. иначе аз съм по пропагандата :D ) излез като голям човек с аргументи, обори ме и ме постави на мястото. Не съм обидил никой но явно злобата и комплексите на някои хора са в повече. Първо бях "соросоиден гербер" сега съм "пропагандирал за РБ" избери си кое ще е последно. :)

Имам си политически виждания и си ги отстоявам с рагументи, не съм дребна душица да раздавам репутации, когато някой не е на моето мнение.

Жив и здрав. :)

Е ти пък ко ти дреме ако си такъф, и димокрацията иска жертви
Ама язе куто опзиция шити ебем димокрацията
 
От: От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклу

Е ти пък ко ти дреме ако си такъф, и димокрацията иска жертви
Ама язе куто опзиция шити ебем димокрацията

Tи от комуне опозицията ли си или от коя :)
 
От: От: Еврогейски ценности - Александър Андреев - DW - Запомнете името на този боклу

Язе сом опузиция ан опазициата, шо питаш ти данеси от обратните

Питам да знам от коя опозиция си :)
 

Горе