Евтини Онлайн Магазини

От: Евтини Онлайн Магазини

Нещо много им дигнаха цените, иначе че са оригинални спор няма
Ами честно казано не съм пазарувал скоро, но ако са вдиганли цените ще е лошо за тях..
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Не бих пазарувал стоки през Интернет над $100, които мога да прежаля. Това е много гадно, плащаш и после се молиш да ти дойда покупката. Не може да я пипнеш, не можеш да я помиришеш и след като олекнеш не можеш незабавно да я притежаваш. Ми къде е тръпката от пазара, освен в очакването дали ще дойде точно това, което очаквам.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Понякога се пести време с тях, но тръпка наистина липсва. Ако има някаква емоция, то тя не винаги е приятна. От онлайн магазините пазарувам само разни джунджурийки за дома, дрехи и други неща - не. Хубаво е, че ги има, но друго си е да обиколиш няколко магазина, докато откриеш ТВОИТЕ обувки, например :)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

незнам но моя позната се е парила с такива магазини и винаги имам 1 на ум...
 
От: Евтини Онлайн Магазини

незнам но моя позната се е парила с такива магазини и винаги имам 1 на ум...

Много си изчерпателна в постовте си :). Вземи се стегни, че виждам как ще те нашарят след още някоя безсмислица
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Само да кажа по повод мнението, че същите продукти, каквито са по китайските сайтове, ги имало и в ибей: Да, има ги, но в Ибей цените започват от 0.99 паунда (често липсва и безплатна доставка), докато в dhgate примерно са в пъти по-евтини.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Купувала съм от Dealextreme, но като ми се загуби последната пратка спрях. Сега от година почти използвам http://www.chinabuye.com/,нямам никакви проблеми с тях, но правя малки покупки, за да не ми ги задържат на митницата.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Купувала съм от Dealextreme, но като ми се загуби последната пратка спрях. Сега от година почти използвам http://www.chinabuye.com/,нямам никакви проблеми с тях, но правя малки покупки, за да не ми ги задържат на митницата.

Ех, тази митница в Охайо! Освен 500-доларовата банкнота е забравила и митата на МакКинли...

500-2f.jpg
 
От: Евтини Онлайн Магазини

aleexpres.com Това е китайски сайт ,който е клон на Алибаба и съм си поръчвала от него има всякакви неща и размерите си отговарят.70-80% от асортимента им има безплатна доставка до България.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

забравих да добавя Амигосбг има и страница във фасе,за да виждате по - добре изображенията.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Здравейте... аз да си кажа моето пък не,знам дали ви интересува.
Аз и приятели сме пазарували от алибаба и алиекспрес.
Коректни са и плюс това има защита за хората.
Както се спомена 70-80% от продуктите са с безплатна доставка.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

От 3 години пазарувам най-редовно от DealExtreme, Focalprice, eBay, BuyinCoins. Като само за последния имам смесено мнение. В друг форум бях чел, че стоките там са или употребявани или с леки дефекти - моят случай бе втория, но това не ми пречеше и не си потърсих правата. В последно време предпочитам да пазарувам от eBay, защото напоследък стоките от DX и Focalprice много ми се бавят, но никога до сега не съм имал случай да не пристигат. В eBay имам такива, но са 1 или 2, не съм имал проблеми с възстановяването на сумата. :)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Dinodirect.com започна да приема плащания с Биткойн (чрез BitPay)!
 
От: Евтини Онлайн Магазини

eBay е най-добрият вариант дори и за продажби но според мен проблема е с цената на доставка до България не за друго :)

Съгласен! Проблем с цената на доставката има и именно продажби. Макар и да полазваме най-евтините Български пощи - не сме конкурентни с братята китайци.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Съгласен! Проблем с цената на доставката има и именно продажби. Макар и да полазваме най-евтините Български пощи - не сме конкурентни с братята китайци.

Не са само китайците ... въпроса е и от щатите примерно за колко ще ти го изпратят или ти на тях. Жълтите го пращат за фрее ние го пращаме за 1 работна заплата :Д
 

Горе