Егати наглото поведение!

От: Егати наглото поведение!

Между другото оказа се че са коректни! Всъщност ме намери едно момче в skyp и ми плати за първите 1000 фена! После това момиче ми писа че това бил синът и ми каза името на страницата, която качвам!
Рядко срещано, но се оказва че не са измамници. Това естествено не оправдава кофти поведението към mihluzin! Той си е доста коректен и естествено не заслужава такова отношение! Разни хора, разни идеали!
Все ми е тая дали са коректни и колко плащат - след подобно отношение... да го духат!
 
От: Егати наглото поведение!

Във Варна всеки с това заплашва, на комшията братовчеда че на жена му брат и е мутра и т.н. Само да погледнеш някои на криво и крайй .. почва да върти телефоните. Много под прикритие гледат и черните джипове им идват в повече из града.
 
От: Егати наглото поведение!

Варна и Бургас са с поне 10 години изоставане.
Съвет ---> не продавай на българи !!! :)
 
От: Егати наглото поведение!

Много интересно. На мен веднага ми замириса на схема за набиране на лайкове в страници и после да не платят. Иначе заплашване с ТИМ не знам. Ако модерното е " ще ти пратя полиция" аз мисля да сложа нова мода. Ще ти пратя Дядо Коледа :D
Аз никога не съм имал такива случаи.
 
От: Егати наглото поведение!

С недоверени/недоказани клиенти се работи с предплащане. С вече доказали се практикувам плащане след свършване на работата. А иначе mihluzin има да понаучи някои неща за отношение към клиентите. Когато клиентът е очевидно недоверчив и ако му поставяш условие, което не подлежи на обсъждане, трябва да посочиш причините за това. Обяснението може да включва това, че е нов/а тук и няма как да гарантира плащането след свършената работа. Важно е да се обясни, че не го/я считаш за измамник/чка по подразбиране, но ти като доказал се тук си доказал коректността си и е ред на отсрещната страна. Непрофесионално е такава бомба да я пускаш само с едно изречение. Иначе виждам, че е предложил/а да се видите, което потвърждава несигурността му/ѝ, но и желанието за честни отношения. Това с ТИМ-аджиите няма какво да го коментирам. Явно така си се заплашват в този район. Клиентът дори да е най-големият идиот това не означава и ти да се държиш като него.
 
От: Егати наглото поведение!

Липсват ми времената, в които нямаше мобилни телефони и си казвахме всичко лице в лице. Помните ли тези времена :)
 
От: От: Егати наглото поведение!

Елементарно е- БГ клиентите са ПРОСТАЦИ!!!!


Ми какво търсиш тук?
Бягай!
Или си поредния велик, на който клиентите трябва да лижат гъза и да му се молят...
Имам си един такъв, вече 2 години му се моля да си свърши работата, ама к*рец, зает е.
А като нямаше пари му беше кеф, като пращах пари като дарение!
Няма отношение както от клиент към изпълнител, така и обратно!
Всеки като получи парите и почва да увърта...
 
От: Егати наглото поведение!

Това че варненци плашат с мутри и тим е пълна простотия. 90-те може и да е било така, но сега няма такова нещо. А и софиянци да намекват за селяни тука е все едно Хитлер да говори за любов към евреите.
 
От: От: Егати наглото поведение!

Или си поредния велик, на който клиентите трябва да лижат гъза и да му се молят...

Ми, да ти кажа... много ми се иска ма, тц :/ Не мога си го позволя. Само е изпитано и проверено в дългогодишна офлайн практика... в много трудна ниша с голяма конкуренция :mrgreen:

Да речем, че имам една ама наистина ужааасно (ама наистина) голяма база за сравнение.

Има много разика между това да му вземеш парите и да остане доволен, и е съвсем друго какво си мислиш. Казват му лицемерие някои дет са много възвишени и си мислят, че няма да горят в ада :) Аз му викам бизнес.

За това и няма как да не се повторя - БГ клиента е ПРОСТАК! И да добавя- с потребителска култура на нивото на неандерталците.


Ако държиш ше се обяснявам в подробности за какво говоря, ма някак да не излезе после, че се фала...
 
От: Егати наглото поведение!

За това и няма как да не се повторя - БГ клиента е ПРОСТАК! И да добавя- с потребителска култура на нивото на неандерталците.
Има и изключения, но като цяло е така.
 
От: Егати наглото поведение!

всеки си мисли че другия иска да го прецака, ето затова sme на tozi hal
 
От: Егати наглото поведение!

Подкрепям fmoney, нищо че е баннат (не знам поради каква причина, не е и моя работа де). Наистина всеки си мисли, че другият иска да го пре...цака, но какво, и България някога ще се оправи... Или поне можем да бъдем оптимисти, ако не друго :D
 

Горе