Едната гледна точка

От: Едната гледна точка

С тия нелегални в Германия скоро няма да е много по-различно от тук ;)

Даже си нямаш на представа колко им се радват. Напечатели вече учебници да научат езика и да ги вкарват в системата да работят. Всеки работещ в Германия плаща между 30 и 50 процента данъци. Отделно пазарува в страната , кара си колата в страната - та затова те искат нон стоп работна ръка. Стига да ти се работи.
 
От: Едната гледна точка

Даже си нямаш на представа колко им се радват. Напечатели вече учебници да научат езика и да ги вкарват в системата да работят. Всеки работещ в Германия плаща между 30 и 50 процента данъци. Отделно пазарува в страната , кара си колата в страната - та затова те искат нон стоп работна ръка. Стига да ти се работи.
Толкова им се радвам, че на Меркел това и е последно. Влез и в страницата във Фб да видиш коментарите ;) А тия няма да са работещи в Германия, точно както турците поколения наред не могат да се интегрират. За това там ще става все по-неприятно място за живеене. Може би след две деситилетия, ще ти се прииска да се прибереш обратно тук и да живееш в нормална етносфера.
 
От: Едната гледна точка

Даже си нямаш на представа колко им се радват. Напечатели вече учебници да научат езика и да ги вкарват в системата да работят. Всеки работещ в Германия плаща между 30 и 50 процента данъци. Отделно пазарува в страната , кара си колата в страната - та затова те искат нон стоп работна ръка. Стига да ти се работи.
Да се пробват в Русия да дойдат, ще бъдат разтреляни още на границата:)
 
От: Едната гледна точка

Толкова им се радвам, че на Меркел това и е последно. Влез и в страницата във Фб да видиш коментарите ;) А тия няма да са работещи в Германия, точно както турците поколения наред не могат да се интегрират. За това там ще става все по-неприятно място за живеене. Може би след две деситилетия, ще ти се прииска да се прибереш обратно тук и да живееш в нормална етносфера.

3-4 милиона турци си работят из Германия та мисля добре са се интегрирали... След 2 деситилетия какво ще стане един господ знае ....... А нормалната етносфера нз дали си запознат с реалната в България - не официалните доклади , а това което се крие. Каква е раждаемоста при българи и при цигани ... имам позната в социалните , разказвала ми е - живеят в една стая 9 човека (майки , баби , деца .... ) - води се само 1 по документи на адреса.
 
От: Едната гледна точка

Mуьо е написал 3-та част на душевния си бливоч.
Която завършва с "Затова нека никой не си мисли, че ще се оправи България. Закривайте я".

То каквото трябваше да коментираме по темата - коментирахме. Сега, ако някой иска да го съжалява - да го съжалява. Аз вече, честно казано се радвам на нещастието му. Заслужено изглежда. 3 дневничета да напишеш - нищо да не кажеш - това си е талант. Да му е сладко на арбайтера и да продължава в същия дух 8)
 
От: Едната гледна точка

Прочетох третата част. Не знам как въобще да коментирам тоя олигофренски хейт. Подобни хора могат да бъдат възпитавани единствено в специализирани заведения и с тежък физически труд.

ELI PETROVA
November 2, 2015 at 3:29 pm
So I left with my husband 25 years ago and reading your blogs tells me NOTHING has changed. So sad!
Смятай, що за дебил трябва да си, за да не пишеш на майчения си език.
 
Последно редактирано:
Re: От: Едната гледна точка

Прочетох третата част. Не знам как въобще да коментирам тоя олигофренски хейт. Подобни хора могат да бъдат възпитавани единствено в специализирани заведение и тежък физически труд.


Смятай, що за дебил трябва да си, за да не пишеш на майчения си език.

Да, това вече е едно друго измерение на кретенизъм, който дори няма и да го разберем тия дето не намират решение в емиграцията. :)

Тоя фагот има и трета част? Баси, яко са го сдухали тук, щом то там му стигат силите, а може би и не е приключил.
 
От: Едната гледна точка

Момци тези писания в това блогче са с определена цел. Главния герой 100% не е реална личност. За мен и писанието и блога са поредния опит за манипулация.
 
Re: От: Едната гледна точка

Момци тези писания в това блогче са с определена цел. Главния герой 100% не е реална личност. За мен и писанието и блога са поредния опит за манипулация.

Да, някой лее помия, просто с цел. Някой "бот", който нанася по-сериозни вреди, отколкото и той не си е въобразявал. ;) И овцете с безпреспективно виждане и живот кълват. :)
 
От: Re: Едната гледна точка

Ето една интересна статия и още една гледна точка: http://news.varna24.bg/596379.html

Може би автора на статията би могъл малко да се припознае в профила на един от тия "перспективни" българи. :)

И се хвана? Я извади калкулатора.
 
От: Re: От: Re: Едната гледна точка

Не знам дали съм се хванал, но аз в 12ти клас бачках, а сегашните си пушат по кафета и си джиткат айфоните....

Пробвай с калкулатора, че не излизат сметките нещо близо един милион по кафетата?!?
 
Re: От: Re: От: Re: Едната гледна точка

Пробвай с калкулатора, че не излизат сметките нещо близо един милион по кафетата?!?

Ще си го извадя калкулатора и с него ще си заредя една картинка, която да ми подскаже защо цифрите са такива:

8462709u.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Едната гледна точка

You must spread some Reputation around before giving it to Blinky again.
:!:
 
Re: От: Едната гледна точка

България е номер едно в Европа. Ама тая заплата брутна гледам....

Да, но забележи, че е средна....демек много джуниъри и стажанти може би влизат в това число. Ако си добър, за други суми си говорим. Естествено това е обвързано със стаж и опит. Но той рано или късно се придобива. Ако ти си работи това де. :)

Аз не знам на автора на този пост дали му се вижда заплата от 3400 лева на месец нещо малко и недостатъчно, имайки предвид, че хейта си го е постнал на фри блог, който явно и толкова му е сериозно какво си говорим тук. :)
 
От: Едната гледна точка

България е номер едно в Европа. Ама тая заплата брутна гледам....
Да не стане така, че взимаш по-малко пари от някой бачкащ в Софето :lol: Ах тая пуста Германия с нейните гаст-арбайтери :beer:
 

Горе