Една година по - късно (да се похваля)

От: Една година по - късно (да се похваля)

Поздравления за интересния сайт и начинанието, и, разбира се, споделения опит. За такъв тип като мен, които почват ентусиазирано, но се отказват доста бързо, такива теми са много мотивиращи. Интервюто с Blinky е страхотно, въпросите са подбрани внимателно /нещо, което липсва в много медии....и сайтове за новини онлайн/, Blinky, за него какво да кажа, винаги идеално поднесена информация с онази нотка и пламък, който има истинския предприемач. Ако изнася лекции Blinky, ще стане опашка голяма. Малко хора говорят така вдъхновяващо и полезно. За академичната сфера пък да не говорим...А това: 'Не правете грешката да правите 100 неща едновременно. '->време е да си го окача на стената, точно в момента най-много. Интересна ми би била статия за това как хората с ентусиазъм, които обаче губят фокус от разпиляването си на посоки, могат да се справят с този проблем:) Късмет на всички във всички начинания. Няма по-хубав форум!
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Добра работа, стойнефф.
Трудна ниша, но щом си избутал дотук, значи ще успееш и по-нагоре.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Блинки е голям левент 8)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

1000$ за 6 месеца при 500 посещения на ден е направо отлично :)))
 
Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

1000$ за 6 месеца при 500 посещения на ден е направо отлично :)))
Никак даже. А с повечко интересни статии и интервюта, ще стане бомба. ;)

Веднага след мен е статията за G точката. :) Добре се получи.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Благодаря на всички за подкрепата и идеите! За 500 - те посещения зависи - имам блог с 2000 посещения дневно, но от тях не мога да изкарам почти нищо. Имам пък сайтче с по 100 уникално дневно, което печели доста добре.
 
От: Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Веднага след мен е статията за G точката. :) Добре се получи.
Да приемем, че е само съвпадение:)
 
Re: От: Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Случайностите са рядко щастие :)
Мен ме радва така. Направо след тежко интервю е време и за малко разпускаща статийка. Наистина случайностите от този тип радват много. ;)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Поздравления, пратих ти статийка преди малко от **[email protected] , дано я харесаш - уникална е де...
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

успехи на сайтчето. браво на модератора, трябва по-често да го прави, не за друго, ама да узнае света за този форум и за хората в него. успехи със сайта и само напред, помня те теб, знаех си, че ще си от топ потребителите тук.

п.п: ако форумът тук дава по 1-2 линка към сайта на автора, дали ще има такъв интерес ми е чудно? :)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Надявам се, че всичко е ок. със статиите - ако има някой, чиято не съм публикувал, или има нужда от корекции да пише тук в темата, или на сайта. redrum - на скайп май няма да се засечем :)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво на колегата, много сериозен и точен благодаря:)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Безкрайните празници приключиха с тях и промоцията. Решил съм да поддържам 365 дни различни промоции затова пускам безплатни ревюта и оферти за абитуриенти. Всеки, който има Last minute оферти (дизайн на албуми, снимки, фото, видео, хотели, ресторанти, екскурзии) свързани с предстоящите абитуриентски знае как да ме открие. Отново едно от условията е УНИКАЛНА обява.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Нова промоция! Приемам и публикувам уникални статии над 300 думи на тема туризъм с до два линка в тях. Статиите се добавят в соц мрежи и профили. Офертата важи 30 дни. Пращайте статиите си на stoineff @ gmai . com
 

Горе