Една година по - късно (да се похваля)

От: Една година по - късно (да се похваля)

Евала!
Пожелавам ти още много успех с този проект и след година-две да стане лидер сред конкуренцията :beer:
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Какво да ти кажа освен - браво. 150 лв/месец, са си 150 лв. на месец. Аз те критикувах за правописа в началото, но сега виждам, че нещата се развиват в положителна посока + това сайтът доста се промени. Пожелавам ти успех и си виж лс.
 
Браво и само нагоре! Спомен нямам какво е било преди година, сигурно съм бил в кюпа от хапещите, но се радвам на успеха ти.
Трябва да има повече такива теми.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво. Имаш мойте поздравления.
 
Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Благодаря на всички за добрите думи! Очаквайте iскоро и интервюто с Blinky.
Мда, и аз го очаквам с нетърпение. Преди време Мастъра правеше такива и имаше една секция, сега пак се възобновява тази традиция на друг готин сайт. Давай въпросите, колкото повече толкова повече. :)

Ще се радвам да чета много интересни неща на сайта.

П.П: Това с циганина и на мен ми хареса. ;)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

И от мен едно голямо браво! Упоритостта води до успех, дерзай и не се отказвай!
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво за сайтчето! И аз ти пратих статийка!
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Поздравления! Много приятен сайт. Успех и за напред!
Поздравления и за ентусиазма и упоритостта, че не си се отказал когато ти е било най-трудно да продължиш и най-лесно да се откажеш.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво, но вземи малко по преведи темата, че така не изглежда както трябва:
Posted by daniel stoineff on Понеделник, Март 26, 2012
Thursday, March 29.

You might also like:
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Радват ме такива теми. Добро интервю се получи:).
 
Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Радват ме такива теми. Добро интервю се получи:).

Много добре се получи, съгласен.

П.П: Абе тази метална, може ли да стане ментална, че май нещо не е като хората така. :) Мерси, сори, но няма начин да няма нещо сгрешено. ;) Може да има и други. Явно се случват.

П.П.П: Това скоро ще е факт и при нас, в медийната част, да е малко по OPEN за всеки.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Готино интервю се е получило. Ама сложете някоя друга картинка, някоя пачка или нещо IT, да се знае за какво се говори. :D
 
Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Готино интервю се е получило. Ама сложете някоя друга картинка, някоя пачка или нещо IT, да се знае за какво се говори. :D
Да, има право. Аз не изглеждам много релеватно. :)
 
От: Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

Да, има право. Аз не изглеждам много релеватно. :)

Хахаха, нямах това предвид. Имах предвид да се сложи още някоя картинка в средата или към края на статията, че стои постно. ;)
 
От: Re: От: Една година по - късно (да се похваля)

П.П: Абе тази метална, може ли да стане ментална, че май нещо не е като хората така. :)
Метална-та и мен ме учуди. :)
А Blinky готов лекции да чете! :|
Хареса ми интервюто.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Извинявам се, че не мога да отговарям на време на всички. Чета внимателно и каквото мога следвам от препоръките ви. Днес закъсах с бракуването на стария касов апарат. Скъсаха ми нервите в НАП. "Метална-та" е оправена. Интервюто е страхотно - Благодаря на Blinky- мисля за реванш; @netsurfer попреведох някои неща, които са ми по възможностите, но има други с които няма да се справя - защото ползвам някои безплатни кодове :) @tuger Ще потърся подходяща снимка. Хората, които са ми писали, но не съм отговорил, ще отговарям утре - защото имам офлайн бизнес с жената тая вечер :)
@redrum , ktomov, DANGERZONE - много детайли съм научил от коментарите ви тук и от Днес и Утре
@Вискяр Бг - от скоро си във форума, но харесвам стила ти и начина на мислене.
Атмосферата напоследък е много добра във форума - жалко, че не мога да помагам повече! Утре ще съм повечко време онлайн и ще досвършим започнатото :)
 

Горе