Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

dalasweb

Well-Known Member
Сигурно е патологическо отклонение ежедневното желание и правене на секс.Вредно ли е за простата?Казват че жените на всеки 40 секунди мислели за секс.Като се замисля на година мъжете сигурно правят 700 тека.А при жената не се изтърква простата им!!!:).При постоянното ни седене пред компютрите ,как ли им вредим на тез простаси .оп простати
Прави sex когато можеш,а не когато ще искаш ,а няма да можеш!
 
Последно редактирано:
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

като станеш на 30+ ще разбереш, че няма смисъл да се потиш повече от 2-3 пъти седмично:) Кви са тея глезотии всеки ден, като свикне и после не можеш да се наспиш ахахахаха
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Едно нещо като не го ползваш редовно, хваща ръжда. Смазване му е майката!
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Сигурно е патологическо отклонение ежедневното желание и правене на секс.Вредно ли е за простата?Казват че жените на всеки 40 секунди мислели за секс.Като се замисля на година мъжете сигурно правят 700 тека.А при жената не се изтърква простата им!!!:).При постоянното ни седене пред компютрите ,как ли им вредим на тез простаси оп простати
Прави sex когато можеш,а не когато ще искаш ,а няма да можеш!

700 за година?

братле ти да не си на 14-15 ?
щото само тогава да съм правил толкова :) макс до 18 да е било

сега и да ми се сърдят - два пъти седмично си е максимума...

и все си викам глупави жени ей...
какво гонят големите... да гонят младите докато са с постояна ерекция.

секса си е хамалогия,
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

И аз така си мислих, че е яко всеки ден, даже и по няколко пъти ако може. Ама реално като ти се случи и вече не искаш толкова често. Не е нито интересно нито хубаво. После като дойде сух период пак си викаш "ех ако можеше пак всеки ден", ама реално 3-4 пъти в седмицата си е идеално.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Аз съм за всеки ден, но не и с една жена :)))


То накрая всички ти стават еднакви и пак същата работа.... Най-много на някоя извратения да те избие или по-лошо... не дай си боже:)
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Ежедневен?!
За жените - Да
За мъжете - Не

Подозирам че до 200-300 години жените ще започнат да плащат за секс :)
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Ежедневен?!
За жените - Да
За мъжете - Не

Подозирам че до 200-300 години жените ще започнат да плащат за секс :)

ти жена ли си ? от де знаеш че на тях им се полага всеки ден?
с редовен секс стават нагли :)
остави ги да ти се молят иначе ще ти се качат на главата.
Правилото е едно :
На рядко и за кратко!

колкото повече им даваш, толкова повече очакват от теб и накрая ти губиш.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

ти жена ли си ? от де знаеш че на тях им се полага всеки ден?
с редовен секс стават нагли :)
остави ги да ти се молят иначе ще ти се качат на главата.
Правилото е едно :
На рядко и за кратко!

колкото повече им даваш, толкова повече очакват от теб и накрая ти губиш.

Абе и аз не съм жена, ама мога смело да кажа, че жените искат повече от мъжете :)
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

"Поставил съм си за цел за тази година да спра цигарите и чекиите. Има дни, в които стигам до 20 на ден, а и доста пуша също."
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

еми ако ме кефи жената до мен мога да я еба и през 30 минути :D особено ако се разхожда около мен по прашки жартиери и еластични клинчета няма начин да не съм постоянно надървен
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Тая тема не я очаквах в тоя форум :lol: . Поне да бяхте направили една анкета :p
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Да бе малко, чак и аз се учудвам от тази тема, но пък да изкажа мнение и аз като всички останали.Към днешна дата на тази възраст мога да правя всеки ден с желание, но и това ще ми омръзне.Всичко си е до човека и до нагласата, но с времето намаля и желанието за ежедневно клатене като идиот.Но пък секса действа доста тонизиращо и се отразява добре на здравето и психиката.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Абе аз съм на 40+ и да ти кажа честно желанието не намаля, а моженето! Женското тяло е най-божественото нещо на света, жалко че дявола е скрит в главата им.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Хубаво е да има примерно по 1 път дневно...4-5 пъти седмично е идеално според мен.Но всичко е много относително..имах една приятелка по 3-4 пъти на ден искаше..накаря вече аз изнемогвах : D
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Как се радвам, че до 30-те имам още 12 години и половина :D Ама после гледам положението не е на добре :D
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Как се радвам, че до 30-те имам още 12 години и половина :D Ама после гледам положението не е на добре :D
Еми или се кротваш, или те удря синдрома на Ицо 100-те манекенки (може и Чарли от Двама мъже и половина). Има и среден вариант, мисля, че съм там. Сексът си е задължително нещо, даже им се чудя на мъже и жени, които си мислят, че им вярвам, като ми кажат, че не мастурбират. Що за наивен тип си мислят, че седи пред тях. :)

Аз лично съм за нещо от сорта на 3-4 пъти седмично, може и повече, само желание да има и да не се прибираш гроги от деня, че тогава си е направо мъчително, а в много случаи, ако не си на кеф и уморен, не се получава "магията".

Има един приятел, на който топ идеята на живота му е да му е вътре, ако може по 24 часа, 7 дни в седмицата. Идеята е добра, ако си с големи джобове и те тресе пубертета яко. В други отношения изглежда леко болно състояние. Верно бе, една анкета с 'колко често го правите на седмица' щеше да лепне добре на тази тема. Малко е тиинейдж, ама това е като дишането и яденето - нужда.

Кефят ме хората, които мислят секса за нещо, като табу и не говорят за него, защото това не, че е толкова лично, а просто просташко и невъзпитано. Много от вас предполагам са попадали на такива хора. Консервативни е лекото определение за тях, а задръстени не е определено етикета, който може да им се лепне. Истината е, че колкото повече се говори за едно нещо, толкова по-добре се развива. Няма нужда да давам пример. Само един ще дам тук: Една мацка даде съвет на нейна приятелка какво се харесва на мъжете в леглото и на следващия път тя започна с въпросите.
 

Горе