Ей, Тулупи, протестирате ли?

На мен ми е по-интересно до какво ще доведе това:


п.с. мишката се крие като ...мишка. Що ся не ходи да се мота с ръце в джобовете и да плюска торта "сахер"?
Пак е пратил некви блядки от обслужващия персонал. Каскетът и той, големият мъж.
 
Бяро и групичката му от бесни кучета продължават да заливат форума с фейк нюз
 
Писал съм и по-други места из форума много пъти, далеч не съм светец, не е някаква тайна. Занимавал съм се куки многократно, до 20 и няколко години ме водиха на отчет. Един вид криминално проявен. 90-те години така се живееше във Варна. Някой те погледне накриво - бой, някой ти погледне приятелката - бой, някой мига твърде шумно - пак бой, непознат минава през квартала ти без позволение, естествено - бой. Един път си от битите, друг път си от биещите, няма по средата. Сега може да изглежда брутално, ама тогава си беше в реда на нещата. След един нечовешки побой от куките в 3-то, който продължи 12 часа, реших че това с престъпленията не е за мен и се преквалифицирах. Доволен ли си?

За куфарите бях твърде малък.
Това беше нормално и все ще е във Владиславово и кайсиева
За съжаление роден ли си там, си оставаш цял живот с тоя манталитет
Колкото и да са те "преквалифицирали" в районното, селския манталитет си остава завинаги :)
 
Бяро и групичката му от бесни кучета продължават да заливат форума с фейк нюз
Ох, боже...
Те ти друг източник.

 
Само дето нито съм роден в тези квартали, нито съм живял там...

Това беше нормално и все ще е във Владиславово и кайсиева
За съжаление роден ли си там, си оставаш цял живот с тоя манталитет
Колкото и да са те "преквалифицирали" в районното, селския манталитет си остава завинаги :)
 
Напъните на Геле да прави психопортрет са също толкова смешни, колкото и опитите му да представи глупостите, които дрънка като аргумент.

Я още малко фейк нюз, ъпхиро/@Sky:

 
Много се извинявам, знам, че е вулгарно, ама е адски смешно. :) :)

118452461_3213546375389289_332282525911775018_o.jpg
 
Леле майко, гледам новините и не мога да повярвам какво виждам и чувам. Ето как от гроб изкараха нещата пред Групата за наблюдение на демокрацията и върховенството на закона.

Групата за наблюдение на демокрацията, върховенството на закона и основните права всъщност е свикано по инициатива на българския главен прокурор.

Върховенството на закона не е застрашено от корумпирано правителство и подчинени репресивни структури, а от президента и неговата подкрепа за исканията на протестиращите.

Ще разберем, че тези протестиращи, тази “сган”, тези “маймуни”, това “стадо”, тези “пияници”, "тулупи" и т.н., се борят за интересите на подсъдими олигарси, убийци и престъпници.

Надявам се членовете на комисията да не са толкова тъпи, че да повярват на глупостите на гроб, които явно минават при по простоватите българи.
 
Простовати са само тези, които вярват, че точно този протест, точно по този начин ще разкара мутрите от власт и ще докара чисти и святи хора...
 
Просто проверявах дали има някой, че от вчера никой не е писал :) Не се обиждай :)

Простовати са само тези, които вярват, че точно този протест, точно по този начин ще разкара мутрите от власт и ще докара чисти и святи хора...
 
Знаем, че си неориентиран, няма нужда да го изтъкваш ежедневно. :)

Ей така си се закотвиха почти 10 години


Да пускаш такива клипове на място, където всички хора са по-умни от теб не е уместно ;)
как точно се доказва, че това се е случило в Шумен и как се доказва, че това са бюлетини за точно определена кандидатура?
 
Да пускаш такива клипове на място, където всички хора са по-умни от теб не е уместно ;)
как точно се доказва, че това се е случило в Шумен и как се доказва, че това са бюлетини за точно определена кандидатура?
Нандито вярва на всичко, което й се иска. Жена-мечта, как да не я излъже човек!
 

Горе