Ей, Тулупи, протестирате ли?

Абе и Лупи Вълкът ли впрегнахте в борба срещу мутрите, граници нямате, гледам и той излязъл на протест срещу крадливите копилета хаха.

1596907970629.png
 
и почти толкова умна :)
Ама не чак толкова. :)

Ето ви и немските платени тролове от Шпигел. И понеже не вЕрвам някой от вас да знае немски, пускам няколко важни откъса с Google превод

По принцип 60 процента от българите подкрепят протестите.

Демонстрантите са преименували улицата в Адлербрюке на „Тиквена улица“. „Тиква“ е прякорът на премиера Бойко Борисов. Той е враг номер едно, мишена на протестите. Името му е синоним на цялата политическа система, за ендемична корупция, за несправедливост, подкопаване на демокрацията, липса на прозрачност, злоупотреба с власт, непотизъм и унищожаване на околната среда.
Най-бедната държава в Европейския съюз.

Партията му Герб е уважаван член на групата на ЕНП в Европейския парламент. ХДС на Ангела Меркел също е член на ЕНП. Демокрацията на България е поне толкова застрашена, колкото тази в Полша или Унгария. Наскоро по време на протестите се появи банер на немски език: "Г-жо Меркел, не се ли срамувате от корумпирания човек?"

Системата Борисов направи България най-бедната страна в ЕС - и най-бързо обезлюдената държава в света. При преобладаващите условия много българи не искат да имат деца или да емигрират. В класацията за свобода на печата от „Репортери без граници“ страната на ЕС е на 111-о място от 180 държави.

Лоша симбиоза на държавата, справедливостта и икономиката

При Борисов държавният апарат, съдебната система и икономиката, доминирана от олигарси, се разрастваха в неприятна симбиоза. Правната система е само формално независима, всъщност Герб е разбрал как да инсталира информатори в съдебната система.

Едва ли може да се говори за разделяне на властите в България. Олигарсите доминираха в медиите и се награждават с държавни договори за тяхната лоялност. Тази система поддържа и европейските фондове. Точно преди да избухнат протестите в София, от всички неща Борисов се завърна от специална среща на върха - с обещания за 29 милиарда евро помощ за възстановяване от Корона в багажа си.

Ето и целия материал в оригинал:

 
И това е много добро. Четете и приложете доказуеми и ясни аргументи против (ако можете), щото тъпите ви лозунги нямат никаква връзка с действителността:
 
На тях Баце вече им е набил кура (не съм циничен, използвам неговите думи). Не го искат, ама и не искат да се маха. Да не дошли комунистите, когато доказано ГЕРБ е партията с най-леви мерки и решения от началото на прехода до днес.
 
Един виц от Венци Мартинов, преразказвам го набързо:
Старец помпа бабата ама нещо не става.
- Бойко Борисов е виновен ! - вика на жена си.
Пробва пак, не става.
- Бойко е виновен !
- Защо Бойко бе дърто ? - пита бабата
- Ами при Тодор Живков не беше така.

А при вас как беше?:D
 
Последно редактирано:
Как го впрегнахме?
Е как защо Лупи без пари няма да си мръдне гъзЪ.
Не знам как ще ги избивате тея кинти където ги влагате в протестите.
Като дойдете на власт требе да мислите начини, ама нали сте честни като девици.
 
Не ме разбра, дай нещо линк да видя къде се е набутал тоя. Как помага, какво прави...

Е как защо Лупи без пари няма да си мръдне гъзЪ.
Не знам как ще ги избивате тея кинти където ги влагате в протестите.
Като дойдете на власт требе да мислите начини, ама нали сте честни като девици.
 
Ми разгледай медиите на пеевски коя позиция защитават и ще ти се изясни.... Ти и Шиши сте от една и съща страна на барикадата, дано го разбираш.

Шиши щеше да вкарва Баце в затвора, сега му снасая, ей брей тоя баце, не съм сгрешил, че е играч.
 
Шиши се опитва да играе с тези които са на власт.
Щях да ти пусна и едно видео как изсценирате и контрапротести плащайки на наркомани и малолетни с цел дескредитиране, абе много големи мръсници сте бе, баце пасти да яде тука хвърчи доста пара.

Отказах се обаче, че знам отговора, а ви знам и тактиката.
 
Последно редактирано:
Ах ... ти... колко си долен, защо си редактира поста!? Аз обаче съм бърз и те цитирах :) Качвам и клипчето дето го изтри! :)

Ето с това видео колегата Websolut си подкрепи тезата :


Абе човек, ти знаеш ли изобщо какво ми пускаш тука!? Разяснявам, защото явно не знаеш. Това е Жената на Пепи Еврото, оня от осемте джуджета, който е част от схемата, на борисов, гешев и шиши. Пак се гръмна в коляното :) Тука е хваната да организира контрапротест за сваляне на Христо Иванов от дай България като министър на правосъдието. Това май беше преди 5-6 години, още при баце 2.

Този клип не трябва ти да го пускаш! :)


Глей за ко става въпрос, аматьорка работа, не им плащате достатъчно, кви са тея тъпаци бате и тая къде е отишла в телевизията кат е малоумна:
 
Аз клипчето го видях, само дето доказва точно обратното. Тая се оказа от ваще! :)


Шиши се опитва да играе с тези които са на власт.
Щях да ти пусна и едно видео как изсценирате и контрапротести плащайки на наркомани и малолетни с цел дескредитиране, абе много големи мръсници сте бе, баце пасти да яде тука хвърчи доста пара.

Отказах се обаче, че знам отговора, а ви знам и тактиката.
 
Аз имам теза по въпроса, но счетох, че няма смисъл.
Това са ваши изсценировки и джуджетата и осемте змея и "контрапротестите" - с това видео само доказвате колко много кинти сте вложили, но в лош матрял и колко недомислици имате.
Свалянето на Борисов се планува от много време...

Нима мислите, че Боко е такъв аматьор да плаща на наркомани и малолетни, това само доказва връзката ви с всичко останало.
 
Последно редактирано:
Препоръчвам ти да не пишеш късно вечер, след натоварен работен ден.

Пак ти казвам - тази е от ваще!


Аз имам теза по въпроса, но счетох, че няма смисъл.
Това са ваши изсценировки и джуджетата и осемте змея и "контрапротестите" - с това видео само доказвате колко много кинти сте вложили, но в лош матрял и колко недомислици имате.
Свалянето на Борисов се планува от много време...
 
Ти май не разбра тезата ми.
Ваши постановки са това, като се почне от джуджетата...

Много пари са налети в постановката джудетата и е направена и замислена много добре признавам, но от там нататък пълна трагедия.
 
Последно редактирано:
Е, то че някой са за купона и не знаят какво правят там е ясно, но повечето не са такива. и тази как си ги е подбрала само. Не е хванала някой повече в час, дори и на визия да изглежда така. Защо ли не се учудвам, че такъв тип репортажи са в нова телевизия.
 
Аха, а как назначихме брата на на вътрешния министър за личен шофьор на мъжа на тая - пепи еврото?

Ти май не разбра тезата ми.
Ваши постановки са това, като се почне от джуджетата...

Много пари са налети в постановката джудетата и е направена и замислена много добре признавам, но от там нататък пълна трагедия.
 

Горе