Ей, Тулупи, протестирате ли?

Те в опозиционните и 2 милиона могат да ги изкарат. Всъщност дай линк. Предния път не даде линк към никой който пише за 90к. Тоя път дай за 150-те. Аз ти даказах, че няма как да се съберат толкова хора там. Ама поне да видим какви лъжи се пишат. Да не стане като учените в БАН. Не били всички, ами 6%... Всъщност ако спазим същото съотношение, като при дезинформацията с БАН, на площада следва да е имало точно 9000 души. Малко повече бяха, поне от това които видях, ама от един кадър по телевизията, докато вечерях, няма как да направя точна преценка.
А пък ти игнорираш реалността и се опитваш да я бориш с въображаеми аргументи от вида "Радев е руска марионетка", за които няма дори индикации и търсиш разминавания в числата, че да можеш да сглобиш поредната мини-конспирацийка.

Крайно време е да схванеш, че това тук не е детската градина и тия подходи са приложими само сред приятелите и връстниците ти.
 
Ето и тука едно видео от независим източник, ясно се вижда, че празно място няма в триъгълника, а вероятно има още доста хора отстрани.

 
А пък ти игнорираш реалността и се опитваш да я бориш с въображаеми аргументи от вида "Радев е руска марионетка", за които няма дори индикации и търсиш разминавания в числата, че да можеш да сглобиш поредната мини-конспирацийка.

Крайно време е да схванеш, че това тук не е детската градина и тия подходи са приложими само сред приятелите и връстниците ти.

Това че не сте прогледнали истината за Радев си е ваш проблем.

Що се отнася до данните - аз ти изчислих Х страници назад, че няма как там да се съберат повече от 60к души.

Какво са написали в някой сайт и каква е истината е съвсем различно.

Реални и адекватни данни за протеста могат да дадат адекватни единствено от полицията, ако регистрират хората на КПП, от мобилните оператори или по метода който приложих при предния протест.

Всичко друго е бошлаф. Ако искам мога да си регистрирам домейн, да направя сайт и да твърдя, че протеста се снима в Киностудио Бояна или кадрите са стари и да манипулирам колкото си искам.
 
Ето и тука едно видео от независим източник, ясно се вижда, че празно място няма в триъгълника, а вероятно има още доста хора отстрани.
Е па кво да му гледа Каменчо. 250 най-много 300 лумпена. Едната половина припаднали от дрога, а другата в делириум тременс.
 
Ето и тука едно видео от независим източник, ясно се вижда, че празно място няма в триъгълника, а вероятно има още доста хора отстрани.


Чак пък празно място да няма. Тава са по 2 души на квадратен метър.

0C545FA3-816F-434A-A2DA-EFE571FAF2C0.jpegC88119C2-9B2F-4445-8CAF-F16748E6F7EF.jpegB4601162-B7B8-44AD-9D4D-207B7420664E.jpeg

Един дронски клкадър трябва, за да се определи карето заето от протеста и ти казвам колко хора е имало. В добрия случай 30-40 хиляди според мен.

Нищо сериозно, нищо драматично.

Чудя се каква методология използват от жабешки вести, за да изчислят броя на протестиращите.
 
Първо фрог са сериозен сайт. от 20 години на пазара, а Огнян Стефанов е сериозен журналист. Дам против гробарите са, но никога не би си позволил да публикува нещо, което няма връзка с действителността.

Единственото възможно е Радев да е американски шпионин, руски няма как да бъде. Това няма как да се случи, шанса е отрицателен. Няма никаква логика, 100 пъти обясних защо.

Миналата година ходих на концерта на мейдън, сам можеш да провериш къде се проведе и колко човека имаше на него. Тъй че не се хаби изобщо. То в рейса се събират 3 пъти повече хора, отколкото му дават. Сметките са ти криви, та криви... и тенденциозни. Края наближава....

Това че не сте прогледнали истината за Радев си е ваш проблем.

Що се отнася до данните - аз ти изчислих Х страници назад, че няма как там да се съберат повече от 60к души.

Какво са написали в някой сайт и каква е истината е съвсем различно.

Реални и адекватни данни за протеста могат да дадат адекватни единствено от полицията, ако регистрират хората на КПП, от мобилните оператори или по метода който приложих при предния протест.

Всичко друго е бошлаф. Ако искам мога да си регистрирам домейн, да направя сайт и да твърдя, че протеста се снима в Киностудио Бояна или кадрите са стари и да манипулирам колкото си искам.
 
Първо фрог са сериозен сайт. от 20 години на пазара, а Огнян Стефанов е сериозен журналист. Дам против гробарите са, но никога не би си позволил да публикува нещо, което няма връзка с действителността.

Единственото възможно е Радев да е американски шпионин, руски няма как да бъде. Това няма как да се случи, шанса е отрицателен. Няма никаква логика, 100 пъти обясних защо.

Миналата година ходих на концерта на мейдън, сам можеш да провериш къде се проведе и колко човека имаше на него. Тъй че не се хаби изобщо. То в рейса се събират 3 пъти повече хора, отколкото му дават. Сметките са ти криви, та криви... и тенденциозни. Края наближава....

Абе изразните средства в статията наподобяват тези на пик и блиц. Не им отива, ако наистина са от 20 години на пазара.

Не броя нищо тенденциозно. Бил съм на и аз на рок и метал концерти. Празни пространства между хората няма. Яко гъч. То така и трябва да бъде. Иначе няма атмосфера. Тука не е така. Тука са се разгърнали максимално като площ, но пък са нарядко. Разбираемо. 150 000 души е много народ. 75 000 кв.м трябват при тази гъстота от ТВОЯ репортаж. Това е цялото пространство от стария до новия парламент.
 
Абе изразните средства в статията наподобяват тези на пик и блиц. Не им отива, ако наистина са от 20 години на пазара.

Не броя нищо тенденциозно. Бил съм на и аз на рок и метал концерти. Празни пространства между хората няма. Яко гъч. То така и трябва да бъде. Иначе няма атмосфера. Тука не е така. Тука са се разгърнали максимално като площ, но пък са нарядко. Разбираемо. 150 000 души е много народ. 75 000 кв.м трябват при тази гъстота от ТВОЯ репортаж. Това е цялото пространство от стария до новия парламент.
С подобни математически познания може да блеснеш само сред 3-токласниците.

Тук се обсъждат други работи.
 
С подобни математически познания може да блеснеш само сред 3-токласниците.

Тук се обсъждат други работи.

Така да е.

Ето реални данни

07F6A5CC-E292-430B-80DE-B94AFAB6A685.jpegB7F05365-4DAA-4AF0-8857-B7E599BDC139.jpeg

Гъстотата от 5 души на кв.м е много трудна за постигане. Това го нямаме - виждаме от клипа споделен от Биаро. Отделно - това че това каре е било заето от протеста е моя интерпретация от няколко кадъра. Не мисля, че всичкото е било заето.

Но няма да споря повече. Не ми се занимава. Води се диалог с хора соито искат да възприемат факти, а не да живеят в паралелна вселена.
 
На медън бяхме 30 000 човека на 30 пъти по-малко място от това пред парламента. 20 години по рана на подобно пространство имаше 50 000 човека, за металика говоря... Нямаш представа колко хора на какво пространство се събират. Математиката не ти е силен предмет явно, както се спомена вече....

Абе изразните средства в статията наподобяват тези на пик и блиц. Не им отива, ако наистина са от 20 години на пазара.

Не броя нищо тенденциозно. Бил съм на и аз на рок и метал концерти. Празни пространства между хората няма. Яко гъч. То така и трябва да бъде. Иначе няма атмосфера. Тука не е така. Тука са се разгърнали максимално като площ, но пък са нарядко. Разбираемо. 150 000 души е много народ. 75 000 кв.м трябват при тази гъстота от ТВОЯ репортаж. Това е цялото пространство от стария до новия парламент.
 
119086406_763127891198287_4349289921005481402_o.jpg


50 души макс..
 
Не, това не е връщане към другата тема, а актуална на сегашната тема информация.
Ето как действа мафията, на която са обещани едни пари:

 
На медън бяхме 30 000 човека на 30 пъти по-малко място от това пред парламента. 20 години по рана на подобно пространство имаше 50 000 човека, за металика говоря... Нямаш представа колко хора на какво пространство се събират. Математиката не ти е силен предмет явно, както се спомена вече....

Къде си бил на концерт на мейдън миналата година?

На снимките от протеста същата гъстота ли е?

Един стадион има около 15 000 метра площ заедно с пистата... Без трибуните. Само терена и пистата. Колко хора се събират там на концерт според теб. Пишеш пълни глупости и си вярваш. Нямам намерение да водя диалог по теми по които просто не си компетентен. Що се отнася до математиката - със сигурност съм доста по-добър в нея от теб, но си мисли каквото искаш. Факта че си фен на Радев говори достатъчно за интелектуалния ти багаж.
 
Само дето не беше на стадиона, а на помощното игрище на стадион локомотив - гребната база. На поляната...

Те са прости и аз съм прост, затова се разбираме.... Повече какво да говорим :) Аз с тоя не се разбирам, ти се разбираш :)



Къде си бил на концерт на мейдън миналата година?

На снимките от протеста същата гъстота ли е?

Един стадион има около 15 000 метра площ заедно с пистата... Без трибуните. Само терена и пистата. Колко хора се събират там на концерт според теб. Пишеш пълни глупости и си вярваш. Нямам намерение да водя диалог по теми по които просто не си компетентен. Що се отнася до математиката - със сигурност съм доста по-добър в нея от теб, но си мисли каквото искаш. Факта че си фен на Радев говори достатъчно за интелектуалния ти багаж.
 
Последно редактирано:
Слави не е вариант, братле, той няма хората с които да изгради адекватен кабинет. Нито има адекватна програма. Разберете го това. Той цели да е патерица на БСП или на друг който вземе властта и да бъде “златния пръст”.

Може ли, всъщност, малко от имената които се лансират като негови потенциални кандидати в големите градове да видим с какви хора разполага. Защото едва ли самият Трифонов ще се цани за премиер, ако вземе, че спечели изборите.
Дали има или няма хора - ще видим като наближат изборите. Той и хората му твърдят, че когато дойде време да ни навиват да гласуваме за тях, тогава ще покаже екипа си. Нямам пристрастие към него, но подозирам, че ще изкара по-добри кадри от тези на ГЕРБ, БСП и компания. Всъщност, моите наблюдения над екипите на партиите, които са от много години е че това са компании от хора, които работят на държавна работа от по 10-15 години и само ги хвалят какви велики специалисти били и колко добри “администратори” били. Като се замисля ... колко голям специалист мога да стана докато работя за държавата? Ще стана добър специалист по деловодство - определено! Но истинските умения се придобиват в боя - демек в реалния бизнес. Това е скромното ми мнение..
 
Дали има или няма хора - ще видим като наближат изборите. Той и хората му твърдят, че когато дойде време да ни навиват да гласуваме за тях, тогава ще покаже екипа си. Нямам пристрастие към него, но подозирам, че ще изкара по-добри кадри от тези на ГЕРБ, БСП и компания. Всъщност, моите наблюдения над екипите на партиите, които са от много години е че това са компании от хора, които работят на държавна работа от по 10-15 години и само ги хвалят какви велики специалисти били и колко добри “администратори” били. Като се замисля ... колко голям специалист мога да стана докато работя за държавата? Ще стана добър специалист по деловодство - определено! Но истинските умения се придобиват в боя - демек в реалния бизнес. Това е скромното ми мнение..

За това съм съгласен. За това и се надявам да дойде партия която има кадри от истинския бизнес. Обаче не мисля, че чалгаря има от къде да извади такива хора. Виждаме го, че е близък до Маяма. Тя самата няма кадри. Слави и той няма от къде да изкара. Дано ме опровергае. За момента кокото предавания съм му гледал - гостите му са някакви изкукали радикали, които говорят удобни за Трифонов приказки. Често нямат връзка с реалността. Дано не са това кадрите му, а да изкара адекватни хора.
 
За това съм съгласен. За това и се надявам да дойде партия която има кадри от истинския бизнес. Обаче не мисля, че чалгаря има от къде да извади такива хора. Виждаме го, че е близък до Маяма. Тя самата няма кадри. Слави и той няма от къде да изкара. Дано ме опровергае. За момента кокото предавания съм му гледал - гостите му са някакви изкукали радикали, които говорят удобни за Трифонов приказки. Често нямат връзка с реалността. Дано не са това кадрите му, а да изкара адекватни хора.
Да, нон стоп я канят тая и пред мен трупат минуси. Вярно е, че гостите му са малко радикали, но аз наистина се надявам да се залепят за него практици. Ще видим... колко остана до изборите догодина :D
 
Много си добър в това да се правиш на разсеян.

Много
Това изречение не изразява никаква позиция по темата, а е просто пожелателно-нереалистично и елементарно популистко хабене на букви.

На практика идеята ти е да си контра на случващото се, обаче не искаш в прав текст да си кажеш, че подкрепящ Баце и обкръжението му от Прости*П*.

Как не се сетих по-рано да те питам кой подкрепям?
 
F85-BAD01-B953-4-EC3-BD46-54-ACF17-F120-B.jpg


Който иска да вади калкулатора и да брои. Дори и в масовките няма досаттъчно хора.

Моето участие в темата приключва.

Протестът е изчерпан. Мафията не успя да направи преврат. Правителството остава, март месец идват избори, след тях, пак ще дискутираме. Важното е сега зимата да не тръгне епидемия от коронавирус, която да доведе до икономическа криза. Ако тенденцията с вируса се запази както е сега, нещата се очертават доста добри.

Безработицата е ниска, стои се инфраструктура, работа има. Няма основания за някаква сериозна паника. За съжаление реколтата на земеделските производители бе по-слаба, но пък това означава по-високи цени, а повечето зърно е за износ, така че пак не са чак толкова лоши вестите.
 
Цв. Цв. много лошо е почнал да работи Баце като му краде съпартийците и електората....

Нямат милост, бахти.
 

Горе