Ето къде отидоха домейните на предприемач.

fena01

Active Member
Здравейте колеги.Докато си търсех някое детенце за копи-пасте на ниски цени,попаднах на нещо много интересно.
http://fmfree.info/topic65813.html
Някой от потребителите на форума върти бизнес със домейните .еу който бяха предвидени за потребителите на този форум.Ок,човека иска да искара малко пари,всеки иска но по такъв начин??А и той във първят си пост не е казал,от къде и как вървят домейните,но по-надоло някой се е извреднил да покаже как става схватката.VAsk0 най-лубезно е посочил на всички от къде да си награбят домейнчета,и познайте какво стана..113 домейна с предприемаческя промокод,а тук в предприемач във самата тема хора се оплакват,че неса си взели...Така 1 вид,децата от форумите с точки прецакват хората който,може-би биха направили нещо с тези домейни,а не като тях сайтове за цс и тн...

Поздрави,дано несъм ви оттекчил,като ви казвам вече стари работи.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Бе нека грабят, кво те бърка? Много малко от хората тук търсят такива оферти. Който има сериозен план ще си купи и домейн. Такива промоции се ползват за сателитки, ама то една дали ще е в блогър или на еу домейн, все в гъз.

Единственият проблем е, че сега половината фмфрий ще дойдат тук и ще ни залеят с "яките" оферти и "смислените" мнения.

П.С.: Децата? Ти не беше ли на 15?
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Това е потребителя Adword от тук.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Това на практика не трябва да ни притеснява. От ICN се надявам да имат някаква регулация на тези неща, като естествено това да не са в разрес с интересите на сериозните им клинети. Всички други, които имат идея да печелят от това - първо печалбата е за семки и второ, едва ли ще го позволят от фирмата. И трето, какво им влиза в работата - тези домейни реално е да се продадат. После който каквито идеи има. :)
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Здравейте колеги.Докато си търсех някое детенце за копи-пасте на ниски цени,попаднах на нещо много интересно.
...
Това "колеги" от тебе звучи като смъртна обида.

Повечето от "децата" във въпросния форум пишат забележимо по-грамотно и интелигентно от тебе.

Не се сещам за подходящ форум дето да можеш спокойно да наречеш аудиторията "колеги".
Тийнпроблемс бачка ли още?

Фани та еволюирай малко - научи български, прочети някоя книга. Няма значение каква - самото смилане на писмена реч (ма не чети форуми!) развива мозъка. Развий елементарен common sense.

Ако някакви демони, извънземни или просто хормони ти крещят в главата и не можеш седна спокойно да се образоваш, излез и поспортувай малко (или много - още по-добре). След туй пак можеш да продължиш.

След някоя и друга година може и да почнеш да си позволяваш да даваш класификации като "детенца", понеже най-малкото ше си станал на около 18...
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Това "колеги" от тебе звучи като смъртна обида.

Повечето от "децата" във въпросния форум пишат забележимо по-грамотно и интелигентно от тебе.

Не се сещам за подходящ форум дето да можеш спокойно да наречеш аудиторията "колеги".
Тийнпроблемс бачка ли още?

Фани та еволюирай малко - научи български, прочети някоя книга. Няма значение каква - самото смилане на писмена реч (ма не чети форуми!) развива мозъка. Развий елементарен common sense.

Ако някакви демони, извънземни или просто хормони ти крещят в главата и не можеш седна спокойно да се образоваш, излез и поспортувай малко (или много - още по-добре). След туй пак можеш да продължиш.

След някоя и друга година може и да почнеш да си позволяваш да даваш класификации като "детенца", понеже най-малкото ше си станал на около 18...
Незнам защо ме нападаш,с какво съм те провокирал?С това,че пиша неграмотно??Ами,да ти кажа старая се доста,виж ми по-старите постове,и сравни със сега.Казах "децата по форумите" защото там пишат потребители на възраст от 8-9 до 14-15 години (рядко по-голями),а аз съм на почти 17.Незнам ти какво разбираш под колега,и на кого даваш подобна класификация,но според мен,тя (класификацята) се дава на хора които се занимвата с това което и ти.Сега вярно е ,че немога да достигна приходите на половината от съфорумниците ми,но това предполагам неме прави нещо по-малко от тях.Всеки се опитва да направи нещо,всеки се опитва да изкара пари,някои се справят по-добре,някои не чак толкова,но всички тук(или повечето) сме събрани със 1 цел,и това е бизнеса и предприемачеството.

ПС:Пращаш ме да пиша в теен проблем,казваш,че проблема ми е в хормона,е да,на мойте години се предполага,че го има и това,но предполага всички са минали през това,дори и ти(предполагам,но...).
ПС2:Искам да ми отговориш защо ме нападш и обиждаш,наричаш ме глупав и тн.
ПС3:Аз му показвам нещо,което предполагам ,ще е интересно да се чуе,а той ми сваля репутацията.Дам Noke виждам те и ти колко си порастнал.Предполагам сега го правиш това,защото преди няколко дни имахме конфликт с фоззи.Незнам какви са ви взаимотнпшенята с него,та толкова се пазите 2 мата,а неме и интересува,но неискам заради ващите глупости,аз да съм на червено.
 
Последно редактирано:
Щом се стараеш да пишеш по-грамотно, запомни че "не знам" се пише разделено, както и "не ме". След препинателен знак като точка или запетая се слага интервал.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Дразниш ме понеже:

- Пишеш АДСКИ неграмотно, нелогично и несвързано. Все едно писано от някой малоумен.
- Опитваш се да се интегрираш и да станеш симпатичен на аудиторията като имитираш други постове.
- Опитваш се да звучиш сериозно и извисено/привидно високомерно като наричаш други форумни потребители "деца". При положение, че от всичките си писания не даваш вид да си завършил 2-3 клас. И нямам предвид само правописа.
- От почти всичките ти постове прозира някаква неприятна злоба, дето в комбинация с горните фактори образува една много смърдяща и провокативна смес.

Забележи, че съм взел под внимание възрастта и евентуалните ти причини и съм дал практически съвети как можеш да развиеш някои елементарни качества. Понеже с настоящия ти багаж няма да спечелиш пари. Поне не по начина, който ти се иска (предприемачество).

ПС: Шибаната българска граматика може да се научи за няколко дни по дяволите!
ПС2: А за няколко месеца да се затвърди.
ПС3: Само 10 прочетени книги сигурно ще удвоят "потенциала" на някой, дето не е прочел повече от 3-4 през живота си.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Поредната тема която след 3-я пост става оспамена!!! По добре да има модератори които да стегнат форума и тези потребители с техните книги дето са много образовани да бъдат баннати за 1 месец след като оспамат 5 теми за това колко са велики а другите нишши с техния правопис! След това ще се научат и ще "еволюират" и няма да спамът :) До това което е казъл колеги забелязъл съм и други да го казват а пък за домеините нека грабът децата след като не направат нищо ще се откажат или като има свършат парите за смс пак ще се откажът като нямат хост :)
Съжелявам че нямам запетаики и т.н но съм на лаптоп и ми много е неудобно...
 
Re: От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Поредната тема която след 3-я пост става оспамена!!! По-добре да има модератори които да стегнат форума и тези потребители с техните книги дето са много образовани да бъдат баннати за 1 месец след като оспамят 5 теми за това колко са велики а другите низши с техния правопис! След това ще се научат и ще "еволюират" и няма да спамят :) До това което е казал колеги забелязал съм и други да го казват а пък за домейните нека грабят децата след като не направят нищо ще се откажат или като има свършат парите за смс пак ще се откажат като нямат хост :)
Съжалявам че нямам запетайки и т.н но съм на лаптоп и ми много е неудобно...
Айде запетайките няма да ти ги слагам, щом си на лаптоп и ти е толкова неудобно, ама по-добре да не се беше обаждал. Хубаво е и ти да прочетеш някоя книжка и да понаучиш малко правопис. :mad:
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Това да не е тема по правопис?
 
Последно редактирано:
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Ок,започнахте да ме дразните ,с по 2000 прочетени книги зад гърба.Ок,искате да покажете,че сте много начетени личности,нп.Но защо сте на мнение,че четенето на книги оправя 100% правописа?Немога да го проумея??Както казахте по-горе според НОКЕ съм учил до 2 ри клас,че съм бил малумен и т.н.Ноке казваш,че в мойте постове се усеща злоба,но при теб тя не прост се усеща,тя се вижда.Незнам какъв ти е проблема с мен,и какво те бърка,че съм зле с правописа,но ако ще ме обиждаш и ще пишеш глупости,ще те помоля в следващите ми теми да невиждам твоя ник.
 
то всъшност темата е малко хейтърска и това дразни вътрешно все тая правописа и все тая потребителите на другите форуми важно е кои с какво е полезен за нашия си форум какво като някои се пробва да ги продава домейните с смс никъде не пише че забранено значи е позволено :) малките трябва да сте агресивни ако искате да станете големи в бизнеса разбирасе трябва да спазвате правилата но при демокрация е така което не е забранено от закона значи е позволено... :) аз затова го харесвах бда щото като се отвори възможност и се пуска да реализира кеш лошото е че само гони бъзата печалба от дребн ударчета а не си работи сериозно в някаква ниша

и от мен да запомните интернет бизнеса е единствения бизнес в които сте почти напълно равни с кои да американски юзер решил да изкара пари от интернет които знае почече и го приложи повече пъти на практика ще изкара повече ...
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Леле като не е тема по правопис,значи ли, че можеш да си пишеш като галош.Не казвам че и аз пиша без грешки.В момента примерно пиша на угасена лампа и пиша коментари в няколко форума.Но пак гледам да не ставам за срам пред хората.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

малките трябва да сте агресивни ако искате да станете големи в бизнеса ...
Малките трябва да са упорити, но не и агресивни и да имат малко уважение към останалите и особено към по-големите. Въпрос на елементарно възпитание е.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Малките трябва да са упорити, но не и агресивни и да имат малко уважение към останалите и особено към по-големите. Въпрос на елементарно възпитание е.
Добре казано.
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Темата по добре да се заключи защото има макс 5 хубави поста останалото е спам спам спам... в други форуми това се наказва с банн и хората спират тука хората явно им е кеф да си спамът да си прават постове и после да каже някой новак тоя има 66к поста не е лъжец ще му се довера ще прата пръв парите ала бала... и накрая оп попаднал е на лъжец, спамър, завистлив, подъл, двуличен и т.н и т.н....
 
Re: От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Малките трябва да са упорити, но не и агресивни и да имат малко уважение към останалите и особено към по-големите. Въпрос на елементарно възпитание е.

с това ще се съглася ади :)
 
Re: От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Темата по добре да се заключи защото има макс 5 хубави поста останалото е спам спам спам... в други форуми това се наказва с банн и хората спират тука хората явно им е кеф да си спамът да си прават постове и после да каже някой новак тоя има 66к поста не е лъжец ще му се довера ще прата пръв парите ала бала... и накрая оп попаднал е на лъжец, спамър, завистлив, подъл, двуличен и т.н и т.н....

при нас се изхвърля в кофата а мненията в кофата не се броят в общия брои мнения и не излизат :D
 
От: Ето къде отидоха домейните на предприемач.

Скъпи Фене, уважаеми илиянктз, проблема не е правописа, а е това супер селско държание:

Здравейте колеги.Докато си търсех някое детенце за копи-пасте на ниски цени...

Кога стана шеф, кога почна да раздаваш плесници бе? :)
 

Горе